Uroczystość Odpustowa 2018

W niedzielę 15 lipca 2018 r. przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość Odpustową z racji wspomnienia NMP z Góry Karmel. Wspomnienie przypadało w poniedziałek 16 lipca, jednak główne uroczystości odbyły się w niedzielę. Msza św. w naszym kościele z uroczystą sumą odpustową odprawiona została o godz. 12.00, której przewodniczył ks. Paweł Nowak, były Ojciec Duchowny w naszym Seminarium, a obecnie spowiednik w Kościółku Kolejowym.

Wszystkim Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, za  przygotowanie procesji: pocztów sztandarowych, feretronów, figur.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.