Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna

19.05.2019

 

1. Dzisiaj o godz. 10.00 dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej przystąpią do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 17.00 spotkamy się przy figurze Matki Bożej w ogrodzie na plebanii, gdzie wraz z dziećmi komunijnymi odśpiewamy litanie loretańską.

 

2. Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca, „niedziela kopertowa”, na prace remontowe i inwestycje w parafii. Za złożone ofiary wszystkim ofiarodawcom mówimy Bóg zapłać.

 

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. o godz.18.00 spotkanie kręgu biblijnego.


4. W tym tygodniu wspominamy:

– w piątek święto Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.


5. W niedzielę za tydzień, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w tym dniu o wszystkich naszych kochanych Mamach, szczególnie w naszych modlitwach. Żyjących niech Bóg darzy zdrowiem i obfitym błogosławieństwem, a zmarłe niech obdarzy wiecznym szczęściem w niebie. Przyjmujemy na Msze św. zbiorową za żyjące i zmarłe Mamy, która będzie odprawiona w tym dniu o godz. 17.00.

 

6. W niedzielę za tydzień o godz. 12.00 dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej przeżywać będą Rocznicę I Komunii św. Spotkanie majowe przy kapliczce św. Jana Nepomucena.


7. Intencje na nadchodzący tydzień...

 

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności:

śp. Stanisława Kardas l. 87

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.