Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego

Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego

 

Trwamy w drugim roku programu duszpasterskiego poświęconego Duchowi Świętemu. We wszystkich parafiach przeprowadzamy nowennę do Ducha Świętego. Również w tym roku w siedmiu parafiach z różnych obszarów diecezji przez 9 dni nowenny delegowani kapłani będą głosić podczas Eucharystii konferencję na temat kolejnych darów Ducha Świętego (8 dnia o owocach Ducha Świętego).

 

W wigilię Zesłania Ducha Świętego (ostatniego dnia nowenny) w tych 7 parafiach przeprowadzamy czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego zwieńczone Eucharystią. Każda z tych 7 parafii będzie się modlić w czasie czuwania w intencji Diecezji o jeden z 7 darów Ducha Świętego.

 

1. Dar mądrości:

par. pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrowie Górniczej,

 

2. Dar rozumu:

par. pw. św. Jacka w Sosnowcu

 

3. Dar rady:

par. pw. św. Floriana w Sosnowcu

 

4. Dar męstwa:
par. pw. św. Wojciecha i Katarzyny w Jaworznie

 

5. Dar umiejętności:

par. pw. św. Mateusza w Czeladzi

Eucharystia codziennie o godz.18.00 (Niedziela o godz. 17.00), 

Czuwanie 8 czerwca od godz. 19.30 Msza św. o godz.21.00

 

6. Dar pobożności:

par. pw. Macierzyństwa NMP w Bolesławiu

 

7. Dar bojaźni Bożej:

par. pw. Najśw. Serca Pana Jezusa w Sułoszowej

 

Szczegółowe informacje dotyczące godziny poszczególnych nabożeństw oraz kapłanów prowadzących nowennę znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.