Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela Zwykła

21.07.2019

 

1. Dzisiaj przypada III niedziela miesiąca, niedziela kopertowa, na remonty i prace w Parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

2. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Marii Magdaleny,

– we wtorek św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy,

– w środę św. Kingi, dziewicy,

– w czwartek święto św. Jakuba Ap.,

– w piątek św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

 

3. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów, z racji przypadającego w czwartek 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Jak słyszeliśmy w komunikacie w dniach 21-28 lipca 2019 obchodzimy XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska po raz kolejny zaprasza wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz Przyjaciół misji, do udziału w Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Wychodząc z Kościoła można wesprzeć swoją ofiarą misje, a konkretnie zakup środków transportu: samochodów, motorów, rowerów, kładów, łódek czy motorówek. Również przy poświęceniu samochodów można złożyć swoją ofiarę, która będzie przeznaczona na ten szczytny cel.

 

4. Intencje na rozpoczęty tydzień…

 

5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności:

śp. Zofię Rudzińską l. 87

i śp. Mariannę Urbańską l. 88

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.