Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela Zwykła

10.11.2019

 

1. W dzisiejszą niedzielę 10 listopada po Mszach św. zbieramy ofiary do puszki na rzecz Kościołów Prześladowanych w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

 

2. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Marcina, biskupa,

– we wtorek św. Jozafata, biskupa i męczennika,

– w środę św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polski.

 

3. Jutro 11 listopada będziemy przeżywać 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pragniemy dziękować Bogu za dar odzyskanej Niepodległości, za tych którzy przelali krew za Ojczyznę w ciągu Dziejów Polski i prosić Boga o Jego błogosławieństwo dla Niej, aby Polska zawsze była wolna, suwerenna i niepodległa – aby panowała w Niej zawsze miłość, pokój i zgoda.

 

4. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca, niedziela kopertowa, na prowadzone remonty w kościele i na plebanii.

 

5. Intencje na rozpoczęty tydzień…

 

6.W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności

śp. Krystynę Szymczyk l. 74

i śp. Janusza Migza l. 56

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.