Rok 2019

23-29 września 2019 r.

Poniedziałek 23.09.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Władysława Witkowskiego od ucz. pog.

 

Wtorek 24.09.2019

17.00 + Tadeusza Smolińskiego od sąs.

18.00 + Irenę Janecką od sąs.

 

Środa 25.09.2019

17.00 + Eugeniusza Musiała od Bogdana i Krystyny ze Sławkowa

18.00 + Stefana Gorzałek w 11 r. śm. od żony

 

Czwartek 26.09.2019

17.00 + Jana Brudek w r. śm. od żony i syna z rodz.

18.00 + Mariannę Kubecką od syna Tomasza z rodz.

 

Piątek 27.09.2019

17.00 + Elżbietę Raczyńską od swatowej Elżbiety

18.00 + za zm. z rodz. Kononków

 

Sobota 28.09.2019

17.00 + Leszka Świder w 11 r. śm.

18.00 + Józefę i Jana Rosół od córki Teresy i Małgorzaty z rodzinami

 

Niedziela 29.09.2019

8.00 + Wacława Rogalę od żony i syna z rodz.

10.30 + Bronisława Wierzbowskiego w 12 r. śm. od żony i córek z rodzinami

12.00 Za Parafian

17.00 + Leokadię i Stanisława Gruszka od córki z rodz.

 

16-22 września 2019 r.

Poniedziałek 16.09.2019

17.00 + Stanisławę Koruba od ucz. pog.

18.00 + Irenę Janecką od ucz. pog.

 

Wtorek 17.09.2019

17.00 + Eugeniusza Musiała od rodz. Hylów

18.00 + Wandę i Mariana Brdnarczyk od chrześnicy Grażyny z rodz.

 

Środa 18.09.2019

17.00 + Stefana Zwoźniaka w 9 r. śm. od żony i syna z rodz.

18.00 + Elżbietę Raczyńską od syna Marcina, Ewy i wnuczki Agatki oraz Asi z rodz. i Denisa

 

Czwartek 19.09.2019

17.00 + Zygmunta Fiutek od wnuczki Agnieszki z rodz.

18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 20.09.2019

17.00 + Stanisława Domagałę w 8 r. śm., i zm. z rodz. Kubików i Domagałów

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

1. + Oskara Aleksandrowicza od Kamila i Rafała Madejskich z rodz.

2. + Martę Adamus w 1 r. śm.

3. + Bronisławę i Stanisława Wower od syna z rodz.

4. + Stanisławę Stypkę od sąs.

5. + Zbigniewa Bigaja od chrześnicy Lidii z rodz.

6. + Grażynę Lubaszek od rodz. z Wierzbna i Szarbi

7. + Stanisława Kardas od sąs. z klatki

8. + Danutę Hajder od najbliższej rodziny

9. + Jana Urbańskiego od szwagra i rodz. Jurgielskich

10. + Władysława Waldon w 29 r. śm. od żony i dzieci

11. + Adama Zadęckiego od żony i córek

12. + Irenę Nawrot od sąs.

13. + Zdzisława Wojciechowskiego od sąsiadki Mateusiak

14. + Tadeusza Nytko i Marka Fijałkowskiego

15. + Zofię Jakubczyk od ucz. pog.

16. + Wacława Herbst od ucz. pog.

17. + Stanisława Kuś od ucz. pog.

18. + Urszulę Konopską od ucz. pog.

 

Sobota 21.09.2019

17.00 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

18.00 + Wincentego w r. śm., Juliannę i Stanisława Bocheńskich

 

Niedziela 22.09.2019

8.00 + Edwarda Stasiaka w 8 r. śm. od żony z rodz.

10.30 + Annę i Alojzego Lipowicz

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w int. nowożeńców Beaty i Sebastiana Waścińskich z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od Danuty i Ireneusza Przybyś z rodz.

17.00 + Eugeniusza Musiała od żony

 

9-15 września 2019 r.

Poniedziałek 9.09.2019

17.00 + Irenę Janecką od sąs.

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wtorek 10.09.2019

17.00 + Eugeniusza Musiała od sąs. z bloku nr 33

18.00 + Henrykę Podleś od Andrzeja Sowy z Zatora oraz od rodz. Duc

 

Środa 11.09.2019

17.00 + Marię Szlęk w 2 r. śm. od męża, synów i rodziny

18.00 + Eugeniusza Musiała od Bożeny i Basi z rodzinami

 

Czwartek 12.09.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Genowefę w 4 r. śm. i Józefa Krzemińskich

 

Piątek 13.09.2019

17.00 + Tadeusza Solarskiego w 4 r. śm. od Teresy i Eweliny

18.00 + Stanisławę Koruba od wnuczki z rodz.

 

Sobota 14.09.2019

17.00 + Henrykę Podleś od Jacka z rodz.

18.00 + Michała Fik w 5 r. śm. od żony, dzieci i teściów

 

Niedziela 15.09.2019

8.00 + Józefa Marcinkowskiego w 10 r. śm. od żony z rodz.

10.30 + Krystynę i Zygmunta Owczarek od córek z rodzinami

12.00 Za Parafian

17.00 + Józefa i Alicję Ziołowicz

 

2-8 września 2019 r.

Poniedziałek 2.09.2019

8.00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego

17.00 Dziękczynna w 75 r. ur. Janiny Sztelma z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od dzieci i ich rodzin

18.00 + Janusza Węgorzewskiego od ucz. pog.

 

Wtorek 3.09.2019

17.00 + Irenę i Edwarda Janeckich od dzieci z rodzinami

18.00 + Tadeusza Smolińskiego od PKP CARGO SA

 

Środa 4.09.2019

17.00 + Bogusławę Adamczyk w 2 r. śm. od siostry Haliny

18.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Czwartek 5.09.2019

17.00 + Stanisława w 9 r. śm. i Marka w 2 r. śm. Gwóźdz od żony

18.00 + Eugeniusza Musiała od ucz. pog. i syna z rodz.

 

Piątek 6.09.2019

17.00 + Henrykę Podleś od Barbary

18.00 + Elżbietę Raczyńską od ucz. pog.

 

Sobota 7.09.2019

17.00 + Stanisławę Koruba od syna Ryszarda z rodz.

18.00 + Tadeusza Smolińskiego od żony, dzieci i ich rodzin

 

Niedziela 8.09.2019

8.00 + Mariana Operacz

10.30 + Bronisławę Antoniego Edwarda Pura

12.00

– dziękczynna w 1 r. ur. Maksymiliana Podgórskiego z prośbą o zdrowie Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i dziadków

– dziękczynna w 1 r. ur. Alana Kozieł z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i babć

– dziękczynna w 2 r. ur. Krzysztofa Michalczyka z prośbą o zdrowie i Boże bł.

– dziękczynna w int. Rozalii Lipowicz z racji imienin i ur. z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej

– w int. przygotowujących II Ołtarz na Boże Ciało

– w int nowożeńców Moniki i Tomasza Mateusiak z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej od ucz. ślubu

– w int nowożeńców Anny i Sebastiana Otok z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej od ucz. ślubu

17.00 + Mariannę Wolną w r. śm. od męża i córek z rodzinami

 

26 sierpnia – 1 września 2019 r.

Poniedziałek 26.08.2019

17.00 + Mariana Dendura z racji ur. od żony i dzieci z rodzinami

 

Wtorek 27.08.2019

17.00 + Apolonię i Stanisława Wesołowskich

 

Środa 28.08.20019

17.00 + Zygmunta Jończyka od ucz. pog.

 

Czwartek 29.08.2019

17.00 + Piotra Starukiewicza w 10 r. śm.

 

Piątek 30.08.2019

17.00 + Tadeusza Smolińskiego od sąs.

 

Sobota 31.08.2019

17.00 + Zygmunta Jończyka od rodziny Sobczyków i Rojków

 

Niedziela 1.09.2019

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Zofię i Mariana Łudczak

12.00

– za Parafian

– w int. nowożeńców Natalii i Kamila Benesz z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od ucz. ślubu

17.00 + Irenę Kurkowską w 1 r. śm. od córki z rodz.

 

19-25 sierpnia 2019 r.

Poniedziałek 19.08.2019

17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wtorek 20.08.2019

17.00 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

 

Środa 21.08.20019

17.00 + Tadeusza Smolińskiego od ucz. pog.

 

Czwartek 22.08.2019

17.00 + Michalinę Knapczyk, Zygmunta Irenę Ireneusza Eugeniusza Stochel

 

Piątek 23.08.2019

17.00 + Stanisława Kwintala w 6 r. śm. od żony z rodz.

 

Sobota 24.08.2019

17.00 + Krystynę Stanisława Józefa Kuciowie od dzieci

 

Niedziela 25.08.2019

8.00 + Edwarda Kacpra Annę Stasiak

10.30 + Jadwigę Sadło w 2 r. śm. od rodz.

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z racji 80 r. ur. dla Mariana Szwaczka z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od żony i dzieci

– w int. nowożeńców Anny i Krzysztofa Matys z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od ucz. ślubu

 

2-18 sierpnia 2019 r.

Poniedziałek 12.08.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Wtorek 13.08.2019

17.00 + Stanisława Stosika w 1 r. śm. od żony

 

Środa 14.08.20019

17.00 + Mariusza Stępnia w 1 r. śm. od siostry i taty

 

Czwartek 15.08.2019

Wniebowzięcie NMP

8.00 + Stanisława Wiśniewskiego w 6 r. śm. od żony

10.30 + Ryszarda i Ilonę Kot

12.00 + Stanisława Bijaka w 8 r. śm. i zm. z rodz. Szumów i Bijaków

 

Piątek 16.08.2019

17.00 + Zbiorowa za zm. do Miłosierdzia Bożego

1. + Andrzeja Gelecińskiego w r. śm. od żony i córki

2. + Stanisława Jagieło od rodz. Gawronów i Lewartowskich

3. + Stanisława Kardas od sąs. z klatki

4. + Jana Urbańskiego od siostry Mieczysławy Błażusiak z rodz.

5. + Tadeusza Nytko i Marka Fijałkowskiego

6. + Bogusława Góralskiego od żony i córek

7. + Łukasza Kwaśnego

8. + Wandę w 20 r. śm. i Henryka w 35 r. śm. Mika

9. + Teresę Brandys, Jana i Władysławę Kaliciak

10. + Genowefę i Stefana Kaszuba

11. + Zofię Rudzińską od ucz. pog.

12. + Mariannę Urbańską od ucz. pog.

13. + Irenę Nawrot od ucz. pog.

14. + Genowefę Sternalską od ucz. pog.

 

Sobota 17.08.2019

17.00 + Andrzeja Brudek od mamy

 

Niedziela 18.08.2019

8.00 + Julię Bolesława Augusta Leszczyńskich od synowej i żony

10.30 + Teresę Rojek

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z racji ur. dla Michała z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od Grażyny z rodz.

– dziękczynna z racji imienin o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej dla Marii od koleżanek

– w int. nowoż. Joanny i Mariusza Budnik z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od ucz. ślubu

– dziękczynna z racji ur. dla Małgorzaty z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

5-11 sierpnia 2019 r.

Poniedziałek 5.08.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Wtorek 6.08.2019

17.00 + Henryka Wawro w 4 r. śm. od wnuków

 

Środa 7.08.20019

17.00 + Jadwigę Kwiecień w 3 r. śm., Helenę i Stanisława Rusieckich

 

Czwartek 8.08.2019

17.00 + Stanisława Kosałkę od żony i dzieci

 

Piątek 9.08.2019

17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota 10.08.2019

17.00 + Józefa Podgórniego w 4 r. śm. od żony i rodziny

 

Niedziela 11.08.2019

8.00 + Henryka i Marka Lepieszka i zm. z rodz. Stępniów

10.30 + Władysława Grzegorczyka w 20 r. śm. od dzieci z rodzinami

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 80 r. ur. dla Józefa z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

– dziękczynna w 55 r. ślubu Haliny i Józefa z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od córki z rodz.

– o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Marii od córki z rodz.

 

29 lipca – 4 sierpnia 2019 r.

Poniedziałek 29.07.2019

17.00 + zm. z rodz. Jagiełłów Gawronów Piegów

 

Wtorek 30.07.2019

17.00 + Tadeusza Zasadę w 20 r. śm. od żony i rodziny

 

Środa 31.07.20019

17.00 + Józefa Trzcionkę w 1 r. śm. od żony i córek

 

Czwartek 1.08.2019

17.00 + Krzysztofa Załęskiego w 1 r. śm. od żony i córek

 

Piątek 2.08.2019

17.00 + Mariana Malinowskiego w 2 r. śm. od żony, córki i wnuczki

 

Sobota 3.08.2019

17.00 + Wacława Komendę w 20 r. śm. od żony i syna z rodz.

 

Niedziela 4.08.2019

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Czesławę Obcowską w r. śm. od rodz.

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 2 r. ur. dla Juli z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od rodziców i dziadków

– dziękczynna w 4 r. ur. dla Mikołaja z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

– dziękczynna w 2 r. ur. dla Franciszka Rudy, z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od rodziców i dziadków

– dziękczynna w r. ur. dla Poli, z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od koleżanki Marysi

 

22-28 lipca 2019 r.

Poniedziałek 22.07.2019

17.00 + Antoninę Franciszka Pierzchała od córki z mężem

 

Wtorek 23.07.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

 

Środa 24.07.20019

17.00+ Annę Mieczysława Krystynę Stanisława Joannę Mariana Zbigniewa Kozłowskich Annę Bodrogi

 

Czwartek 25.07.2019

17.00 + Marię w 2 r. śm. i Czesława w 32 r. śm. Tyka

 

Piątek 26.07.2019

17.00 + Annę Trojanowską

 

Sobota 27.07.2019

17.00 + Michalinę Porębską w 7 r. śm. od męża i dzieci

 

Niedziela 28.07.2019

8.00 + Adama Zadęckiego w 2 r. śm. od żony i córek

10.30 + Zdzisława Jasika w 9 r. śm. od żony z dziećmi

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 30 r. ur. dla Łukasza Chojnackiego i całego rocznika 1989 r., z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

– o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla przygotowujących IV Ołtarz na Boże Ciało

 

15-21 lipca 2019

Poniedziałek 15.07.2019

17.00 + Jadwigę Jędras

 

Wtorek 16.07.2019

17.00 + Janusza Frelika w 12 r. śm., Jana Aleksandrę Tadeusza Zając

 

Środa 17.07.20019

17.00 + Teresę Rojek

 

Czwartek 18.07.2019

17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 19.07.2019

17.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Stanisława Jagieło od rodz. Micułów

2. + Jana Cygana od sąs.

3. + Zdzisławę Chmiel od sąs.

4. + Jolantę Szczerba od rodz. Głogowców

5. + Grażynę Lubaszek od Ali Bobrowskiej i rodz. Bąk

6. + Stanisława Kardas od sąs. z klatki

7. + Łukasza Kwaśnego

8. + Ryszarda Wójcickiego od sąs. z klatki

9. + Leszka Maj od kolegów i koleżanek z zakładu Komel

10. + Jana Urbańskiego od ucz. pog.

11. + Elżbietę Blechowską od ucz. pog.

12. + Henryka Folkiewicza od ucz. pog.

13. + Jana Tymińskiego od ucz. pog.

 

Sobota 20.07.2019

17.00 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

 

Niedziela 21.07.2019

8.00

+ Józefę Feliksa Zofię Noszczyk

+ Jolantę Zbigniewa Kaczmarczyk

10.30 + Jarosława Zywar w 1 r. śm. od mamy i brata

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 60 r. ur. dla Grażyny Podrazy prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od całej rodziny

– dziękczynna w int. Juli i Amelii w 8 r. ur. prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej od rodziców

– dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Hani

– w int. Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla przygotowujących III Ołtarz na Boże Ciało

 

8-14 lipca 2019 r.

Poniedziałek 8.07.2019

17.00 + Alicję, Józefa Ziołowicz – od Michała z Grażyną i rodziną

 

Wtorek 9.07.2019

17.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 10.07.2019

17.00 + Joannę Lemler w 6 rocz. śmierci – od chrzestnej z rodziną

 

Czwartek 11.07.2019

17.00 + Tadeusza Nytko w 1 rocz. śmierci – od żony, dzieci i ich rodzin

 

Piątek 12.07.2019

17.00 + Grażynę Bielak – od męża i córek z rodziną

 

Sobota 13.07.2019

17.00 + Grażynę Sieroń – od matki chrzestnej

 

Niedziela 14.07.2019

8.00 + Tadeusza Kołodziej

10.30 + Władysława Stawiarz – od żony, dzieci i wnucząt

12.00 Za parafian

 

1-7 lipca 2019 r.

Poniedziałek 1.07.2019

17.00 + Mariana Poterka – imieninowa – od żony z rodziną

 

Wtorek 2.07.2019

17.00 + Włodzimierza Nowaczyk w rocz. śmierci – od synów z rodzinami

 

Środa 3.07.2019

17.00 + Rafała Knapik – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 4.07.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma – od żony

 

Piątek 5.07.2019

17.00 + Ks. Zygmunta Szmigla w 15 rocznicę śmierci

 

Sobota 6.07.2019

17.00 + Grażynę Sieroń – od chrzestnego Czesława z rodziną

 

Niedziela 7.07.2019

8.00 + Ks. Zygmunta Szmigla – w rocznicę śmierci od Żywego Różańca

10.30 + Teresę Pudo – od córki Beaty z rodziną

12.00

– Dziękczynna o zdrowie Boże błog. dla Bartosza Łój w 1. rocznicę urodzin – od rodziców i brata

– O zdrowie Boże błog. potrzebne łaski dla przygotowujących II ołtarz na Boże Ciało

 

24-30 czerwca 2019 r.

Poniedziałek 24.06.2019

17.00 + Jana Brudek z racji imienin od żony i syna z rodz.

 

Wtorek 25.06.2019

17.00 + Jana Janinę Jana Kocala, Natalię Stasik, Alicję Czaplińską

 

Środa 26.06.20019

17.00 + Jana Pierug, Mieczysława Łabuś w 25 r. śm. od dzieci

 

Czwartek 27.06.2019

17.00 + Reginę Majcherską i zm. z rodz.

 

Piątek 28.06.2019

17.00 + Bronisława Majcherczyka od żony

 

Sobota 29.06.2019

17.00 + Jana Światłowskiego Józefę Teofila Eugeniusza Kowalików od żony z dziećmi

 

Niedziela 30.06.2019

8.00 + Annę i Kazimierza Hećko

10.30 + Zofię Władysława Wnuk

12.00

– za Parafian

– w int. Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla przygotowujących I Ołtarz na Boże Ciało

 

17-23 czerwca 2019 r.

Poniedziałek 17.06.2019

17.00 + Joannę Olszewską od Adama i Marii Dendura z rodz.

18.00 + Teresę Rojek

 

Wtorek 18.06.2019

17.00 + Grażynę Sieroń od wujka Jurka z rodz.

18.00 + Joannę Olszewską od ucz. pog.

 

Środa 19.06.2019

8.00 Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

17.00 + Tadeusza Szlęzaka w 20 r. śm. od córki z rodz.

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 20.06.2019

Boże Ciało

8.00 + Józefa Domagalskiego w 4 r. śm. od żony i córki z rodz.

10.00 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

 

Piątek 21.06.2019

17.00 + Jana Wicińskiego w 5 r. śm. Bogusławę Barzycką, Władysława i Franciszkę Łazarz

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Ireneusza Stochel w r. śm.

2. + Czesława Gwóźdź od mamy

3. + Stanisławę Mariana Stanisława Andrzeja Eliasz

4. + Oskara Aleksandrowicza od koleżanek i kolegów ze szkolnych lat

5. + Stanisława Jagiełło od Aleksandry Gaździckiej z rodz.

6. + Helenę Krzan od sąs.

7. + Łukasza Kwaśnego

8. + Adama Świerczynę od mamy

9. + Adama Świerczynę od Agnieszki Matyja-Nowak z rodz.

10. + Jan Cygana od Karoliny Gąsior z rodz.

11. + Stanisławę Stypka od dzieci i ich rodzin

12. + Zbigniewa Bigaja od brata z żoną

13. + Jolantę Samek od sąs.

14. + Zdzisławę Chmiel z racji pogrzebu

15. + Jolantę Szczerba z racji pogrzebu

16. + Grażynę Lubaszek od Marii Kwintal z rodz.

17. + Jana Piotra Stanisława Antoninę Leszczyńskich

18. + Helenę Edwarda Jurgielskich, Jana Urbańskiego

19. + Agnieszkę Grygiel-Dyszy od ucz. pog

20. + Stanisława Kardas od ucz. pog.

21. + Ryszarda Wójcickiego od ucz. pog.

22. + Danutę Hajder od ucz. pog.

23. + Leszka Maja od ucz. pog.

 

Sobota 22.06.2019

17.00 + Dariusza Kąkol od rodz.

18.00 + Sebastiana Bugajskiego w 10 r. śm. od mamy i brata z rodz.

 

Niedziela 23.06.2019

8.00 + Henryka Lepieszka od żony i rodz., Marka w 3 r. śm. od mamy, braćmi i rodziną

10.30 + Stanisława Kwintala

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 1 r. ur. Szymona Chojeckiego z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i chrzestnych

– dziękczynna w int. Kamili, Kornelii, Otylii z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej

– o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki

– w int nowożeńców Patrycji i Rafała Kozieł od ucz. ślubu – z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę matki Bożej

17.00 Zbiorowa za zmarłych i żyjących Ojców z racji Dnia Ojca

 

10-16 czerwca 2019 r.

Poniedziałek 10.06.2019

17.00 + Annę Karczewską w 5 r. śm. od syna

18.00 + Jarosława Zywar – 26 greg.

 

Wtorek 11.06.2019

17.00

1. + Jarosława Zywar – 27 greg.

2. + Mariusza Stępnia od kolegów i koleżanek z Osiedla

18.00 Sakrament Bierzmowania- Ks. Bp. Ordynariusz Grzegorz Kaszak

 

Środa 12.06.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Jarosława Zywar – 28 greg.

 

Czwartek 13.06.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 29 greg.

18.00 + Stefana w r. śm. i Genowefę Kaszuba

 

Piątek 14.06.2019

17.00 + Bronisławę Franciszka Stanisława Pustuł w r. śm.

18.00 + Jarosława Zywar – 30 greg.

 

Sobota 15.06.2019

17.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

18.00 + Jolantę Irla z racji imienin od rodziców, męża i dzieci

 

Niedziela 16.06.2019

8.00 + Stefana i Krystynę Rychter, Franciszka i Otylię Guła

10.30 + Józefa Lubnau w 16 r. śm. od żony i synów z rodzinami

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 1 r. ślubu Łucji i Adama Majcher z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i babci

– dziękczynna w 1 r. ur. Olafa Bartosik z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców, dziadków i prababci

17.00 + Zdzisława Kurant w r. śm. od żony i córek z rodzinami

 

3-9 czerwca 2019 r.

Poniedziałek 3.06.2019

17.00 + Za zm. z rodz. Kasprzyków i Bujaków

18.00 + Jarosława Zywar – 19 greg.

 

Wtorek 4.06.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 20 greg.

18.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Środa 5.06.2019

17.00 + Mariusza Stępnia od rodz. Leleniów

18.00 + Jarosława Zywar – 21 greg.

 

Czwartek 6.06.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 22 greg.

18.00 + Eugeniusza Pluta w 7 r. śm. od żony i córek z rodzinami

 

Piątek 7.06.2019

17.00 + Joannę Olszewską od rodziców

18.00 + Jarosława Zywar – 23 greg.

 

Sobota 8.06.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 24 greg.

18.00 + Joannę Olszewską od rodz. Łuczyków


Niedziela 9.06.2019

8.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 + Krzysztofa Wewióra w 9 r. śm. od żony i córek

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 88 r. ur. Stanisława Wolnego z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od córek z rodzinami

– dziękczynna w 80 r. ur. Teodory Waldon z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od dzieci

– w int. nowożeńców Agnieszki i Macieja Śliwa z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej od ucz. ślubu

17.00 + Jarosława Zywar – 25 greg.

 

27 maja 2019 r. – 2 czerwca 2019 r.

Poniedziałek 27.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 12 greg.

18.00 + Józefa Waldemara Annę Konrada Lubnau, Franciszkę Andrzeja Łój, Janinę Gajewską

 

Wtorek 28.05.2019

17.00 + Zbigniewa Kolbiarz w 1 r. śm. od siostry

18.00 + Jarosława Zywar – 13 greg.

 

Środa 29.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 14 greg.

18.00 Dziękczynna w int. Mateusza z racji ur. i jego rodziny od mamy

 

Czwartek 30.05.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz w r. śm.

18.00 + Jarosława Zywar – 15 greg.


Piątek 31.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 16 greg.

18.00 + Janusza Karczewskiego w 5 r. śm. od syna


Sobota 1.06.2019

17.00 Zbiorowa za dzieci z racji Dnia Dziecka

18.00 + Jarosława Zywar – 17 greg.

 

Niedziela 2.06.2019

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Jarosława Zywar – 18 greg.

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 1 r. ur. Jana Kapuła z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i dziadków

– dziękczynna w 5 r. ur. Jakuba Frącek z prośbą o zdrowie dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od prababci Basi

– o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki Musiał od babci Basi

17.00 + Mariana Poterek w 12 r. śm. od żony z rodz.

 

20-26 maja 2019 r.

Poniedziałek 20.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 5 greg.

18.00 + Pawła w 20 r. śm. i Bolesława Socha i zm. z rodziny

 

Wtorek 21.05.2019

17.00 + Mariannę Witolda Liliannę Szczecina w r. śm. od siostry

18.00 + Jarosława Zywar – 6 greg.

 

Środa 22.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 7 greg.

18.00 + Mariusza Stępnia od kuzyna Marcina z rodz.

 

Czwartek 23.05.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Jarosława Zywar – 8 greg.

 

Piątek 24.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 9 greg.

18.00 + Stanisława Kosałkę w 8 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Sobota 25.05.2019

17.00 + Stanisława Kosałkę w 8 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

18.00 + Jarosława Zywar – 10 greg.

 

Niedziela 26.05.2019

8.00 + Jarosława Zywar – 11 greg.

10.30 + Czesławę Obcowską z racji Dnia Matki od syna

12.00 Rocznica I Komunii św.

17.00 + Zbiorowa za Zmarłe Matki z racji Dnia Matki

13-19 maja 2019 r.

Poniedziałek 13.05.2019

17.00 + Mariusza Stępnia od chrzestnej z mężem

18.00 + Reginę Andura w 17 r. śm. od syna z rodz.

 

Wtorek 14.05.2019

17.00 + Bolesława Stelmaszczyka i Celinę Pałka

18.00 + Stanisława Stosik od Józefa Niedośpiał

 

Środa 15.05.2019

17.00 + Za zm. z rodz. Załęskich i Majewskich

18.00 + Teresę Rojek

 

Czwartek 16.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 1 greg.

18.00 + Marka w 2 r. śm. i Stanisława w 9 r. śm. Gwóźdź od żony i syna z rodz.

 

Piątek 17.05.2019

17.00 + Jarosława Zywar – 2 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Stanisława Kosałkę od żony i dzieci oraz + Józefa i Tadeusza Czernik

2. + Eugeniusza Musiał od sąs. z bloku nr 33

3. + Jerzego Urbańskiego od chrześniaka

4. + Oskara Aleksandrowicza od Barbary i Zbigniewa Bieniek z rodz.

5. + Zofię Juliana Kurkowskich oraz + Władysławę Stefana Strojniak

6. + Stanisława Jagieło od Heleny Gawron z rodz.

7. + Łukasza Kwaśnego

8. + Helenę Krzan od wnuka Krzysztofa

9. + Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodziną

10. + Janinę Waldemara Korzyckich, Kazimierza Krystynę Antoniego Kornelię Mariana Kosmowskich, Bronisławę Romana Sikora

11. + Jana Cygana od ucz. pog

12. + Stanisławę Stypka od ucz. pog.

13. + Jolantę Samek od ucz. pog.

14. + Zdzisławę Chmiel od ucz. pog.

15. + Jolantę Szczerba od ucz. pog.

16. + Grażynę Lubaszek od ucz. pog.

 

Sobota 18.05.2019

17.00 + Mieczysława Musiał od żony i dzieci

18.00 + Jarosława Zywar – 3 greg.

 

Niedziela 19.05.2019

8.00 + Jarosława Zywar – 4 greg.

10.00 I Komunia św.

12.00

– za parafian

– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Zofii z racji imienin od przyjaciółki

17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

6-12 maja 2019 r.

Poniedziałek 6.05.2019

17.00 + Aleksandrę Włodarczyk od koleżanek i kolegów z pracy

18.00 + Eleonorę Starosta w 2 r. śm. od córek z rodzinami

 

Wtorek 7.05.2019

17.00 + Mariusza Stępnia od kuzyna Michała z rodz.

18.00 + Teresę Józefa Annę Mirosława Janusza Mrozowskich

 

Środa 8.05.2019

17.00 + Stanisława Kukułkę z racji imienin od żony i syna

18.00 + Stanisława Stosik od Izabeli i Krzysztofa Skolarus z rodz.

 

Czwartek 9.05.2019

17.00 + Helenę Stefana Stanisława Zając

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 10.05.2019

17.00 + Za zm. z rodz. Wolnych

18.00 + Irenę Tadeusza Kurkowskich, Mariana Pochopień

 

Sobota 11.05.2019

17.00 + Grażynę Sieroń od cioci Reni z Zabrza

18.00 + Grażynę Sieroń od kuzynki Bożeny z Bytomia

 

Niedziela 12.05.2019

8.00 + Waldemara Lubnau w 3 r. śm. od rodziców, siostry z mężem i babci

10.30 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

12.00

– za parafian

– dziękczynna z racji 2 r. urodzin Natalii z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od babci i dziadka

17.00 + Janinę i Henryka Rup od córki

 

29 kwietnia – 5 maja 2019 r.

Poniedziałek 29.04.2019

17.00 + Mariannę Wolną w 15 r. śm. od męża i córek z rodzinami

18.00 + Aleksandrę Włodarczyk od mamy

 

Wtorek 30.04.2019

17.00 + Mariusza Stępnia od rodz. Patołów i Kwietniów

18.00 + Aleksandrę Włodarczyk od wujka Ryśka z rodz. i cioci Ewy z rodz.

 

Środa 1.05.2019

17.00 + Przemysława Kamińskiego w 15 r. śm. od żony i córki z rodz.

18.00 + Aleksandrę Włodarczyk od rodz. Tomczyk

 

Czwartek 2.05.2019

17.00 + Zygmunta Fiutek i Zygmunta Porempskiego z racji imienin

18.00 + Za zm. z rodz. Urbańskich, Słotów i Bubków

 

Piątek 3.05.2019

Matki Bożej Królowej Polski

8.00 + Wiesławę i Stanisława Musialik w 1 r. śm. od siostry z rodz.

10.30 + Stanisławę Aleksandrę Stefana Kwintal i za zm. z rodziny: Kwintal i Sobutków

12.00 + Jolantę Szczerba od rodz. Szczerbów

17.00 + Józefę Jana Benesiewicz, Magdalenę Antoniego Cieleckich, Jana Światłowskiego od córki z mężem i dziećmi

 

Sobota 4.05.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł., dla Lesławy i córek z rodzinami

 

Niedziela 5.05.2019

8.00 W int. Żywego Różańca i za zm. ks. Zygmunta Szmigla od Ż. R.

10.30 + Jana Helenę Kozłowskich, Stanisława i Zofię Grabowskich

12.00

– za parafian

– dziękczynna z racji 40 r. urodzin Michała z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od żony i synów

17.00 + Antoninę Piotra Stanisława Pycia, Ludwikę Aleksandra Józefę Rachwaniec

 

22-28 kwietnia 2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny 22.04.2019

8.00 Dziękczynna w 60 r. ślubu Marii i Wacława Herbst z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 + Piotra Łątkę w r. śm. od żony i dzieci

17.00 + Ryszarda Śmiglewicza w r. śm.

 

Wtorek 23.04.2019

17.00 + Alfredę i Mariana Matusiak

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Środa 24.04.2019

17.00 + Mariusza Stępnia od Barbary Gil z rodz.

18.00 + Roberta i Ryszarda Wawro od rodz. Urbańskich

 

Czwartek 25.04.2019

17.00 + Bożenę w 8 r. śm. i Jana Smolińskich

18.00 + Stanisława Stosik od Pauliny i Łukasza Niedośpiał z rodz.

 

Piątek 26.04.2019

17.00 Dziękcz. w int. Marzeny z racji im. i ur. i jej rodziny od Mamy

18.00

+ Zbiorowa za zm. do Miłosierdzia Bożego

1. + Stanisława i Leokadię Zatońskich

2. + Stanisławę Orzoł w 10 r. śm. od męża i córki z rodz

3. + Janitę w 4 r. śm. Mariana Tyl, Mariannę Marcina Pluta, Ryszarda Kuczera

4. + Oskara Aleksandrowicza od Anny i Karola Fidelus z rodz.

5. + Mariana Dendura w r. śm. od żony, dzieci i ich rodzin

6. + Wojciecha Trojanowskiego od (kuzynek i kuzyna z Trzebini, cioci Marysi, wujka Stanisława z Juszczyny, Marysi Kotrys z Trzebini, Janinków z Bielska Białej, Niedzielków z Wieprza, Andrzeja i Teresy z Juszczyny, Grabców z Gorlic)

7. + Stanisława Kolonko od żony i dzieci

8. + Bożenę w 8 r. śm. i Jana Smolińskich

9 .+ Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodz.

10. + Jerzego Urbańskiego z racji imienin od swata Mirosława z rodz.

11. + Macieja Dąbrowskiego i zm. z jego rodziny

12. + Zofię Piszczek w 20 r. śm. od córki z mężem

13. + Bogusława Wardyniec w 7 r. śm. od żony, syna i rodziców

14. + Łukasza Kwaśnego

15. + Jolantę Samek od córek i wnuczki

16. + Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodziną

17. + Stanisława Jagieło od ucz. pog

18. + Adama Świerczynę od ucz. pog.

19. + Helenę Krzan od ucz. pog.

20. + Rozalię Krzan od ucz. pog.

21. + Izabelę Spyt od ucz. pog.

22. + Ireneusza Korus od ucz. pog.

 

Sobota 27.04.2019

17.00 + Andrzeja Górskiego w 4 r. śm. od żony i dzieci

18.00 + Grażynę Sieroń od kuzynek Eli i Justyny z rodz.

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego 28.04.2019

8.00 + Martę Węgrzyńską

10.30 W int. Ks. Marka z racji imienin od Żywego Różańca

12.00

– za Parafian

– w int. Ks. Marka z racji imienin z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od parafianki

17.00 + Anielę i Władysława Mucha

 

15-21 kwietnia 2019 r. 

Poniedziałek 15.04.2019

8.00 + Grażynę Sieroń od kuzyna Janusza z rodz.

17.00 + Aleksandrę Włodarczyk od ucz. pog.

 

Wtorek 16.04.2019

8.00 + Stanisława Stosik od Krystyny i Jerzego Niedośpiał

17.00 + Mariusza Stępnia od babci, + Halinę Stępień i + Jana Leleń

 

Środa 17.04.2019

17.00 + Bronisława Brudek od bratowej i + Łucję Brudek

18.00 + Józefa Trzcionkę od koleżanek córki Urszuli z Katolika

 

Wielki Czwartek 18.04.2019

18.00 Za zm. Proboszczów Tej Parafii od Żywego Różańca

18.00 Za Księży obecnie i kiedyś pracujących w tej Parafii od Żywego Różańca

 

Wielki Piątek 19.04.2019

18.00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

Wielka Sobota 20.04.2019

18.00

+ Mariannę Bochenek w r. śm. od córki Beaty z rodz.

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela Zmartwychwstania 21.04.2019

6.00 Rezurekcja

10.30 + Józefa Trzcionkę od żony i córek

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z racji 50 r. ślubu Wiesławy i Jana Kućmierczyk z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od dzieci z rodzinami

17.00 + Tomasza Guła w 22 r. śm.

8-14 kwietnia 2019 r.

Poniedziałek 8.04.2019

8.00 + Halinę Stępień w 2 r. śm. od córki z rodz. i męża

17.00 + Stanisława Stosik od Katarzyny Kądzielawy z rodz.

 

Wtorek 9.04.2019

8.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 + Teresę Rojek

 

Środa 10.04.2019

10.00 + Piotra Łątkę w 6 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

11.30 + Mariannę i Zbigniewa Noawk od córki Haliny z rodz.

17.00 + Włodzimierza Piotra i Antoniego Zimońskich

18.00 + Grażynę Sieroń od cioci Joasi z mężem

 

Czwartek 11.04.2019

17.00 + Mariusza Stępnia od kuzyna Sławka z rodz.

18.00 + Bronisława Brudek od dzieci, wnucząt i prawnuczki

 

Piątek 12.04.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz. w 1 r. śm.

18.00 + Stanisława Stosik od Pauliny Szczęch z rodz.

 

Sobota 13.04.2019

17.00 + Grażynę Sieroń od kuzynki Marzeny z rodz.

18.00 + Bronisława Brudek od sąs.

 

Niedziela 14.04.2019

8.00 + Józefa Trzcionkę od szwagra Piotra z rodz.

10.30 + Urszulę w 9 r. śm. i Artura w 4 r. śm. Korpak od syna z rodz.

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z racji zbliżających się urodzin dla Katarzyny z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej

17.00 + Henryka Królikowskiego, Zofię i Stanisława Markowskich

1-7 kwietnia 2019 r. 

Poniedziałek 1.04.2019

17.00 + Bronisława Brudek od żony Janiny

18.00 + Grażynę Sieroń od ucz. pog.

 

Wtorek 2.04.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od Społeczności Zespołu Szkól Katolickich w Sosnowcu

18.00 + Mariusza Stępnia od kuzynki Elżbiety Bażeli z rodz.

 

Środa 3.04.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Magdy Morawiec z rodz.

18.00 + Adama Siembieda od siostry z rodz.

 

Czwartek 4.04.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Wiolettę Guła w 12 r. śm.

 

Piątek 5.04.2019

17.00 + Marię Niemczyk od chrześnicy Genowefy

18.00 + Piotra Starukiewicza i zm. z rodz.

 

Sobota 6.04.2019

17.00 + Grażynę Sieroń od rodziny Piórkowskich i Rogowskich

18.00 + Zygmunta Fiutek w 13 r. śm. od żony i synów z rodzinami

 

Niedziela 7.04.2019

8.00

1) W int Żywego Różańca

2) Dziękczynna w 80 r. ur. Danieli Pietrzyk z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

10.30 + Franciszkę i Kazimierza Kaleta

12.00 Za Parafian

17.00 + Ryszarda Bilnika w 50 r. śm. od żony i córki z rodz.

25-31 marca 2019 r.

Poniedziałek 25.03.2019

17.00 + Grażynę Sieroń od Elżbiety i Mieczysława Jabłońskich

18.00 + Irenę Kurkowską od ucz. pog.

 

Wtorek 26.03.2019

17.00 + Andrzeja Grzywna w 3 r. śm. od siostry Haliny

18.00 + Mariusza Stępnia od chrzestnego z żoną

 

Środa 27.03.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Barbary i Tadeusza Szczepaniec

18.00 + Zdzisława Kurant od córki z rodz.

 

Czwartek 28.03.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od rodz. Przybyszów i Kamińskich

18.00 + Bronisława Brudek od ucz. pog.

 

Piątek 29.03.2019

17.00 + Edytę i Józefa Brynzlaów i zm. z rodz. Brynzlaów

18.00 + Bogusława Chmiel od ucz. pog.

 

Sobota 30.03.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Zofii i Mariana Aksamit

18.00 + Romana Nowaka od cioci Zosi

 

Niedziela 31.03.2019

8.00 + Grażynę Sieroń od siostry z rodz.

10.30 + Mariannę Bochenek w 2 r. śm. od córki Lidii

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 40 r. ur. dla wnuczki Ani z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od babci z rodz.

17.00 + Krzysztofa Załęskiego od córek

18-24 marca 2019 r.

Poniedziałek 18.03.2019

17.00 + Józefa Wiktorię i Jana Brudek

18.00 + Józefa Trzcionkę od szwagra Tomasza z rodz.

 

Wtorek 19.03.2019

17.00 + Józefa Trojanowskiego

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 20.03.2019

17.00 + Adama Siembieda od córki z rodz.

18.00 + Mariusza Stępnia od Pracowników Miejskiego Przedszkola nr 11 w Sosnowcu


Czwartek 21.03.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od siostry Janiny z rodz.

18.00 + Irenę Kurkowską od sąs. z klatki

 

Piątek 22.03.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Anety i Krzysztofa Marszałek z rodz.

18.00 + Kazimierę i Ignacego Kubasik od dzieci i ich rodzin


Sobota 23.03.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Grażynę Sieroń od córek z rodzinami


Niedziela 24.03.2019

8.00 + Henryka Królikowskiego, Antoninę Franciszka Bębenek, Stanisława Matuszczyka, Wojciecha Wiktorię Bębenek

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Józefa Zofię Józefa Pietrzyków, Józefę Leona Bugajniak

11-17 marca 2019 r.

Poniedziałek 11.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 28 greg.

18.00 + Mariusza Stępnia od ucz. pog.

 

Wtorek 12.03.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant – 29 greg.


Środa 13.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 30 greg.

18.00 + Józefa Trzcionkę od brata Antoniego z rodz.


Czwartek 14.03.2019

17.00 + Tadeusza Nytko od sąs.

18.00 + Stanisława Stosik od Dagmary i Grzegorza Kowalcze z rodz.


Piątek 15.03.2019

17.00 + Włodzimierza Warzyńskiego, Leokadię Świat, Marię Wierzbicką, Cecylię Szczur

18.00 + Zbiorowa za zm. do Miłosierdzia Bożego

1. + Salwinę i Stanisława Korzeń od córek z rodzinami

2. + Michalinę Pasek od sąs.

3. + Czesławę Kidawa od mieszkańców bloku i sąs.

4. + Oskara Aleksandrowicza od Elżbiety i Andrzeja Jaśkowiec z rodz.

5. + Antoniego Cupiał od brata z żoną i rodz.

6. + Wojciecha Trojanowskiego od (kuzynek i kuzyna z Trzebini, cioci Marysi, wujka Stanisława z Juszczyny, Marysi Kotrys z Trzebini, Janinków z Bielska Białej, Niedzielków z Wieprza, Andrzeja i Teresy z Juszczyny, Grabców z Gorlic)

7. + Jerzego Urbańskiego od siostry Kazimiery

8 .+ Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodz.

9. + Eugeniusza Gałwa w 5 r. śm. od córki Marioli i siostry Marii z rodz.

10. + Helenę Wawro i Helenę Kafel

11. + Ireneusza Ścigał w 21 . śm. od brata z rodz.

12. + Mariannę Piejka od mieszkańców bloku i znajomych

13. + Zenobię Głaz od ucz. pog

14. + Zenona Kruk od ucz. pog.

15. + Zbigniewa Marka od ucz. pog.

16. + Marię Żurek od ucz. pog.

 

Sobota 16.03.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od rodz. Waldon

18.00 + Mariusza Stępnia od kuzynki Renaty z rodz.


Niedziela 17.03.2019

8.00 + Józefa Marcinkowskiego z racji imienin od żony z rodz.

10.30 + Stanisława Jarząbka w 13 r. śm. od żony i córki z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Teresę Rojek

 

4-10 marca 2019 r.

Poniedziałek 4.03.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Zdzisława Kurant – 21 greg.

 

Wtorek 5.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 22 greg.

18.00 + Stanisława Stosik od Pauliny Maksymiliana Szczepaniec z rodz.

 

Środa Popielcowa 6.03.2019

9.00 + Józefa Trzcionkę od rodz. Tymińskich

17.00 + Zofię, Franciszka Kurzeja, zm. z rodz. Kurzeja i Tokarczyk

18.00 + Zdzisława Kurant – 23 greg.

 

Czwartek 7.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 24 greg.

18.00 + Marka Fijałkowskiego w 9 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Piątek 8.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 25 greg.

18.00 + Marię Skowron od sąs. z bloku nr 12

 

Sobota 9.03.2019

17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Zdzisława Kurant – 26 greg.

 

Niedziela 10.03.2019

8.00 + Antoniego Mariannę Błaszkiewicz, Izydora Katarzynę Celary, Stanisława i Mariannę Łakota

10.30 + Reginę w 4 r. śm., Mirosława w 26 r. śm., Tadeusza i Bogusława Dobrzańskich

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 1 r. ur. Szymona Skowrońskiego z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i dziadków

17.00 + Zdzisława Kurant – 27 greg.

 

25 lutego – 3 marca 2019 r.

Poniedziałek 25.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 14 greg.

18.00 + Józefa Trzcionkę od ucz. pog.

 

Wtorek 26.02.2019

17.00 + Tadeusza Nytko od sąs.

18.00 + Zdzisława Kurant – 15 greg.

 

Środa 27.02.2019

17.00 + Rozalię, Franciszka Kowalskich i Marię Banasiewicz od córki i siostry

18.00 + Zdzisława Kurant – 16 greg.

 

Czwartek 28.02.2019

17.00 + Mariannę Kolbiarz od córki w 12 r. śm.

18.00 + Zdzisława Kurant – 17 greg.

 

Piątek 1.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 18 greg.

18.00 + Krzysztofa Załęskiego od żony

 

Sobota 2.03.2019

17.00 + Stefana Mazurczaka w 10 r. śm. od żony i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant – 19 greg.

 

Niedziela 3.03.2019

8.00

1) W int. Żywego Różańca

2) + Zdzisława Kurant – 20 greg.

10.30 + Helenę Dudała

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z racji ur. i imienin dla Kazimierza Lipowicza z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej

– dziękczynna z racji 20 r. ur. dla Aleksandry z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej

17.00 + Wiesława Kapral od żony z synem, synową i wnuczkami

 

18-24 lutego 2019 r.

Poniedziałek 18.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 7 greg.

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wtorek 19.02.2019

17.00 + Jolantę Irla z racji ur. od rodziców, męża i dzieci

18.00 + Zdzisława Kurant – 8 greg.

 

Środa 20.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 9 greg.

18.00 + Zbigniewa Mąkę od kuzynki Krystyny Szuba z rodz.

 

Czwartek 21.02.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od sąs.

18.00 + Zdzisława Kurant – 10 greg.

 

Piątek 22.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 11 greg.

18.00 + Zofię i Jana Staniszewskich, Michalinę i Władysława Kupis

 

Sobota 23.02.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Zdzisława Kurant – 12 greg.

 

Niedziela 24.02.2019

8.00 + Jana i Władysławę Musialik w 32 r. śm. od córki z rodz.

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Zdzisława Kurant – 13 greg.

 

11-17 lutego 2019 r.

Poniedziałek 11.02.2019

17.00 + Adama Siembieda od ucz. pog.

18.00 + Halinę Pawłowską od ucz. pog.

 

Wtorek 12.02.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant – 1 greg.

 

Środa 13.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 2 greg.

18.00 + Stanisława Stosik od szwagra z rodz. z Woli

 

Czwartek 14.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 3 greg.

18.00 + Leszka Mąkę od kuzynki Marii Synowiec z mężem i dziećmi

 

Piątek 15.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 4 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Eleonorę Starosta z racji imienin od córek z rodzinami

2. + Kazimierę w 18 r. śm. i Stanisława Szkutnik

3. + Irenę Stochel w r. śm.

4. + Edwarda Nyderek w r. śm. od dzieci z rodzinami

5. + Mariannę Kubecką od teściów Chowańskich

6. + Michalinę Pasek od sąs.

7. + Oskara Aleksandrowicza od Wojtka i Basi Krawiec z dziećmi z Mszany Dolnej

8. + Jadwigę Jędrysko w 1 r. śm. od rodz.

9. + Adama Zadęckiego od żony i córek

10. + Anielę i Józefa Siuda od córki Basi

11. + Czesława Gwóźdź od Barbary Musiał z synami

12. + Eugeniusza Wolny od siostrzenic

13. + za zm. z rodzin: Balin i Płowiec

14. + Jerzego i Janinę Waś od dzieci z rodzinami

15. + Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodz.

16. + Andrzeja Jakubiak od ucz. pog

17. + Bogusława Król od ucz. pog.

18. + Antoniego Cupiał od ucz. pog.

19. + Wojciecha Trojanowskiego od ucz. pog.

20. + Waldemara Barczyka od ucz. pog.

21. + Jerzego Urbańskiego od ucz. pog.

 

Sobota 16.02.2019

17.00 + Annę Tomalską od sąs.

18.00 + Zdzisława Kurant – 5 greg.

 

Niedziela 17.02.2019

8.00 + Zdzisława Kurant – 6 greg.

10.30 + Teresę Rojek

12.00 Za Parafian

17.00 + Tadeusza Nytko od wnuków i prawnuków

 

4-10 lutego 2019 r.

Poniedziałek 4.02.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Stanisława Stosik od ucz. pog.

 

Wtorek 5.02.2019

17.00 + Tadeusza Nytko od dzieci z rodzinami

18.00 + Józefa Trzcionkę od córki Agaty z dziećmi

 

Środa 6.02.2019

17.00 + Krzysztofa Załęskiego od sąs.

18.00 + Leszka Mąkę od kuzyna Zbigniewa Muchy z żoną i dziećmi

 

Czwartek 7.02.2019

17.00 + Marię Skowron od sąs. bloku z nr 12

18.00 + Annę Tomalską od Doroty i Józefa Kapek

 

Piątek 8.02.2019

17.00 + Janusza Warmuz w 30 r. śm. od żony i syna z rodz.

18.00 + Marię Skowron od córki z rodz.

 

Sobota 9.02.2019

17.00 + Adama Siembieda od kolegów siatkarzy z ul. Gwiezdnej i Lubelskiej

18.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 10.02.2019

8.00 + Ewę w 15 r. śm. i Henryka w 20 r. śm. Świder od córki z rodz.

10.30 + Karolinę Stanisława Władysława Zywar

12.00

– za Parafian

– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Grażyny z okazji ur. od mamy z rodz.

17.00 + Józefa Trzcionkę od córki Urszuli

 

28 stycznia – 3 lutego 2019 r.

Poniedziałek 28.01.2019

17.00 Dziękczynna w 60 r. ur. i z racji imienin Zdzisława Dereja z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej od żony i dzieci

18.00 + Krzysztofa Załęskiego od ucz. pog.

 

Wtorek 29.01.2019

17.00 + Leszka Mąkę od brata Ryszarda z rodz.

18.00 + Tadeusza Nytko od żony

 

Środa 30.01.2019

17.00 + Urszulę Sowa od Żywego Różańca

18.00 + Marię Skowron od ucz. pog.

 

Czwartek 31.01.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 38

18.00 + Annę Tomalską od syna z rodz.

 

Piątek 1.02.2019

17.00 + Teresę Pudo od męża

18.00 + Stanisława Stosik od żony

 

Sobota 2.02.2019

9.00 + Józefa Trzcionkę od żony

17.00 + Zdzisława Kuranta od córki Aldony z rodz.

18.00 + Mariusza Stępnia od Pawła z rodzicami

 

Niedziela 3.02.2019

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Zofię i Rudolfa Hachuła

12.00

– za Parafian

– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Dawida z okazji ur. od babci

17.00 + Marka Majchrzaka od Eweliny z mężem i córką

 

21-27 stycznia 2019 r.

Poniedziałek 21.01.2019

17.00 Zbiorowa za babcie

18.00 + Tadeusza Nytko od ucz. pog.

 

Wtorek 22.01.2019

17.00 Zbiorowa za dziadków

18.00 + Leszka Mąkę od brata Zbyszka z rodz. z Andrychowa

 

Środa 23.01.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 38

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Czwartek 24.01.2019

17.00 + Marka Majchrzaka od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 40

18.00 + Halinę Malinowską od siostrzenicy Ani i siostry z rodz.

 

Piątek 25.01.2019

17.00 + Ryszarda Piotrowicza od Pracowników i Emerytowanych Pracowników Przedszkola Miejskiego nr 11 w Sosnowcu

18.00 + Annę Tomalską od męża

 

Sobota 26.01.2019

17.00 + Urszulę Sowa od sąs. z bloku nr 5c

18.00 + Zdzisława Kuranta od swatowej Władysławy Kasperek

 

Niedziela 27.01.2019

8.00 + Jana Piotra Marię Pyryt

10.30 + Zdzisława Jasika od syna, synowej i wnuczki

12.00 Za Parafian

17.00 + Janinę Marszałek od córki Grażyny z rodz. i za + Natalię Dudek

 

14-20 stycznia 2019 r.

Poniedziałek 14.01.2019

17.00 + Zdzisława Kuranta od brata Janka z rodz.

18.00 + Janinę Marszałek od Żywego Różańca

 

Wtorek 15.01.2019

17.00 + Martę i Stanisława Grzywna w r. śm. od córki Haliny

18.00 + Halinę Malinowską od męża

 

Środa 16.01.2019

17.00 + Marka Majchrzaka od żony i dzieci z rodzinami

18.00 + Andrzeja Jakubiaka od sąs.

 

Czwartek 17.01.2019

17.00 + Leszka Mąkę od żony i synów z rodzinami

18.00 + Teresę Rojek

 

Piątek 18.01.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz od synów z rodzinami

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Władysława Nowaka w 5 r. śm. od żony i syna z rodz.

2. + Salomeę Noawaczyk w 1 r. śm. od synów z rodzinami

3. + Kazimierę w 1 r. śm. i Ignacego Kubasik od dzieci i ich rodzin

4. + Józefa Andura w 10 r. śm. od syna z rodz.

5. + Mariana Gajdę od żony i dzieci z rodzinami

6. + Bolesława Urbańskiego

7. + Leokadię i Stanisława Zatońskich

8. + Eugeniusza Stochel w r. śm.

9. + Tadeusza Smolińskiego od Agnieszki Kaczmarczyk z rodz.

10. + Eugeniusza Musiała od sąs. z bloku nr 33

11. + Adama w 17 r. śm. i Cecylię Kieliś oraz Mariana Bartosińskiego

12. + Władysława Witkowskiego od ucz. pog.

13. + Stanisława Dzierzęckiego od ucz. pog.

14. + Mariannę Kubecką od ucz. pog.

15. + Romanę Chojecką od ucz. pog.

16. + Wiesławę Całkę-Żak od ucz. pog.

17. + Genowefę Sobieraj od ucz. pog.

18. + Michalinę Pasek od ucz. pog.

19. + Dorotę Jędrzejczyk od ucz. pog.

20. + Otylię Ślimak od ucz. pog.

21. + Alfredę Białecką od ucz. pog.

22. + Aleksandra Białeckiego od ucz. pog.

23. + Oskara Aleksandrowicza od ucz. pog.

 

Sobota 19.01.2019

17.00 + Urszulę Sowa od męża

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 20.01.2019

8.00 + Helenę Dudała

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Romana Gronieckiego w 6 r. śm. od córki z rodz.

 

7-13 stycznia 2019 r.

Poniedziałek 7.01.2019

7.00 + Zdzisława Kuranta od ucz. pog.

 

Wtorek 8.01.2019

7.00 + Urszulę Sowa od ucz. pog.

 

Środa 9.01.2019

7.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 10.01.2019

7.00 + Teresę Pudo od ucz. pog.

 

Piątek 11.01.2019

7.00 + Annę Tomalską od ucz. pog.

 

Sobota 12.01.2019

7.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Niedziela 13.01.2019

8.00 + Danutę i Józefa Dróżdż w r. śm. od córek

10.30 + Zofię Starukiewicz od chrześnicy Bożeny z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Henryka Dereja w 30 r. śm. od syna z rodz.

 

1-6 stycznia 2019 r.

Wtorek 1.01.2019

Nowy Rok

Św. Bożej Rodzicielki

8.00 + Wiesławę Musialik od siostry z rodz.

10.30 + Zofię Stankiewicz od siostry Barbary z rodz.

12.00 + Tadeusza Nytko od sąs.

17.00 + Halinę Malinowską od sąs.

 

Środa 2.01.2019

7.00 + Zofię Starukiewicz od Sióstr Albertynek z Rząski

 

Czwartek 3.01.2019

7.00 + Halinę Malinowską od ucz. pog.

 

Piątek 4.01.2019

7.00 + Janinę Marszałek od ucz. pog.

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Sobota 5.01.2019

7.00 + Czesława Błażusiaka w 1 r. śm. od żony i córki z mężem

 

Niedziela 6.01.2019

Objawienie Pańskie

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Krystynę Będkowską w r. śm. od córki i syna

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Heleny Kucińskiej w 80 r. ur.

17.00 + Marka Majchrzaka od Romana z żoną i córką

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.