Rok 2019

25-31 marca 2019 r.

Poniedziałek 25.03.2019

17.00 + Grażynę Sieroń od Elżbiety i Mieczysława Jabłońskich

18.00 + Irenę Kurkowską od ucz. pog.

 

Wtorek 26.03.2019

17.00 + Andrzeja Grzywna w 3 r. śm. od siostry Haliny

18.00 + Mariusza Stępnia od chrzestnego z żoną

 

Środa 27.03.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Barbary i Tadeusza Szczepaniec

18.00 + Zdzisława Kurant od córki z rodz.

 

Czwartek 28.03.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od rodz. Przybyszów i Kamińskich

18.00 + Bronisława Brudek od ucz. pog.

 

Piątek 29.03.2019

17.00 + Edytę i Józefa Brynzlaów i zm. z rodz. Brynzlaów

18.00 + Bogusława Chmiel od ucz. pog.

 

Sobota 30.03.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Zofii i Mariana Aksamit

18.00 + Romana Nowaka od cioci Zosi

 

Niedziela 31.03.2019

8.00 + Grażynę Sieroń od siostry z rodz.

10.30 + Mariannę Bochenek w 2 r. śm. od córki Lidii

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 40 r. ur. dla wnuczki Ani z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od babci z rodz.

17.00 + Krzysztofa Załęskiego od córek

18-24 marca 2019 r.

Poniedziałek 18.03.2019

17.00 + Józefa Wiktorię i Jana Brudek

18.00 + Józefa Trzcionkę od szwagra Tomasza z rodz.

 

Wtorek 19.03.2019

17.00 + Józefa Trojanowskiego

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 20.03.2019

17.00 + Adama Siembieda od córki z rodz.

18.00 + Mariusza Stępnia od Pracowników Miejskiego Przedszkola nr 11 w Sosnowcu


Czwartek 21.03.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od siostry Janiny z rodz.

18.00 + Irenę Kurkowską od sąs. z klatki

 

Piątek 22.03.2019

17.00 + Stanisława Stosik od Anety i Krzysztofa Marszałek z rodz.

18.00 + Kazimierę i Ignacego Kubasik od dzieci i ich rodzin


Sobota 23.03.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Grażynę Sieroń od córek z rodzinami


Niedziela 24.03.2019

8.00 + Henryka Królikowskiego, Antoninę Franciszka Bębenek, Stanisława Matuszczyka, Wojciecha Wiktorię Bębenek

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Józefa Zofię Józefa Pietrzyków, Józefę Leona Bugajniak

11-17 marca 2019 r.

Poniedziałek 11.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 28 greg.

18.00 + Mariusza Stępnia od ucz. pog.

 

Wtorek 12.03.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant – 29 greg.


Środa 13.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 30 greg.

18.00 + Józefa Trzcionkę od brata Antoniego z rodz.


Czwartek 14.03.2019

17.00 + Tadeusza Nytko od sąs.

18.00 + Stanisława Stosik od Dagmary i Grzegorza Kowalcze z rodz.


Piątek 15.03.2019

17.00 + Włodzimierza Warzyńskiego, Leokadię Świat, Marię Wierzbicką, Cecylię Szczur

18.00 + Zbiorowa za zm. do Miłosierdzia Bożego

1. + Salwinę i Stanisława Korzeń od córek z rodzinami

2. + Michalinę Pasek od sąs.

3. + Czesławę Kidawa od mieszkańców bloku i sąs.

4. + Oskara Aleksandrowicza od Elżbiety i Andrzeja Jaśkowiec z rodz.

5. + Antoniego Cupiał od brata z żoną i rodz.

6. + Wojciecha Trojanowskiego od (kuzynek i kuzyna z Trzebini, cioci Marysi, wujka Stanisława z Juszczyny, Marysi Kotrys z Trzebini, Janinków z Bielska Białej, Niedzielków z Wieprza, Andrzeja i Teresy z Juszczyny, Grabców z Gorlic)

7. + Jerzego Urbańskiego od siostry Kazimiery

8 .+ Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodz.

9. + Eugeniusza Gałwa w 5 r. śm. od córki Marioli i siostry Marii z rodz.

10. + Helenę Wawro i Helenę Kafel

11. + Ireneusza Ścigał w 21 . śm. od brata z rodz.

12. + Mariannę Piejka od mieszkańców bloku i znajomych

13. + Zenobię Głaz od ucz. pog

14. + Zenona Kruk od ucz. pog.

15. + Zbigniewa Marka od ucz. pog.

16. + Marię Żurek od ucz. pog.

 

Sobota 16.03.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od rodz. Waldon

18.00 + Mariusza Stępnia od kuzynki Renaty z rodz.


Niedziela 17.03.2019

8.00 + Józefa Marcinkowskiego z racji imienin od żony z rodz.

10.30 + Stanisława Jarząbka w 13 r. śm. od żony i córki z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Teresę Rojek

 

4-10 marca 2019 r.

Poniedziałek 4.03.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Zdzisława Kurant – 21 greg.

 

Wtorek 5.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 22 greg.

18.00 + Stanisława Stosik od Pauliny Maksymiliana Szczepaniec z rodz.

 

Środa Popielcowa 6.03.2019

9.00 + Józefa Trzcionkę od rodz. Tymińskich

17.00 + Zofię, Franciszka Kurzeja, zm. z rodz. Kurzeja i Tokarczyk

18.00 + Zdzisława Kurant – 23 greg.

 

Czwartek 7.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 24 greg.

18.00 + Marka Fijałkowskiego w 9 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Piątek 8.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 25 greg.

18.00 + Marię Skowron od sąs. z bloku nr 12

 

Sobota 9.03.2019

17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Zdzisława Kurant – 26 greg.

 

Niedziela 10.03.2019

8.00 + Antoniego Mariannę Błaszkiewicz, Izydora Katarzynę Celary, Stanisława i Mariannę Łakota

10.30 + Reginę w 4 r. śm., Mirosława w 26 r. śm., Tadeusza i Bogusława Dobrzańskich

12.00

– za Parafian

– dziękczynna w 1 r. ur. Szymona Skowrońskiego z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców i dziadków

17.00 + Zdzisława Kurant – 27 greg.

 

25 lutego – 3 marca 2019 r.

Poniedziałek 25.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 14 greg.

18.00 + Józefa Trzcionkę od ucz. pog.

 

Wtorek 26.02.2019

17.00 + Tadeusza Nytko od sąs.

18.00 + Zdzisława Kurant – 15 greg.

 

Środa 27.02.2019

17.00 + Rozalię, Franciszka Kowalskich i Marię Banasiewicz od córki i siostry

18.00 + Zdzisława Kurant – 16 greg.

 

Czwartek 28.02.2019

17.00 + Mariannę Kolbiarz od córki w 12 r. śm.

18.00 + Zdzisława Kurant – 17 greg.

 

Piątek 1.03.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 18 greg.

18.00 + Krzysztofa Załęskiego od żony

 

Sobota 2.03.2019

17.00 + Stefana Mazurczaka w 10 r. śm. od żony i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant – 19 greg.

 

Niedziela 3.03.2019

8.00

1) W int. Żywego Różańca

2) + Zdzisława Kurant – 20 greg.

10.30 + Helenę Dudała

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z racji ur. i imienin dla Kazimierza Lipowicza z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej

– dziękczynna z racji 20 r. ur. dla Aleksandry z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej

17.00 + Wiesława Kapral od żony z synem, synową i wnuczkami

 

18-24 lutego 2019 r.

Poniedziałek 18.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 7 greg.

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wtorek 19.02.2019

17.00 + Jolantę Irla z racji ur. od rodziców, męża i dzieci

18.00 + Zdzisława Kurant – 8 greg.

 

Środa 20.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 9 greg.

18.00 + Zbigniewa Mąkę od kuzynki Krystyny Szuba z rodz.

 

Czwartek 21.02.2019

17.00 + Józefa Trzcionkę od sąs.

18.00 + Zdzisława Kurant – 10 greg.

 

Piątek 22.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 11 greg.

18.00 + Zofię i Jana Staniszewskich, Michalinę i Władysława Kupis

 

Sobota 23.02.2019

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Zdzisława Kurant – 12 greg.

 

Niedziela 24.02.2019

8.00 + Jana i Władysławę Musialik w 32 r. śm. od córki z rodz.

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Zdzisława Kurant – 13 greg.

 

11-17 lutego 2019 r.

Poniedziałek 11.02.2019

17.00 + Adama Siembieda od ucz. pog.

18.00 + Halinę Pawłowską od ucz. pog.

 

Wtorek 12.02.2019

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant – 1 greg.

 

Środa 13.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 2 greg.

18.00 + Stanisława Stosik od szwagra z rodz. z Woli

 

Czwartek 14.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 3 greg.

18.00 + Leszka Mąkę od kuzynki Marii Synowiec z mężem i dziećmi

 

Piątek 15.02.2019

17.00 + Zdzisława Kurant – 4 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Eleonorę Starosta z racji imienin od córek z rodzinami

2. + Kazimierę w 18 r. śm. i Stanisława Szkutnik

3. + Irenę Stochel w r. śm.

4. + Edwarda Nyderek w r. śm. od dzieci z rodzinami

5. + Mariannę Kubecką od teściów Chowańskich

6. + Michalinę Pasek od sąs.

7. + Oskara Aleksandrowicza od Wojtka i Basi Krawiec z dziećmi z Mszany Dolnej

8. + Jadwigę Jędrysko w 1 r. śm. od rodz.

9. + Adama Zadęckiego od żony i córek

10. + Anielę i Józefa Siuda od córki Basi

11. + Czesława Gwóźdź od Barbary Musiał z synami

12. + Eugeniusza Wolny od siostrzenic

13. + za zm. z rodzin: Balin i Płowiec

14. + Jerzego i Janinę Waś od dzieci z rodzinami

15. + Alfredę Kordaszewską od brata Henryka z rodz.

16. + Andrzeja Jakubiak od ucz. pog

17. + Bogusława Król od ucz. pog.

18. + Antoniego Cupiał od ucz. pog.

19. + Wojciecha Trojanowskiego od ucz. pog.

20. + Waldemara Barczyka od ucz. pog.

21. + Jerzego Urbańskiego od ucz. pog.

 

Sobota 16.02.2019

17.00 + Annę Tomalską od sąs.

18.00 + Zdzisława Kurant – 5 greg.

 

Niedziela 17.02.2019

8.00 + Zdzisława Kurant – 6 greg.

10.30 + Teresę Rojek

12.00 Za Parafian

17.00 + Tadeusza Nytko od wnuków i prawnuków

 

4-10 lutego 2019 r.

Poniedziałek 4.02.2019

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Stanisława Stosik od ucz. pog.

 

Wtorek 5.02.2019

17.00 + Tadeusza Nytko od dzieci z rodzinami

18.00 + Józefa Trzcionkę od córki Agaty z dziećmi

 

Środa 6.02.2019

17.00 + Krzysztofa Załęskiego od sąs.

18.00 + Leszka Mąkę od kuzyna Zbigniewa Muchy z żoną i dziećmi

 

Czwartek 7.02.2019

17.00 + Marię Skowron od sąs. bloku z nr 12

18.00 + Annę Tomalską od Doroty i Józefa Kapek

 

Piątek 8.02.2019

17.00 + Janusza Warmuz w 30 r. śm. od żony i syna z rodz.

18.00 + Marię Skowron od córki z rodz.

 

Sobota 9.02.2019

17.00 + Adama Siembieda od kolegów siatkarzy z ul. Gwiezdnej i Lubelskiej

18.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 10.02.2019

8.00 + Ewę w 15 r. śm. i Henryka w 20 r. śm. Świder od córki z rodz.

10.30 + Karolinę Stanisława Władysława Zywar

12.00

– za Parafian

– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Grażyny z okazji ur. od mamy z rodz.

17.00 + Józefa Trzcionkę od córki Urszuli

 

28 stycznia – 3 lutego 2019 r.

Poniedziałek 28.01.2019

17.00 Dziękczynna w 60 r. ur. i z racji imienin Zdzisława Dereja z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej od żony i dzieci

18.00 + Krzysztofa Załęskiego od ucz. pog.

 

Wtorek 29.01.2019

17.00 + Leszka Mąkę od brata Ryszarda z rodz.

18.00 + Tadeusza Nytko od żony

 

Środa 30.01.2019

17.00 + Urszulę Sowa od Żywego Różańca

18.00 + Marię Skowron od ucz. pog.

 

Czwartek 31.01.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 38

18.00 + Annę Tomalską od syna z rodz.

 

Piątek 1.02.2019

17.00 + Teresę Pudo od męża

18.00 + Stanisława Stosik od żony

 

Sobota 2.02.2019

9.00 + Józefa Trzcionkę od żony

17.00 + Zdzisława Kuranta od córki Aldony z rodz.

18.00 + Mariusza Stępnia od Pawła z rodzicami

 

Niedziela 3.02.2019

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Zofię i Rudolfa Hachuła

12.00

– za Parafian

– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Dawida z okazji ur. od babci

17.00 + Marka Majchrzaka od Eweliny z mężem i córką

 

21-27 stycznia 2019 r.

Poniedziałek 21.01.2019

17.00 Zbiorowa za babcie

18.00 + Tadeusza Nytko od ucz. pog.

 

Wtorek 22.01.2019

17.00 Zbiorowa za dziadków

18.00 + Leszka Mąkę od brata Zbyszka z rodz. z Andrychowa

 

Środa 23.01.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 38

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Czwartek 24.01.2019

17.00 + Marka Majchrzaka od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 40

18.00 + Halinę Malinowską od siostrzenicy Ani i siostry z rodz.

 

Piątek 25.01.2019

17.00 + Ryszarda Piotrowicza od Pracowników i Emerytowanych Pracowników Przedszkola Miejskiego nr 11 w Sosnowcu

18.00 + Annę Tomalską od męża

 

Sobota 26.01.2019

17.00 + Urszulę Sowa od sąs. z bloku nr 5c

18.00 + Zdzisława Kuranta od swatowej Władysławy Kasperek

 

Niedziela 27.01.2019

8.00 + Jana Piotra Marię Pyryt

10.30 + Zdzisława Jasika od syna, synowej i wnuczki

12.00 Za Parafian

17.00 + Janinę Marszałek od córki Grażyny z rodz. i za + Natalię Dudek

 

14-20 stycznia 2019 r.

Poniedziałek 14.01.2019

17.00 + Zdzisława Kuranta od brata Janka z rodz.

18.00 + Janinę Marszałek od Żywego Różańca

 

Wtorek 15.01.2019

17.00 + Martę i Stanisława Grzywna w r. śm. od córki Haliny

18.00 + Halinę Malinowską od męża

 

Środa 16.01.2019

17.00 + Marka Majchrzaka od żony i dzieci z rodzinami

18.00 + Andrzeja Jakubiaka od sąs.

 

Czwartek 17.01.2019

17.00 + Leszka Mąkę od żony i synów z rodzinami

18.00 + Teresę Rojek

 

Piątek 18.01.2019

17.00 + Zofię Starukiewicz od synów z rodzinami

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

1. + Władysława Nowaka w 5 r. śm. od żony i syna z rodz.

2. + Salomeę Noawaczyk w 1 r. śm. od synów z rodzinami

3. + Kazimierę w 1 r. śm. i Ignacego Kubasik od dzieci i ich rodzin

4. + Józefa Andura w 10 r. śm. od syna z rodz.

5. + Mariana Gajdę od żony i dzieci z rodzinami

6. + Bolesława Urbańskiego

7. + Leokadię i Stanisława Zatońskich

8. + Eugeniusza Stochel w r. śm.

9. + Tadeusza Smolińskiego od Agnieszki Kaczmarczyk z rodz.

10. + Eugeniusza Musiała od sąs. z bloku nr 33

11. + Adama w 17 r. śm. i Cecylię Kieliś oraz Mariana Bartosińskiego

12. + Władysława Witkowskiego od ucz. pog.

13. + Stanisława Dzierzęckiego od ucz. pog.

14. + Mariannę Kubecką od ucz. pog.

15. + Romanę Chojecką od ucz. pog.

16. + Wiesławę Całkę-Żak od ucz. pog.

17. + Genowefę Sobieraj od ucz. pog.

18. + Michalinę Pasek od ucz. pog.

19. + Dorotę Jędrzejczyk od ucz. pog.

20. + Otylię Ślimak od ucz. pog.

21. + Alfredę Białecką od ucz. pog.

22. + Aleksandra Białeckiego od ucz. pog.

23. + Oskara Aleksandrowicza od ucz. pog.

 

Sobota 19.01.2019

17.00 + Urszulę Sowa od męża

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 20.01.2019

8.00 + Helenę Dudała

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Romana Gronieckiego w 6 r. śm. od córki z rodz.

 

7-13 stycznia 2019 r.

Poniedziałek 7.01.2019

7.00 + Zdzisława Kuranta od ucz. pog.

 

Wtorek 8.01.2019

7.00 + Urszulę Sowa od ucz. pog.

 

Środa 9.01.2019

7.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 10.01.2019

7.00 + Teresę Pudo od ucz. pog.

 

Piątek 11.01.2019

7.00 + Annę Tomalską od ucz. pog.

 

Sobota 12.01.2019

7.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Niedziela 13.01.2019

8.00 + Danutę i Józefa Dróżdż w r. śm. od córek

10.30 + Zofię Starukiewicz od chrześnicy Bożeny z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Henryka Dereja w 30 r. śm. od syna z rodz.

 

1-6 stycznia 2019 r.

Wtorek 1.01.2019

Nowy Rok

Św. Bożej Rodzicielki

8.00 + Wiesławę Musialik od siostry z rodz.

10.30 + Zofię Stankiewicz od siostry Barbary z rodz.

12.00 + Tadeusza Nytko od sąs.

17.00 + Halinę Malinowską od sąs.

 

Środa 2.01.2019

7.00 + Zofię Starukiewicz od Sióstr Albertynek z Rząski

 

Czwartek 3.01.2019

7.00 + Halinę Malinowską od ucz. pog.

 

Piątek 4.01.2019

7.00 + Janinę Marszałek od ucz. pog.

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Sobota 5.01.2019

7.00 + Czesława Błażusiaka w 1 r. śm. od żony i córki z mężem

 

Niedziela 6.01.2019

Objawienie Pańskie

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Krystynę Będkowską w r. śm. od córki i syna

12.00

– za Parafian

– dziękczynna z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Heleny Kucińskiej w 80 r. ur.

17.00 + Marka Majchrzaka od Romana z żoną i córką 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.