Uroczystość Bożego Ciała 2017

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Boże Ciało

15 czerwca 2017 r.

 

Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku przypada ona na dzień 15 czerwca.

 

Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 – po Mszy odbędzie się uroczysta procesja, oraz na zakończenie procesji ok. godz. 12.00.

 

Proszę naszych parafian o przygotowanie, jak co roku, czterech ołtarzy.

 

Tegoroczna procesja będzie przechodzić następującą trasą: od kościoła – ul. Szosową, ul. Baczyńskiego, ul. Studzienną – do kościoła.

Ołtarze umiejscowione będą:

1. Przy ul. Szosowej blok – klatki nr 13, 15, 17

2. Przy ul. Szosowej blok nr 5 „d”

3. Przy ul. Baczyńskiego blok nr 37 a, b, c

4. Przy ul. Studziennej blok nr 14

 

 

 

Oktawa Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 

Przez całą oktawę procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Kościoła po Mszy św. o godz. 17.00. Na zakończenie oktawy w czwartek 26 czerwca procesja do czterech ołtarzy wokół Kościoła oraz poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. O przygotowanie ołtarzy tak jak co roku prosimy naszych Parafian, którzy przygotowywali ołtarze na Boże Ciało. Procesja na zakończenie oktawy będzie po Mszy św. o godz. 17.00.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.