Kolęda 2020/2021

KOLĘDA 2020/2021

 

Wychodząc naprzeciw zapytaniom i prośbom osób, które się do nas zwracały, aby kolęda w naszej parafii była w tym roku przynajmniej w takiej formie, jaką przyjęła większość parafii w Polsce, a więc w konkretnym dniu odprawić w kościele Mszę św. w intencji rodzin mieszkających na danej ulicy i zaprosić je do wspólnej modlitwy. Podjęliśmy decyzję, aby tak uczynić.

 

Porządek kolędy na każdy dzień:

 

  1. Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r., godz. 17.00 – Msza św. kolędowa za Rodziny z ul. Baczyńskiego (wszystkie numery).

 

  1. Wtorek, 5 stycznia 2021 r., godz. 17.00 – Msza św. kolędowa za Rodziny z ulic: Studzienna, Słoneczna, Złota, Kapliczna, Bryniczna, Kolonia Pekin (bloki i domy prywatne).

 

  1. Czwartek, 7 stycznia 2021 r., godz. 17.00 – Msza św. kolędowa za Rodziny z ulic: Obrońców Poczty Gdańskiej, Powstańców Śląskich, Przygraniczna.

 

  1. Piątek, 8 stycznia 2021 r., godz. 17.00 – Msza św. kolędowa za Rodziny z ul. Szosowej (boki i domy prywatne).

 

  1. Sobota, 9 stycznia 2021 r., godz. 17.00 – Msza św. kolędowa za Rodziny z ulic: Katowicka, Szybikowa, Saturnowska, Nowe domy z Osiedla poniżej cmentarza.

 

Na przygotowanym przed ołtarzem stoliku będzie można (jeśli ktoś uzna to za stosowane) złożyć do koszyczka ofiarę na kościół czy kolędę, zabrać pamiątkowy obrazek. Do przyniesionego przez siebie naczynka będzie można nabrać wodę poświęconą i pokropić swoje mieszkanie, a modlitwę odmówimy w kościele.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.