Intencje mszalne

28 listopada – 4 grudnia 2022 r.

 

Poniedziałek 28.11.2022

17.00 + Stanisława Bijaka w 11 r. śm. i zm. z rodz. Bijaków i Szumów

18.00 + Mariana Bieniek od sąs. z bloku

 

Wtorek 29.11.2022

17.00 + Władysławę Gajda od siostrzenicy Agaty z rodz.

18.00 + Grażynę Sówka od rodz. Staszowskich

 

Środa 30.11.2022

17.00 + Zmarłych z rodz. Kraszkiewicz

18.00 + Henrykę Dudała od opiekunki

 

Czwartek 1.12.2022

17.00 + Grażynę Brzezińską-Sówka od sąs.

18.00 + Stefana Bernadetę Arkadiusza Żuchowskich

 

Piątek 2.12.2022

17.00 + Grażynę Brzezińską-Sówka od Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 12 w Sosnowcu-Milowicach

18.00 + Krystynę Gądek w 16 r. śm. od męża i syna z rodz.

 

Sobota 3.12.2022

17.00 + Sylwestra Zasada od mamy i rodziny

18.00 + Grażynę Brzezińską-Sówka od koleżanek z pracy

 

Niedziela 4.12.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Kazimierza Sztelma od żony

12.00 Za Parafian

17.00 + Za żyjących i zmarłych Górników i za ich Rodziny z racji wspomnienia św. Barbary patronki Górników

 

21-27 listopada 2022 r. 

Poniedziałek 21.11.2022

17.00 + Jana Soja od całej rodziny

18.00 + Henryka Osieckiego w 3 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Wtorek 22.11.2022

17.00 + Józefa Kłoczko od siostry Romy Pietrulińskiej z rodz.

18.00 + Barbarę Krakowską-Fiś od ucz. pog.

 

Środa 23.11.2022

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Grażynę Sówka od ucz. pog.

 

Czwartek 24.11.2022

17.00 + Władysławę Gajda od siostry Janiny z mężem

18.00 + Grażynę Brzezińską- Sówka od sąs.

 

Piątek 25.11.2022

17.00 + Genowefę Tatara od córki Haliny z rodz.

18.00 + Józefa Plewińskiego od ucz. pog.

 

Sobota 26.11.2022

17.00

+ Helenę i Romana Ziółkowskich od córki Haliny oraz

+ Ignacego i Annę Szwaczka od syna Mariana

18.00 + Donata i Danielę Stelmach od córek z rodzinami

 

Niedziela 27.11.2022

8.00 + Ryszarda Stępień w 16 r. śm. od żony, dzieci, wnuków i prawnuków

10.30 + Jana Stefanię Stanisława Halinę Łukasik, Bronisławę Chojnacką, Wojciecha Kędzierskiego

12.00 Za Parafian

17.00 + Henryka Starostę w 6 r. śm. od córek z rodzinami

 

14-20 listopada 2022 r.

 

Poniedziałek 14.11.2022

17.00 + Mariannę Mieczysława Stanisława Łabuś od rodz.

18.00 + Gabrielę Zygmunta Wicińskich od wnuczki Ani

 

Wtorek 15.11.2022

17.00 + Zofię Kolonko w 3 r. śm. od córki i syna

18.00 + Władysławę Gajda od siostrzenicy Beaty Ligęza z rodz.

 

Środa 16.11.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka w 2 r. śm. od żony i najbliższej rodziny oraz + Marcina Pietrzyka

18.00 + Henrykę i Stanisława Dudała od syna Henryka z rodz.

 

Czwartek 17.11.2022

17.00 + Genowefę Tatara od wnuczków: Agnieszki Marcina Pauliny

18.00 + Kazimierę Mirosława Pawełczyków od córki z rodz.

 

Piątek 18.11.2022

17.00 + Janinę Urban od siostry Heleny z rodz. Podsiadło

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Teresę i Henryka Mateusiak od syna i synowej

+ Michalinę Sułkowicz od wnuczki Marzeny z rodz.

+ Karola i Józefę Wójcik oraz zmarłych z rodziny

+ Karola i Józefę Wójcik oraz wszystkich zmarłych z rodziny

+ Annę Merchel od sąs.

+ Romana Sówkę od siostry i brata z rodzinami

+ Marzenę Nowaczyk od sąs. z ul. Szosowej 5a

+ Zofię Nowak od syna Krzysztofa z żoną wnukami i prawnuczką

+ Krystynę Owczarek w 5 r. śm. od córek z rodzinami

+ Krystynę Pietras od sąs. z klatki

+ Helenę Barańską od sąs.

+ Kazimierza Kurkowskiego od sąs.

+ Stanisława Bączaj od ucz. pog.

+ Mariana Bieniek od ucz. pog.

+ Celinę Matyja od ucz. pog.

+ Janinę Pluta od męża i synów z rodzinami

+ Dawida Pluta od ucz. pog.

+ Helenę Nowińską od ucz. pog.

+ Krystynę Farat od ucz. pog.

+ Janusza Galus od ucz. pog.

+ Marzenę Lampart od ucz. pog.

+ Elżbietę Mandat od rodziny Rojków z Sosnowca

+ Stanisławę Lepieszka od sąs. z ul. Studziennej 16/I

 

Sobota 19.11.2022

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Władysławę Gajda od siostrzenicy Lucyny z rodz.

 

Niedziela 20.11.2022

8.00 + Zmarłych z rodziny Herbst

10.30 + Barbarę Krakowską-Fiś od męża dzieci i ich rodzin

12.00 Za Parafian

17.00 + Teresę Mateusiak w 1 r. śm. od dzieci i swatów

 

7-13 listopada 2022 r. 

Poniedziałek 7.11.2022

17.00 + Msza św. Oktawalna – 6

18.00 + Zenona Ściborowskiego od żony i dzieci

 

Wtorek 8.11.2022

17.00 + Msza św. Oktawalna – 7

18.00 + Władysławę Gajda od siostry Emilii Orzeł

 

Środa 9.11.2022

10.00 Msza św. za Ojczyznę – J. E. Ks. Bp. Grzegorz Kaszak

17.00 + Msza św. Oktawalna – 8

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 10.11.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00 + Bolesława Socha w 44 r. śm., Pawła Józefa Genowefę Socha, Józefa Władysławę Cebulskich, Jana Kazimierę Rak

 

Piątek 11.11.2022

17.00 + Genowefę Tatara od córki Ireny

18.00 + Eugeniusza Musiał w 4 r. śm. od żony i syna z rodz.

 

Sobota 12.11.2022

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Niedziela 13.11.2022

8.00 + Helenę Dudała

10.30 + Genowefę z racji ur. i Józefa Krzemińskich

12.00 Za Parafian

17.00 + Stanisława z racji ur. i imienin i Bronisławę Ptak od dzieci z rodzinami

 

31 października – 6 listopada 2022 r. 

Poniedziałek 31.10.2022

17.00 + Władysławę Gajda od ucz. pog.

18.00 + Janusza Galus od ucz. pog.

 

Wtorek 1.11.2022

Wszystkich Świętych

8.00 + Janusza Stolarskiego w 23 r. śm. od żony

10.30 + Edwarda Pura i Mieczysława Zająca

12.00 + Zdzisława Kurant i zm. z rodz. Kurant i Pietrzyk

15.00 Procesja i Różaniec na Cmentarzu (po procesji)

ok. 16.00 + Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu

 

Środa 2.11.2022

17.00 + Msza św. Oktawalna – 1

18.00 + Władysławę Gajda od syna Krzysztofa z rodz.

 

Czwartek 3.11.2022

17.00 + Msza św. Oktawalna – 2

18.00 + Henrykę Dudała od ucz. pog.

 

Piątek 4.11.2022

17.00 + Msza św. Oktawalna – 3

18.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Sobota 5.11.2022

17.00 + Msza św. Oktawalna – 4

18.00 + Józefa Kłoczko od siostry Krystyny Wichór z rodz.

 

Niedziela 6.11.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 W int. ks. Proboszcza racji imienin od Żywego Różańca

12.00 Za Parafian

17.00 + Msza św. Oktawalna – 5

 

 24-30 października 2022 r.

 

Poniedziałek 24.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 24 greg.

18.00 + Alicję Molenda – od córki.

 

Wtorek 25.10.2022

17.00 + Józefa Kłoczko – od siostry Wandy z rodziną

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 25 greg.

 

Środa 26.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 26 greg.

18.00 + Bolesława Musiał z racji urodzin – od  bratowej z rodziną.

 

Czwartek 27.10.2022

17.00 + Tadeusza Krawczyka z racji imienin – od córki z rodziną, i za zmarłych z rodziny Woźniczków.

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 27 greg.

 

Piątek 28.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 28 greg.

18.00 + Tadeusza Pietrzyka z racji imienin – od żony i najbliższej rodziny.

 

Sobota 29.10.2022

17.00 + Stanisława i Kazimierę Szkutnik.

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 29 greg.

 

Niedziela 30.10.2022

8.00 + Michalinę Bielską w 21 rocznicę śmierci.

10.30 + Annę i Alojzego Lipowicz.

12.00 Za parafian

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 30 greg.

 

17-23 października 2022 r. 

Poniedziałek 17.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 17 greg.

18.00 + Mirosławę i Józefa Kućmierz od dzieci z rodzinami

 

Wtorek 18.10.2022

17.00 + Władysława w 27 r. śm. i Franciszkę Łazarz, Jana Wicińskiego i Bogusławę Barzycką

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 18 greg.

 

Środa 19.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 19 greg.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 20.10.2022

17.00 + Zygmunta Bolesława Genowefę Fiutek, Zofię Romana Annę Haber

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 20 greg.

 

Piątek 21.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 21 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Jana Soja od całej rodziny

+ Bronisławę i Feliksa Kolasa w r. śm.

+ Ryszarda Baryła od Krystyny i Marka z rodz.

+ Stanisława Sułkowicz od rodz. Cabajów i Reroniów

+ Małgorzatę Sławnikowską od córki Kseni z rodz.

+ Józefa Dobosz od siostrzenicy Basi z Bielska z rodz.

+ Elżbietę Mendrys od Związku Zawodowego Solidarność ze Szpitala św. Barbary

+ Michalinę Sułkowicz od wnuczki Doroty z rodz.

+ Józefa Pietras od sąs. z klatki nr 22

+ Annę Merchel od sąs.

+ Romana Sówka od mamy

+ Marzenę Nowaczyk od przyjaciół

+ Jacka Milczarek od sąs.

+ Grzegorza Klimiuk od opiekunki Pani Kamińskiej

+ Zofię Nowak od męża

+ Jadwigę Kuklińską od ucz. pog.

+ Zofię Bialuk od ucz. pog.

+ Krystynę Pietras od ucz. pog.

+ Helenę Barańską od ucz. pog.

+ Mirosławę Kućmierz od ucz. pog.

+ Kazimierz Kurkowski od ucz. pog.

+ Alicję Molenda od ucz. pog.

+ Józefa Kućmierz od ucz. pog.

+ Marian Bieniek od rodz. Bieniek z Grodzca rodz. Kosmalów i Juszczaków z Czeladzi

+ Reginę Mieczysława Tadeusza Bogusława Dobrzańskich

+ Stanisława Stanisławę i Janusza Mrówka

+ Helenę i Bogusława Ścigał

+ Cecylię Matyja od sąs.

 

Sobota 22.10.2022

17.00 + Zygmunta Bolesława Genowefę Fiutek, Zofię Romana Annę Haber

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 22 greg.

 

Niedziela 23.10.2022

8.00 + Jana Leszczyńskiego – 23 greg.

10.30 + Gabrielę Wicińską od Teresy i Krzysztofa Ptak

12.00 Za Parafian

17.00 + Stanisława Kwintala

 

10-16 październik 2022 r. 

Poniedziałek 10.10.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 10 greg.

 

Wtorek 11.10.2022

17.00 + Józefa Kłoczko od siostry Danuty z mężem i rodziną

18.00

1) + Kazimierza Kurkowskiego od żony, syna i wnuczek

2) + Jana Leszczyńskiego – 11 greg.

 

Środa 12.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 12 greg.

18.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Czwartek 13.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 13 greg.

18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Piątek 14.10.2022

17.00 + Stanisława Domagałę w 11 r. śm. i zm. z rodz. Kubików i Domagałów

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 14 greg.

 

Sobota 15.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 15 greg.

18.00 + Władysława Urbana od sąs.

 

Niedziela 16.10.2022

8.00 + Jana Leszczyńskiego – 16 greg.

10.30 Władysławę w 27 r. śm. i Jana Musialik

12.00 Za Parafian

17.00 + Bronisławę w 3 r. śm. i Stanisława Ptak od dzieci z rodzinami

 

3-9 października 2022 r.

 

Poniedziałek 3.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 3 greg.

18.00 + Marzenę Nowaczyk

 

Wtorek 4.10.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 4 greg.

 

Środa 5.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 5 greg.

18.00 + Irminę Zienterską od sąs.

 

Czwartek 6.10.2022

17.00 + Janinę Urban od sąs. z klatki

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 6 greg.

 

Piątek 7.10.2022

17.00 W int Żywego Różańca z racji wspomnienia M. B. Różańcowej

18.00 + Jana Leszczyńskiego – 7 greg.

 

Sobota 8.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 8 greg.

18.00 + Jana i Janinę Grudzień od córki, wnuków i zięcia

 

Niedziela 9.10.2022

8.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 + Jana Leszczyńskiego – 9 greg.

12.00 Za Parafian

17.00 + Jerzego i Teresę Pudo od córek z rodzinami

 

26 września – 2 października 2022 r. 

Poniedziałek 26.09.2022

17.00 + Jana Brudek w r. śm. od żony i syna z rodz.

18.00 + Helenę Barańską od ucz. pog.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 26 greg.

 

Wtorek 27.09.2022

17.00 + Alojzego Łatacz od dzieci z rodzinami

18.00

1) + Tadeusza Solarskiego w 7 r. śm. od Teresy z Eweliną

2) + Wojciecha Rodzaja – 27 greg.

 

Środa 28.09.2022

17.00 + Janinę i Władysława Urban od bratówki z dziećmi

18.00 + Janinę w 2 r. śm. i Zbigniewa Nowak od wnuczki Wioletty z

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 28 greg. rodz.

 

Czwartek 29.09.2022

17.00 + Józefa Kłoczko od Zakładu Pogrzebowego Wolny

18.00

1) + Leokadię w 25 r. śm. i Stanisława w 22 r. śm. Gruszka od

2) + Wojciecha Rodzaja – 29 greg. córki z rodz.

 

Piątek 30.09.2022

17.00 + Władysławę, Stanisława i Wiesława Bijak

18.00

1) + Martę Adamus w 4 r. śm.

2) + Wojciecha Rodzaja – 30 greg.

 

Sobota 1.10.2022

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 1 greg.

18.00 + Jana Markowskiego w 15 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Niedziela 2.10.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Józefa Trojanowskiego

12.00 Za Parafian

17.00 + Jana Leszczyńskiego – 2 greg.

 

19-25 września 2022 r.

 

Poniedziałek 19.09.2022

17.00 + Wiesławę i Lesława Pileckich od córek z rodzinami

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 19 greg.

 

Wtorek 20.09.2022

17.00

1) + Piotra Starukiewicza od rodz.

2) W int. ks. Proboszcza – Karola Banasika w 50 r. ur. od Ż. R.

18.00

1) + Józefa Kłoczko od ucz. pog.

2) + Wojciecha Rodzaja – 20 greg.

 

Środa 21.09.2022

17.00 + Jana Soja od całej rodziny

18.00 + Alojzego Łatacz od ucz. pog.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 21 greg.

 

Czwartek 22.09.2022

17.00 + Marię Szlęk od męża i dzieci z rodzinami

18.00

1) + Władysława Urbana od ucz. pog.

2) + Wojciecha Rodzaja – 22 greg.

 

Piątek 23.09.2022

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00

1) + Zygmunta Fiutek Ewę i Jerzego Smosarskiego od wnuczki Agnieszki z rodz.

2) + Wojciecha Rodzaja – 23 greg.

 

Sobota 24.09.2022

17.00 + Michalinę Porębską w 10 r. śm. od męża i dzieci

18.00 + Aleksandrę Włodarczyk w 4 r. śm.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 24 greg.

 

Niedziela 25.09.2022

8.00 + Leszka Świder od żony i córek z rodzinami

10.30

1) + Henrykę w 25 r. śm. i Stefana Szymańskich

2) + Wojciecha Rodzaja -25 greg.

12.00

– dziękczynna w 6 r. ślubu Justyny i Pawła Skuza z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej

– o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej dla przygotowujących IV ołtarz na Boże Ciało

17.00 + Irminę Zienterską od córek z rodzinami

 

12-18 września 2022 r.

 

Poniedziałek 12.09.2022

17.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

18.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 12 greg.

 

Wtorek 13.09.2022

17.00 + Anitę Zioła od Bożeny Dariusza Karoliny i Jakuba Kubasik

18.00

1) + Władysława Waldon w 40 r. śm. od żony i dzieci

2) + Wojciecha Rodzaja – 13 greg.

 

Środa 14.09.2022

17.00 + Zofię Nowak od mieszkańców bloku nr 58 i wszystkich sąs.

18.00 + Janinę Urban od ucz. pog.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 14 greg.

 

Czwartek 15.09.2022

17.00 + Józefa i Alicję Ziołowicz w r. śm. od Michała i Grażyny

18.00

1) + Henryka w 7 r. śm. i Wandę Wawro od córki z rodz.

2) + Wojciecha Rodzaja – 15 greg.

 

Piątek 16.09.2022

17.00

1) + Helenę w 100 r. ur. i w 20 r śm., Stanisława Rusieckich oraz

2) + Wojciecha Rodzaja – 16 greg. Jadwigę Kwiecień

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Stanisława Sułkowicza od sąs. ul. Baczyńskiego z nr 10

+ Józefa Dobosza od siostry Natalii Dąbrowskiej z rodz.

+ Elżbietę Mendrys od siostry Ani i od Andrzeja z rodz.

+ Zofię i Tadeusza Gawron od chrześnicy Marzeny z rodz.

+ Artura Trela od Marioli z rodz.

+ Michalinę Sułkowicz od syna Zdzisława z rodz.

+ Stanisławę Lasak od sąs. rodziny Szwaczka

+ Danielę Stelmach od sąs.

+ Józefa Pietras od sąs. z klatki z nr 22

+ Beatę Michalską od Grażyny i Adama Dymny

+ Tadeusza Nytko od żony i syna

+ Marka i Bożenę Fijałkowskich od dzieci i wnuczek

+ Adama Knieja od żony, dzieci i wnuczek

+ Romana Sówkę od Ewy Witkowicz, Anny Komenda, Barbary Szwaczka, Elżbiety Hajduk, Jolanty Mleczko

+ Edwarda Kieliś od Leszka Kędzierskiego z rodz.

+ Bronisława Wierzbowskiego w 15 r. śm. od żony i córek z rodzinami

+ Jana Brudek w r. śm. od żony i syna z rodz.

+ Stanisławę i Wita Wower

+ Tadeusza Krosta

+ Teresę Kopeć od przyjaciółki Grażyny

+ Zygmunta Owczarek w 7 r. śm. od córek z rodzinami

+ Stefana Zwoźniaka w 12 r. śm.

+ Marzenę Nowaczyk od ucz. pog.

+ Jana Wrońskiego od ucz. pog.

+ Lucjana Szostek od ucz. pog.

+ Grzegorza Klimiuk od ucz. pog.

+ Zbigniewa Królaka od ucz. pog.

+ Zofię Nowak od ucz. pog.

+ Stanisława Walczak, Mariannę Cizio i ich zmarłe dzieci

+ Krystynę Pietras od sąs. z klatki

 

Sobota 17.06.2022

17.00 + Janinę Urban od męża, dzieci i ich rodzin

18.00

1) + Danutę i Józefa Drożdż, Łucję i Mieczysława Żłobińskich

2) + Wojciecha Rodzaja – 17 greg. od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 18.09.2022

8.00

1) + Za zm. rodziców i rodzeństwo Czernik i rodziców Kosałka

2) + Wojciecha Rodzaja – 18 greg.

10.30 + Annę Merchel od córki i zięcia z rodz.

12.00

– dziękczynna w 40 r. ślubu Mieczysławy i Zdzisława Dereja z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej

– w int. Nowożeńców Karoliny i Dawida Padula z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej od ucz. ślubu

– o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej dla przygotowujących III ołtarz na Boże Ciało

17.00 + Zofię Cieciura od dzieci i ich rodzin

 

5-11 września 2022 r. 

Poniedziałek 5.09.2022

17.00 + Gabrielę i Zygmunta Wicińskich od syna z rodz.

18.00 + Zofię Bialuk od męża i syna z rodz.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 5 greg.

 

Wtorek 6.09.2022

17.00 + Krzysztofa Pietrzyka z racji ur. od mamy

18.00

1) + Jerzego Sitko od ucz. pog.

2) + Wojciecha Rodzaja – 6 greg.

 

Środa 7.09.2022

17.00 + Stanisławę Lasak od Żywego Różańca

18.00 + Wiesława Bijaka od ucz. pog.

18.30 + Wojciecha Rodzaja – 7 greg.

 

Czwartek 8.09.2022

17.00 + Anitę Zioła od koleżanki Danusi Bilnik

18.00

1) + Alicję Łój od sąs. z ul. Szybikowej

2) + Wojciecha Rodzaja – 8 greg.

 

Piątek 9.09.2022

17.00 + Józefa Sarlej od Rodziny Szwaczka

18.00

1) + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Wojciecha Rodzaja – 9 greg.

 

Sobota 10.06.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00

1) + Mariannę Wolną z racji im. od męża i córek z rodzinami

2) + Wojciecha Rodzaja – 10 greg.

 

Niedziela 11.09.2022

8.00 + Mariana Operacz

10.30

1) + Genowefę w 7 r. sm. i Józefa Krzemińskich

2) + Wojciecha Rodzaja – 11 greg.

12.00

– dziękczynna w 5 r. ur. Krzysztofa Michalczyka z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej od dziadków

– o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej dla przygotowujących I ołtarz na Boże Ciało

17.00 + Edwarda Stasiaka w 11 r. śm. od żony z rodz.

 

29 sierpnia – 4 września 2022 r. 

Poniedziałek 29.08.2022

17.00 + Marzenę Nowaczyk od ucz. pog.

 

Wtorek 30.08.2022

17.00 + Alinę Łój od ucz. pog.

 

Środa 31.08.2022

17.00 + Teresę Kopeć od ucz. pog.

 

Czwartek 1.09.2022

8.00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego

17.00 + Bronisławę z racji imienin i Stanisława Ptak od dzieci z rodz.

18.00

1. + Stanisławę Lasak od ucz. pog.

2. + Wojciecha Rodzaja – 1 greg.

 

Piątek 2.09.2022

17.00

1. + Genowefę w 11 r. śm.

2. + Wojciecha Rodzaja – 2 greg.

18.00 + Irminę Zienterską od sąs.

 

Sobota 3.09.2022

17.00 + Bogusławę Adamczyk w 5 r. śm. od siostry Haliny

18.00

1. + Teresę Wasilewską od brata Janusza z rodz.

2. + Wojciecha Rodzaja – 3 greg.

 

Niedziela 4.09.2022

8.00

1. W int. Żywego Różańca

2. + Wojciecha Rodzaja – 4 greg.

10.30 + Kazimierza Sztelma od żony

12.00 Za Parafian

17.00 + Stanisława Gwóźdź w 12 r. śm. od żony i synowej z rodz.

+ Marka i Czesława Gwóźdź

 

22-28 sierpnia 2022 r. 

Poniedziałek 22.08.2022

17.00 + Mariannę Witolda i Liliannę Szczecina

 

Wtorek 23.08.2022

17.00 + Stanisława Kwintala

 

Środa 24.08.2022

17.00 + Mariannę i Stanisława Zadęckich od synowej i wnuczek

 

Czwartek 25.08.2022

17.00 + Teresę Kopeć od przyjaciółki Grażyny

 

Piątek 26.08.2022

17.00 + Irminę Zienterską od pracowników Przedszkola nr 11 w S-cu

 

Sobota 27.08.2022

17.00 + Stanisławę Lasak od rodziny Kurek

 

Niedziela 28.08.2022

8.00 + Irenę i Bronisława Bik od Małgorzaty

10.30 + Annę i Stanisława Łakomskich od syna Edwarda z rodz.

12.00 Za Parafian

 

15-21 sierpnia 2022 r.

 

Poniedziałek 15.08.2022

Wniebowzięcia NMP

8.00

+ Edwarda Stasiak z racji ur. od żony z rodziną oraz

+ Annę i Kacpra Stasiak

10.30 + Stanisława Wiśniewskiego

12.00 + Jana i Helenę Kozłowskich, Stanisława i Zofię Grabowskich

 

Wtorek 16.08.2022

17.00 + Bronisława Pardo od synów z rodzinami

 

Środa 17.08.2022

17.00 + Anitę Zioła od Żywego Różańca

 

Czwartek 18.08.2022

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 19.08.2022

17.00 Zborowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Romana Pietrzyka w 2 r. śm. od mamy

+ Ryszarda Baryła od sąs. z klatki nr 25

+ Stanisława Sułkowicza od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 10

+ Mariana Dendura w dniu urodzin

+ Michalinę Sułkowicz od sąs.

+ Józefa Dobosz od szwagra Jacka z rodz.

+ Jana Podgórni od cioci Józefy Paciorek i cioci Genowefy Grabskiej

+ Mariana Dendura od żony i dzieci

+ Zbigniewa Tatara od żony, Marty, Szymona, Krzysztofa i Kacperka

+ Józefa Pietras od sąs. z klatki z nr 22

+ Tadeusza Nytko od żony i syna

+ Marka i Bożenę Fijałkowskich od dzieci i wnuczek

+ Adama Knieja od żony, dzieci i wnuczek

+ Bronisława Pardo od ucz. pog.

+ Beatę Michalską od ucz. pog.

+ Annę Merchel od ucz. pog.

+ Romana Sówka od ucz. pog.

+ Edwarda Kieliś od ucz. pog.

+ Tomasza Gajosa od ucz. pog.

 

Sobota 20.08.2022

17.00 + Irenę Bik od sąs.

 

Niedziela 21.08.2022

8.00 + Stanisławę Lasak od sąs.

10.30 + Barbarę Musiał od koleżanek Danuty Zywar i Haliny Kamińskiej

12.00 Za Parafian

 

8-14 sierpnia 2022 r.

 

Poniedziałek 8.08.2022

17.00 + Czesławę Obcowską w r. śm. od syna i męża z rodz.

 

Wtorek 9.08.2022

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 10.08.2022

17.00 + Wacława Herbst

 

Czwartek 11.08.2022

17.00 + Mariana Micał od sąs.

 

Piątek 12.08.2022

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Sobota 13.08.2022

17.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Niedziela 14.08.2022

8.00

+ Jerzego Bętkowskiego w 3 r. śm. od żony oraz

+ Halinę Kurzak w 10 r. śm.

10.30 + Andrzeja i Ewę Brudek od mamy

12.00 Za Parafian

 

1-7 sierpnia 2022 r. 

Poniedziałek 1.08.2022

17.00 + Edwarda Kieliś od żony, dzieci i ich rodzin

 

Wtorek 2.08.2022

17.00 + Krzysztofa Załęskiego w 4 r. śm. od żony, córek i wnuczki

 

Środa 3.08.2022

17.00 + Małgorzatę Wirażka od córki Klaudii

 

Czwartek 4.08.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Piątek 5.08.2022

17.00 + Barbarę Urbańską w 2 r. śm.

 

Sobota 6.08.2022

17.00 + Irenę Bik od dzieci i ich rodzin

 

Niedziela 7.08.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Władysława Stawiarz w 14 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

12.00

– dziękczynna w 1 r. ur. Niny Kozak z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od dziadków

– dziękczynna w 9 r. ur. Poli Kozak z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od dziadków

– w int. Nowożeńców Ilony i Arkadiusza Sulikowskich z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od ucz. ślubu

 

25-31 lipca 2022 r. 

Poniedziałek 25.07.2022

17.00

+ Krzysztofa Pietrzyka z racji imienin od mamy

+ Marcina Pietrzyka

 

Wtorek 26.07.2022

17.00 + Barbarę Kaczmarczyk od dzieci i ich rodzin

 

Środa 27.07.2022

17.00 + Marcina Micał od sąs. z klatki nr 60

 

Czwartek 28.07.2022

17.00 + Annę Trojanowską i Leokadię Drąg

 

Piątek 29.07.2022

17.00 + Irenę Bik od ucz. pog.

 

Sobota 30.07.2022

17.00 + Teresę Kopeć od sąs.

 

Niedziela 31.07.2022

8.00 + Adama Zadęckiego od żony i córek

10.30 + Helenę w 27 r. śm. i Stanisława Kardas od syna Andrzeja z rodz.

12.00 Dziękczynna w 75 r. ur. Zdzisława Bielaka z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej

 

18-24 lipca 2022 r.

 

Poniedziałek 18.07.2022

17.00 + Leona w 5 r. śm. i Mariannę w 2 r. śm. Zalewskich

 

Wtorek 19.07.2022

17.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 20.07.2022

17.00 + Edwarda i Helenę Olszynka

 

Czwartek 21.07.2022

17.00 + Anitę Zioła od ucz. pog.

 

Piątek 22.07.2022

17.00 + Anitę Zioła od Zakładu Pogrzebowego „Wony” z Czeladzi

 

Sobota 23.07.2022

17.00 + Stanisława Kwintala

 

Niedziela 24.07.2022

8.00 + Anitę Zioła z racji imienin i r. śm. od córki i wnuczki

10.30 + Jarosława Zywar

12.00

– dziękczynna w 1 r. ur. Hanny Szczypa z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od Pradziadków

– dziękczynna w 1 r. ur. Franciszka Korzec z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od Rodziców i Siostry

 

11-17 lipca 2022 r.

Poniedziałek 11.07.2022

17.00 + Józefa Pietras od Zakładu Pogrzebowego Wolny

 

Wtorek 12.07.2022

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodziną

 

Środa 13.07.2022

17.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Czwartek 14.07.2022

17.00 + Helenę Leszczyńską od sąs. z klatki

 

Piątek 15.07.2022

17.00 Zbiorowa za Zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Zofię i Władysława Błaszczyńskich w 34 r. śm. od córki

+ Ryszarda Baryła od wnuczki Angeliki z mężem i synem

+ Stanisława Sułkowicza od Haliny Jesień z rodz.

+ Halinę Bochenek-Mąka od kolegów i koleżanek z pracy od córki, synowej i zięcia

+ Elżbietę Sybilla od współpracowników córki Kariny z Kolei Śląskich

+ Józefa Dobosz od chrześnicy Anety z mężem i tatą

+ Elżbietę Mędys od Rodziny Bartosiaków

+ Zofię Gawron od brata Stefana z rodz.

+ Artura Trela od szwagierki Władysławy

+ Barbarę Musiał od swatów z Niwki

+ Michalinę Sułkowicz od sąs.

+ Jana Podgórni od kuzynów z Rodziny Szarków

+ Zbigniewa Tatara od ucz. pog.

+ Mariana Kocel od ucz. pog.

+ Barbarę Kaczmarczyk od ucz. pog.

+ Barbarę Hyla od ucz. pog.

+ Józefa Pietras od ucz. pog.

 

Sobota 16.07.2022

17.00 + Zofię Cieciura od wnuczki Ani z rodz.

 

Niedziela 17.07.2022

8.00 + Tadeusza Kołodzieja

10.30 + Barbarę Musiał

12.00 Za Parafian – Suma Odpustowa

 

4-10 lipca 2022 r.

 

Poniedziałek 4.07.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Wtorek 5.07.2022

17.00 + Bożenę Fijałkowską w 2 r. śm. od dzieci i wnuczek

 

Środa 6.07.2022

17.00 + Helenę Leszczyńską od sąsiadki Kazi

 

Czwartek 7.07.2022

17.00 + Leszka Majcherczyka od żony

 

Piątek 8.07.2022

17.00 + Alicję i Józefa Ziołowicz od Michała i Grażyny

 

Sobota 9.07.2022

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 10.07.2022

8.00 + Wacława Herbst

10.30 + Tadeusza Nytko w 4 r. śm. od żony

12.00Dziękczynna w 60 r. urodzin Doroty Kałuża z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski opiekę Matki Najświętszej od mamy i cioci Teresy

 

27 czerwca – 3 lipca 2022 r. 

Poniedziałek 27.06.2022

17.00 + Irminę Zienterską od córek z rodzinami

18.00 + Józefa Sarlej od Grażyny Ostrowskiej – 29 greg.

 

Wtorek 28.06.2022

17.00 + Helenę Leszczyńska od Ireny

18.00 + Józefa Sarlej od Marianny Makowskiej – 30 greg.

 

Środa 29.06.2022

17.00 + Piotra Antoninę Stanisława Pycia

 

Czwartek 30.06.2022

17.00 + Jerzego i Teresę Pudo od córek i ich rodzin

 

Piątek 1.07.2022

17.00 Helenę Leszczyńską od Żywego Różańca

 

Sobota 2.07.2022

17.00 + Małgorzatę Wirażka od ucz. pog.

 

Niedziela 3.07.2022

8.00 W int Żywego Różańca i za + ks. Zygmunta Szmigla w r. śm.

10.30 + Adama Zadęckiego w 5 r. śm. od żony i córek

12.00 Za Parafian

 

20-26 czerwca 2022 r.

 

Poniedziałek 20.06.2022

17.00 + Mariana Micał od ucz. pog.

18.00 + Helenę Leszczyńską od synów z rodzinami

18.30 + Józefa Sarlej od Rodziny Mendelowskich z Jadownik – 22 greg.

 

Wtorek 21.06.2022

17.00 + Jana Soja od całej rodziny

18.00

1) + Wiktora Cibińskiego z racji 18 r. ur. od rodziny

2) + Józefa Sarlej od Marii Kwintal z Sosnowca-Milowic – 23 greg.

 

Środa 22.06.2022

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Czesława Miecznikowskiego od Łukasza Krzysztoń z rodz.

18.30 + Józefa Sarlej od Zofii Minor z Sosnowca-Milowic – 24 greg.

 

Czwartek 23.06.2022

17.00 Zbiorowa za żyjących i zmarłych Ojców z racji Dnia Ojca

18.00

1) + Jana Janinę Jana Kocala, Natalię Stasik, Alicję Czaplińską

2) + Józefa Sarlej od Rodziny Zywar – 25 greg.

 

Piątek 24.06.2022

         8.00  Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

17.00 + Małgorzatę Słomnicką od najbliższej rodziny

18.00

1) + Za zm. z rodziny Raków

2) + Józefa Sarlej od Stanisławy Stolarskiej – 26 greg.

 

Sobota 25.06.2022

17.00 O zdrowie, Boże, bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Barbary Urbańskiej w 80 r. ur. od dzieci, wnuków i prawnuka

18.00

1) + Henryka w 22 r. śm.

2) + Józefa Sarlej od Beaty Lekston – 27 greg.

 

Niedziela 26.06.2022

8.00

1) + Czesława Tyka w 35 r. śm. od córki Marii

2) + Józefa Sarlej od Pracowników Obsługi i Emerytów Szkoły Podstawowej w Sosnowcu-Milowicach – 28 greg.

10.30 + Reginę Majcherską i zm. z rodziny

12.00 Za Parafian

17.00 + Jerzego Głowa w 2 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

13-19 czerwca 2022 r. 

Poniedziałek 13.06.2022

17.00

1) + Teresę Wasilewską od chrzestnej córki z rodz.

2) + Józefa Sarlej od Anny Paździor – 15 greg.

18.00 + Franciszka Bronisławę i Stanisława Pustuł

 

Wtorek 14.06.2022

17.00 + Irminę Zienterską od ucz. pog.

18.00

1) + Zofię Cieciura od ucz. pog.

2) + Józefa Sarlej od Rodziny Waldon z Sosnowca-Milowic – 16 greg.

 

Środa 15.06.2022

17.00 + Mariana Chlebińskiego w 1 r. śm. od córki Agnieszki z rodz.

18.00

1) + Czesława Miecznikowskiego od sąs.

2) + Józefa Sarlej od klasy VIIIb z Wychowawcą Szkoły Podstawowej z Sosnowca-Milowic – 17 greg.

 

Czwartek 16.06.2022

Boże Ciało

8.00

1) + Krystynę Kurek od sąs.

2) + Józefa Sarlej od klasy Va Szkoły Podstawowej z Sosnowca-Milowic – 18 greg.

10.00 + Jana Brudek od żony

12.00 Za Parafian (na zakończenie procesji)

 

Piątek 17.06.2022

17.00

1) + Jerzego Pudo od ucz. pog.

2) + Józefa Sarlej od Rodziny Kużdżał i Czajka – 19 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

 + Jana Wicińskiego w 8 r. śm., Władysława Franciszkę Łazarz i Bogusławę Barzycką

 + Józefa Lubnau w 19 r. śm. Waldemara Annę Konrada Lubnau, Franciszkę Andrzeja Łój, Janinę Gajewską od żony i synów z rodzinami

 + Aleksandrę Pietrzyk w 10 r. śm. od babci

 + Ryszarda Baryła od wnuczki Kasi z mężem i synem

 + Stanisława Sułkowicza od Aliny i Alfreda Pazera

 + Halinę Bochenek-Mąka od kolegów i koleżanek z pracy od córki, synowej i zięcia

 + Helenę Król z racji ur. od rodziny

 + Małgorzatę Sławnikowską od syna Kamila z rodz.

 + Elżbietę Sybilla od brata z rodz.

 + Elżbietę Mendrys od swatów Kwaśniewskich i córki Olgi z rodz.

 + Zofię i Tadeusza Gawron od siostry Marianny z rodziną

 + Artura Trela od wnuka Tomka z rodz.

 + Alfredę Paczyńską od Zakładu Pogrzebowego Lilia

 + Barbarę Musiał od Żywego Różańca

 + Michalinę Sułkowicz od syna Mirosława z żoną

 + Helenę Wołodkiewicz od sąs.

 + Ireneusza Ramosa od sąs. z ul. Studzienna z nr 12

 + Jana Podgórni od ucz. pog.

 + Wandę Wawro od ucz. pog.

 + Stanisławę Operacz od koleżanek córki

 + Henrykę Pawlikowską od ucz. pog.

 + Ellę Wróblewską od ucz. pog.

 + Henrykę Wołodkiewicz od ucz. pog.

 + Danielę Stelmach od ucz. pog.

 + Czesława Kaszyckiego od ucz. pog.

 + Genowefę Władysława Kwiecień Władysława Minor od córki i żony

 + Ireneusza Siczyńskiego od rodziny Minor

 

Sobota 18.06.2022

17.00 + Władysławę Gajda od Żywego Różańca

18.00

1) + Stanisława i Bronisławę Ptak od Anny

2) + Józefa Sarlej od Rodziny Mikuszka – 20 greg.

 

Niedziela 19.06.2022

8.00

1) + Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Józefa Sarlej od Beaty i Jacka Jakubowskich ze Sławkowa – 21 greg.

10.30  + Barbarę Musiał od koleżanki Haliny

12.00 Za Parafian

17.00 + Teresę Wasilewską od męża i syna z rodz.

 

6-12 czerwca 2022 r. 

Poniedziałek 6.06.2022

17.00 + Teresę Wasilewską od ucz. pog.

18.00 + Henrykę Wołodkiewicz od męża, dzieci i najbliższej rodziny

18.30 + Józefa Sarlej od Pana Olka kierownika cmentarza z Sosnowca-Milowic – 8 greg.

 

Wtorek 7.06.2022

17.00 + Helenę Leszczyńską od ucz. pog.

18.00

1) + Mariana Micał od córki z rodz.

2) + Józefa Sarlej od Młodzieży Bierzmowanej i Rodziców z  Sosnowca-Milowic – 9 greg.

 

Środa 8.06.2022

17.00 + Zbigniewa i Mariannę Nowak od córki Haliny z rodz.

18.00 + Czesława Miecznikowskiego od córki Bożeny z rodz.

18.30 + Józefa Sarlej od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej z Sosnowca-Milowic – 10 greg.

 

Czwartek 9.06.2022

17.00 + Annę Karczewską w 8 r. śm.

18.00

1) + Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Józefa Sarlej od Lesławy Kurant z Sosnowca-Milowic – 11 greg.

 

Piątek 10.06.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00

1) + Stanisława Łój od chrześniaka z rodz.

2) + Józefa Sarlej od Rodziny Karkoszka z Sosnowca- Milowic – 12 greg.

 

Sobota 11.06.2022

17.00 + Kazimierza Piotrowskiego od siostry z rodz.

18.00

1) + Edmunda Sosnowskiego od Rodzin Peruniów i Orkiszów

2) + Józefa Sarlej od Elżbiety i Tadeusza Leś ze Sławkowa – 13 greg.

 

Niedziela 12.06.2022

8.00

1) + Stanisława Zofię Józefa Władysława Kosałka

2) + Józefa Sarlej od Rodzin Operacz, Dudała i Bugajskich z Sosnowca-Milowic – 14 greg.

10.30 + Zdzisława Kurant w 4 r. śm. od żony i córek z rodzinami

12.00 Za Parafian

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

30 maja – 5 czerwca 2022 r.

 

Poniedziałek 30.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 30 greg.

18.00 + Janusza Karczewskiego w 8 r. śm.

18.30 + Józefa Sarlej od Liturgicznej Służby Ołtarza z Sosnowca-Milowic – 1 greg.

 

Wtorek 31.05.2022

17.00 + Ryszarda Wójcickiego w 3 r. śm. od żony i dzieci

18.00

1) + Stanisława Kukułkę od żony

2) + Józefa Sarlej od Dzieci Komunijnych i Rodziców z Sosnowca-Milowic – 2 greg.

 

Środa 1.06.2022

17.00 + Zmarłych z rodz. Wolnych i + Józefa Nowaka

18.00 + Czesława Miecznikowskiego od córki Ewy ze Staszkiem

18.30 + Józefa Sarlej od Dyrekcji Szkoły Podstawowej z Sosnowca- Milowic – 3 greg.

 

Czwartek 2.06.2022

17.00 + Krystynę Kieliś od Żywego Różańca

18.00

1) + Tadeusza Gawron od rodz. Kontków

2) + Józefa Sarlej od Marii Łątka z Sosnowca-Milowic – 4 greg.

 

Piątek 3.06.2022

17.00 + Stanisława i Bronisławę Ptak od Kasi z rodz.

18.00

1) + Henryka Wołodkiewicz od sąs.

2) + Józefa Sarlej od Rodziny Hachuła z Sosnowca-Milowic – 5 greg.

 

Sobota 4.06.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00

1) + Eugeniusza Pluta w 9 r. śm.

2) + Józefa Sarlej od Danusi, Haliny i Marii z Sosnowca-Milowic – 6 greg.

 

Niedziela 5.06.2022

8.00

1) W int. Żywego Różańca

2) + Józefa Sarlej od Żywego Różańca z Sosnowca-Milowic – 7 greg.

10.30 + Krzysztofa Wiewióra w 12 r. śm. od żony i dzieci

12.00

– dziękczynna z prośbą o drowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Stanisława Wolnego w 91 r. ur. od córek z rodzinami

– dziękczynna z prośbą o drowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Klary Kapuła w 1 r. ur.

– dziękczynna z prośbą o drowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Jana Kapuła w 4 r. ur.

17.00 + Marię Ciepielak od Rodziny Gniadków

 

23-29 maja 2022 r.

 

Poniedziałek 23.05.2022

17.00 + Stanisława Kwintal

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 23 greg.

 

Wtorek 24.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 24 greg.

18.00 + Jana i Joannę Karbownik od córek z rodzinami

 

Środa 25.05.2022

17.00 + Stanisława Kosałka w 11 r. śm. od zony i dzieci

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 25 greg.

 

Czwartek 26.05.2022

17.00 Zbiorowa za żyjące i zmarłe Matki z racji Dnia Matki

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 26 greg.

 

Piątek 27.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 20 greg.

18.00 + Tadeusza Gawron od rodziny Jabłońskich

 

Sobota 28.05.2022

17.00 + Zbigniewa Kolbiarz od siostry

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 28 greg.

 

Niedziela 29.05.2022

8.00 + Ellę Wróblewską od córek i ich rodzin

10.30 + Stanisława i Bronisławę Ptak od dzieci z rodzinami

12.00 W intencji Nowożeńców Marleny i Bartosza Tkacz o drowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej od uczestników ślubu

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 29 greg.

 

16-22 maja 2022 r. 

Poniedziałek 16.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 16 greg.

18.00 Marka Gwóźdź w 5 r. śm. od mamy i bratowej oraz + Czesława i Stanisława Gwóźdź

 

Wtorek 17.05.2022

17.00 + Pawła Socha w 23 r. śm., Bolesława Socha i zm. z rodziny

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 17 greg.

 

Środa 18.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 18 greg.

18.00 + Ryszarda Piotrowskiego od rodziny Grzesików

 

Czwartek 19.05.2022

17.00

1) Sakrament Bierzmowania – J. E. Ks. Bp. Piotr Skucha

2) + Tadeusza Pietrzyka – 19 greg.

3) + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 20.05.2022

9.00 Msza św. za chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 20 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Stanisława Łój od żony i dzieci z rodzinami

+ Zofię i Piotra Starukiewicz od Rodziny

+ Annę i Kazimierza Hećko

+ Eleonorę Starosta w 5 r. śm. od córek z rodzinami

+ Sławomira Pietrzyka od żony

+ Ryszarda Baryła od wnuczka Kamila

+ Stanisława Sułkowicz od syna Zdzisława, synowej, wnuczek z mężami i prawnuków

+ Reginę Andura w 20 r. śm. od syna z rodz.

+ Mariana Bubak od rodz. Biernatów

+ Zofię Pławińską od sąs. z bloku z nr 16/I

+ Halinę Bochenek-Mąka od kolegów i koleżanek z pracy od córki, synowej i zięcia

+ Małgorzatę Sławnikowską od męża Bogdana

+ Elżbietę i Janusza Sybilla od dzieci i ich Rodzin

+ Józefa Dobosz od sąs.

+ Elżbietę Mendys-Świder od rodziny z Śiętokrzyskiego

+ Zofię i Tadeusza Gawron od rodz. Kosików

+ Artura i Zofię Trela od córki Marty z mężem i wnuczka Michała z Olą

+ Anitę Tatara

+ Alfredę Paczyńską od rodziny Brudek

+ Barbarę Musiał od koleżanki Danuty Brudek

+ Michalinę Sułkowicz od córki Ewy z rodz.

+ Helenę Wołodkiewicz od sąs. : Pani Kamińskiej, Pani Hofman i Pana Kubiszewskiego

+ Józefa Sarlej od ks. Karola i jego Rodziców

+ Ireneusza Ramosa od ucz. pog.

+ Tadeusza Nytko od żony

+ Bożenę i Marka Fijałkowskich od dzieci

+ Adama Knieja od żony i dzieci

+ Konrada Knieja

+ Józefa Hajduga od ucz. pog.

+ Waldemara Socha od ucz. pog.

+ Andrzeja Bilnika od ucz. pog.

+ Zm. Rodziców: Halinę i Fryderyka Targowskich

 

Sobota 21.05.2022

17.00 + Jana Podgórni od Rodzeństwa i ich Rodzin

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 21 greg.

 

Niedziela 22.05.2022

8.00 + Tadeusza Pietrzyka – 22 greg.

10.30 Rocznica I Komunia św.

12.00 Dziękczynna w 25 rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza ks. Karola Banasika z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Najświętszej od Żywego Różańca – przewodniczy J. E. Ks. Bp. Piotr Skucha

17.00 + Jana Soja od całej rodziny

 

9-15 maja 2022 r. 

Poniedziałek 9.05.2022

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 9 greg.

 

Wtorek 10.05.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 10 greg.

 

Środa 11.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 11 greg.

18.00 + Czesława Miecznikowskiego w 1 r. śm. od żony z rodz.

 

Czwartek 12.05.2022

17.00 Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 12 greg.

 

Piątek 13.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 13 greg.

18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Sobota 14.05.2022

17.00 + Edmunda Helenę Wacława Krystynę Smolińskich

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 14 greg.

 

Niedziela 15.05.2022

8.00 + Tadeusza Pietrzyka – 15 greg.

10.00 I Komunia św.

12.00 Za Parafian

17.00 + Wiesławę, Stanisława – męża i Stanisława – syna Musialik

 

2-8 maja 2022 r.

 

Poniedziałek 2.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 2 greg.

18.00 + Stanisława Ptak od Gabrysi z córką

 

Wtorek 3.05.2022

NMP Królowej Polski

8.00 + Tadeusza Pietrzyka – 3 greg.

10.30 + Andrzeja Bilnika od żony i synów z rodzinami

12.00 + Jerzego Nowara w 1 r. śm. od żony i córki z rodz.

17.00 + Stanisławę Aleksandrę Stefana Kwintal od Marii

 

Środa 4.05.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 4 greg.

 

Czwartek 5.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 5 greg.

18.00 + Halinę Studencką w 50 r. śm.

 

Piątek 6.05.2022

17.00 + Zygmunta Fiutek i Zygmunta Porębskiego z racji imienin

18.00 + Tadeusza Pietrzyka – 6 greg.

 

Sobota 7.05.2022

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 7 greg.

18.00 + Waldemara Zielińskiego od córek z rodzinami

 

Niedziela 8.05.2022

8.00 + Stanisława Kardas w 3 r. śm. od syna Andrzeja z rodz.

10.30 + Stanisława i Krystynę w 1 r. śm. Kieliś od dzieci i ich rodzin

12.00 Dziękczynna w 20 r. ślubu Moniki i Macieja Skarżyńskich z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od rodziców

17.00 + Tadeusza Pietrzyka – 8 greg.

 

25 kwietnia – 1 maja 2022 r. 

Poniedziałek 25.04.2022

17.00 + Edmunda Sosnowskiego w 1 r. śm. od żony i synów z rodz.

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Wtorek 26.04.2022

17.00 + Bożenę Smolińską w 9 r. śm. i Jana Smolińskiego

18.00 + Czesława Miecznikowskiego od żony

 

Środa 27.04.2022

17.00 + Stanisława i Bronisławę Ptak od Izy z mężem

18.00 + Kazimierza Piotrowskiego od ucz. pog.

 

Czwartek 28.04.2022

17.00 + Urszulę Kawecką od męża i syna

18.00 + Marka Jasika od żony, córek i najbliższej rodziny

 

Piątek 29.04.2022

17.00 + Stanisława Łój w 1 r. śm. od żony i dzieci

18.00 + Józefa Knapika od Barbary z rodz.

 

Sobota 30.04.2022

17.00 + Wiesławę Pilecką w 1 r. śm. i Lesława Pileckiego w 20 r. śm. od córek i ich rodzin

18.00 + Andrzeja Górskiego w 7 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Niedziela 1.05.2022

8.00 W int. Żywego Różańca i za zm. ks. Zygmunta Szmigla z racji  imienin od Żywego Różańca

10.30 + Tadeusza Pietrzyka – 1 greg.

12.00 O zdrowie dla Danuty od przyjaciółki

17.00 + Przemysława Kamińskiego w 18 r. śm. od żony i córki z rodz.

 

18-24 kwietnia 2022 r. 

Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022

8.00 + Natalię Mieszczak od Żywego Różańca

10.30 + Zofię i Piotra Starukiewicz i zm. z rodziny

12.00 +Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

17.00 +Janinę Cielecką od syna Zbigniewa z rodz.

 

Wtorek 19.04.2022

17.00 + Alinę Klimiuk od swatowej Heleny

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 20.04.2022

17.00 + Celinę Pałka i Bolesława Stalmaszczyka od Grażyny z rodz.

18.00 + Jacka Milczarek w 1 r. śm. od żony i synów z rodzinami

 

Czwartek 21.04.2022

17.00 + Jana Soja od całej rodziny

18.00 + Tomasza Guła

 

Piątek 22.04.2022

17.00 + Ryszarda Śmiglewicza

18.00 Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Józefa Kłoczko od szwagierki Grażyny z rodz. i od szwagierki Anny z rodz.

+ Stanisława Kolonko w 11 r. śm. od córki i syna

+ Waldemara Lubnau w 6 r. śm. od rodziców, siostry z mężem i babci

+ Antoninę Franciszka Pierzchała od córki z mężem

+ Ryszarda Baryła od wnuka Łukasza z żoną

+ Stanisławę Sułkowicz od syna Mirosława z żoną

+ Mariana Bubaka od Anny i Jana Wojtasik z rodz. z Gdowa

>+ Tadeusza Gawrona w 1 r. śm. od żony i syna z rodz.

+ Halinę Bochenek-Mąka od kolegów i koleżanek z pracy od córki, synowej i zięcia

+ Eleonorę Tabak od Zakładu Pogrzebowgo Lilia - Pełka

+ Franciszek Massalski od sąs. ul. Szosowej nr 5b

+ Elżbieta Sybilla od ucz. pog.

+ Józefa Dobosza od ucz. pog.

+ Elżbietę Mendys od ucz. pog.

+ Małgorzatę Słownikowską od rodz. Konsek

+ Zofię Gawron od ucz. pog.

+ Wandę Kańtoch od sąs.

+ Alfredę Paczyńską od ucz. pog.

+ Alfreda Trela od ucz. pog.

+ Barbarę Musiał od ucz. pog.

+ Michalinę Sułkowicz od ucz. pog.

+ Bożenę Smolińską w 11 r. śm.

+ Józefa Sarlej od rodziny Śmiglewiczów

+ Helenę Wołodkiewicz od ucz. pog.

+ Tadeusza Nytko od żony

+ Bożenę i Marka Fijałkowskich od dzieci

+ Adama Knieja od żony i dzieci

+ Marka Jasika od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 35c,d,e

+ Ireneusza Ramosa od rodz. Fiutek

+ Bogusława Wardyniec w 10 r. śm. od żony, syna i rodziców

+ Ireneusza Sybilla od ucz. pog.

+ Waldemara Socha z racji pogrzebu

 

Sobota 23.04.2022

17.00 + Jerzego Urbańskiego i zm. z rodziny Słotów i Bubków

18.00 + Mariannę Wolną w 18 r. śm. od męża i córek z rodzinami

 

Niedziela 24.04.2022

8.00 + Antoniego Mariannę Wacława Błaszkiewicz, Izydora i Katarzynę Celary

10.30 + Anielę i Władysława Mucha

12.00 W int. ks. Marka z racji imienin z prośba o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od Żywego Różańca

17.00 + Tadeusza Zasada w 22 r. śm. od żony i rodz.

 

11-17 kwietnia 2022 r. 

Poniedziałek 11.04.2022

17.00 + Jerzego Nowara od Haliny i Małgorzaty Wojewoda

18.00 + Tadeusza Gawron od Ewy Ryznar

 

Wtorek 12.04.2022

17.00 + Grażynę Bielak w 4 r. śm. od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Środa 13.04.2022

17.00 + Stanisława w 17 r. śm. i Leokadię Zatońskich od córki z rodz.

18.00 + Józefa Knapika od rodz. Zychów

 

Wielki Czwartek 14.04.2022

18.00

+ Za zm. Kapłanów pracujących w tutejszej Parafii

Za Kapłanów kiedyś i obecnie pracujących w tutejszej Parafii

 

Wielki Piątek 15.04.2022

18.00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

Wielka Sobota 16.04.2022

18.00

Dziękczynna w 50 r. ur. Marzeny Sztelma i za jej Rodzinę z prośbą o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski od mamy

+ Mariannę Wolną w 18 r. śm. od męża i córek z rodzinami

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022

6.00 Rezurekcja – Za Parafian

10.30 + Barbarę i Mieczysława Musiał od synów z rodzinami

12.00 Za Parafian

17.00 + Tadeusza Pietrzyka z racji ur. od żony i najbliższej rodziny

 

4-10 kwietnia 2022 r. 

Poniedziałek 4.04.2022

8.00 + Józefa Dobosza od wnuków Karoliny i Jakuba

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Wtorek 5.04.2022

8.00 + Edmunda Sosnowskiego od Rodziny Szumów

17.00 + Czesława Miecznikowskiego od ucz. pog.

 

Środa 6.04.2022

17.00 + Henryka Wołodkiewicza od ucz. pog.

18.00 + Marię Ciepielak od ucz. pog.

 

Czwartek 7.04.2022

17.00 + Krystynę Kieliś od ucz. pog.

18.00 + Józefa Knapika od Eugeniusza Motyki z rodz.

 

Piątek 8.04.2022

17.00 + Zygmunta Fiutek w 16 r. śm. od żony i synów z rodzinami

18.00 + Halinę Stępień w 5 r. śm. od męża i córki

 

Sobota 9.04.2022

17.00 + Marię Ciepielak od syna z rodz.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiących

 

Niedziela 10.04.2022

8.00 + Wacława Herbst

10.30 + Henrykę i Stefana Szymańskich

12.00 Za Parafian

17.00 + Stanisława Łój od teściów Nowaków

 

28 marca – 3 kwietnia 2022 r.

 

Poniedziałek 28.03.2022

17.00 + Urszulę Kawecką od Ireny z mężem

18.00 + Alfredę Paczyńską od syna z rodz.

 

Wtorek 29.03.2022

17.00 + Czesława Miecznikowskiego od koleżanek z pracy córki Ewy z NZOZ Falmed

18.00 + Alinę Klimiuk od męża i córki z rodz.

 

Środa 30.03.2022

17.00 + Marka Jasika od ucz. pog.

18.00 + Janinę Cielecką od Janusza Cieleckiego i Teresy Koslęgi z rodzinami

 

Czwartek 31.03.2022

17.00 + Józefa Knapika od Tadeusza Cieśla z rodz.

18.00 + Jerzego Nowara od rodzin Góralczyków i Początków

 

Piątek 1.04.2022

17.00 + Wiesławę Pilecką od Zofii Kuś

18.00 + Stanisława Ptak od ucz. pog.

 

Sobota 2.04.2022

17.00 + Marka Jasika od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 35c,d,e

18.00 + Ryszarda Piotrowskiego od rodz. Kurczychów

 

Niedziela 3.04.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Franciszkę i Kazimierza Kaleta

12.00 Za Parafian

17.00 + Stanisława Łój od syna Grzegorza z rodz.

 

21-27 marca 2022 r. 

Poniedziałek 21.03.2022

17.00 + Jana Soja od najbliższej rodziny

18.00 + ks. Izydora Harazin w 1 r. śm. od byłej parafianki

 

Wtorek 22.03.2022

17.00 + Józefa Knapika od szwagierki Heleny Cieśla z synem Krzysztofem

18.00 + Adama Micał od ucz. pog.

 

Środa 23.03.2022

17.00 +Andrzeja Supernak w 1 r. śm. Józefa Domagalskiego w 7 r. śm.

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Czwartek 24.03.2022

17.00 + Andrzeja Grzywna w 6 r. śm. i Zofię Kała w 1 r. śm. od siostry Haliny

18.00 + Marię Ciepielak od męża dzieci i ich rodzin

 

Piątek 25.03.2022

17.00 + Katarzynę Franciszka i Bronisława Skrzypczyk

18.00 + Urszulę Kawecką od Małgosi i Bożeny

 

Sobota 26.03.2022

17.00

1) Za Parafian – Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki

2) + Jacka Milczarek od Danuty i Marka

3) + Stanisława Łój od Pawła Krupy z rodz.

 

Niedziela 27.03.2022

8.00 + Marka Jasika od siostry z dziećmi

10.30 + Stanisława Ptak od syna z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Roberta Chmiel od brata Jarosława z rodz.

 

14-20 marca 2022 r.

 Poniedziałek 14.03.2022

17.00 + Jerzego Nowara od ucz. pog.

18.00 + Elżbietę Mendrys od męża, syna i córki z rodziną

 

Wtorek 15.03.2022

17.00 + Urszulę Kawecką od Pracowników Miejskiego Przedszkola nr 11 w Sosnowcu

18.00 + Henrykę Bryksa od córki Bożeny z rodz.

 

Środa 16.03.2022

17.00 + Edmunda Sosnowskiego od wnuków Emilii i Leona

18.00 + Stanisława Łój od sąs.

 

Czwartek 17.03.2022

17.00 + Janinę Cielecką od Leszka Machury z rodz.

18.00 + Wiesławę Pilecką od sąs.

 

Piątek 18.03.2022

17.00 + Jana Lechkun w 2 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

18.00 Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

+ Czesława Miecznikowskiego od Marii i Zenona Krzysztoń z rodz.

+ Wiktorię i Józefa Brudek, Marię i Jana Migas

+ Stefana Gorzałka w 14 r. śm. od żony i syna

+ Józefa Kłoczko od szwagra Wiesława z żoną

+ Elżbietę Mendrys i zm. z rodz. Świder od rodziny Rulskich

+ Ryszarda Baryła od syna z żoną

+ Janinę Bącaj od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 10

+ Stanisława Sułkowicza od córki Ewy z rodz.

+ Ewę Komenda od sąs. z klatki

+ Władysława Sowa od sąs. z bloku

+ Mariana Bubak od Marii i Lucjana Bubak

+ Irenę Pabiś od sąs. z ul. Szosowej 5a

+ Zofię Pławińską od sas. Z bloku

+ Cecylię Nurkowską od sąs.

+ Halinę Bochenek-Mąka od rodz. Rembiecha

+ Andrzeja Bochenek od siostry z rodz.

+ Eleonorę Tabak od ucz. pog.

+ Henryka Mystek od ucz. pog.

+ Małgorzatę Sławnikowską od ucz. pog.

+ Franciszka Massalskiego od ucz. pog.

+ Elżbietę Sybilla od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 60

+ Józefa Dobosza od Antoniny Mariana Zbigniewa Król z Rybnika

 

Sobota 19.03.2022

17.00 + Edytę i Józefa Brynzlał od Marii z Grażyną

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 20.03.2022

8.00 + Stanisława Barana w 1 r. śm. od wnuka Kamila

10.30 + Józefa Dobosza od córki z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Józefa z racji imienin i w 27 r. śm. i Genowefę Krzemińskich

 

7-13 marca 2022 r.

Poniedziałek 7.03.2022

17.00 + Wiesławę Pilecką od ucz. pog.

18.00 + Józefa Dobosza od żony

 

Wtorek 8.03.2022

17.00 + Janinę Cielecką od sąs.

18.00 + Urszulę Kawecką od Grzegorza Stępnia z córką Agnieszką

 

Środa 9.03.2022

17.00 + Józefa Knapika od chrześnika Grzegorza Cieśla z rodz.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 10.03.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00 + Daniela Podlejskiego od córki z rodz.

 

Piątek 11.03.2022

17.00 Dziękczynna w 80 r. ur. Krystyny Domagalskiej z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od córki z rodziną oraz o zdrowie, Boże bł. dla córki Barbary od mamy

18.00 + Janinę Strzelec od Anny i Zbyszka Malik oraz Emilii Jakubas

 

Sobota 12.03.2022

17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

 

Niedziela 13.03.2022

8.00 + Stanisława Ptak od córki z rodz.

10.30 + Włodzimierza Warzyńskiego, Leokadię Świat, + Marię Wierzbicką, Cecylię Szczur

12.00 Za Parafian

17.00 + Czesława Miecznikowskiego od chrześnika Gabriela z rodz.

 

28 lutego 2022 r. – 6 marca 2022 r.

 

Poniedziałek 28.02.2022

17.00 + Stanisława Łój od sąs.

18.00 + Franciszka Massalskiego od synów z rodzinami

 

Wtorek 1.03.2022

17.00 + Ryszarda Piotrowskiego od rodziny Sowów

18.00 + Małgorzatę Słomnicką od sąs.

 

Środa Popielcowa 2.03.2022

9.00 + Edwarda Stanisławę Szwaczka od brata Mariana z żoną i córek

17.00 + Józefa Knapika od sąs. z klatki

18.00 + Edmunda Sosnowskiego od rodziny Milewskich

 

Czwartek 3.03.2022

17.00 + Urszulę Kawecką od rodziny Czerwińskich z Trzebiatowa

18.00 + Zdzisławę Podgórni od bratowej Józefy Paciorek

 

Piątek 4.03.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Krystynę Królewicz od ucz. pog.

 

Sobota 5.03.2022

17.00 + Janinę Szymaniak w 1 r. śm.

18.00 + Stanisława Łój od rodziny Krupów

 

Niedziela 6.03.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Helenę Dudała

12.00 Za Parafian

17.00 + Zofię i Franciszka Kurzeja od córki

 

21-27 lutego 2022 r. 

Poniedziałek 21.02.2022

17.00 + Jana Soja od całej rodziny

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 22.02.2022

17.00 + Józefa Knapika od sąs. z klatki

18.00 + Małgorzatę Słomnicką od sąs.

 

Środa 23.02.2022

17.00 + Urszulę Kawecką od koleżanki Lucyny

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Czwartek 24.02.2022

17.00 + Zofię Jana Staniszewskich, Michalinę Władysława Kupis

18.00 + Zdzisławę Podgórni od siostry Wiesi z synami: Markiem i Robertem z rodzinami

 

Piątek 25.02.2022

17.00 + Ryszarda Samolewicza od ucz. pog.

18.00 + Janinę Strzelec od Haliny Kaczorowskiej z rodz.

 

Sobota 26.02.2022

17.00 + Janinę Cielecką od męża

18.00 + Stanisława Łój od ucz. pog.

 

Niedziela 27.02.2022

8.00 + Mariannę Kolbiarz

10.30 + Krystynę Królewicz od męża, córek i ich rodzin

12.00 Za Parafian

17.00 + Jacka Dudę w 1 r. śm. od rodziców, żony i córki

 

14-20 lutego 2022 r. 

Poniedziałek 14.02.2022

17.00 + Urszulę Kawecką od ucz. pog.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 15.02.2022

17.00 + Martę i Stanisława Grzywna od córki Haliny w r. śm.

18.00 + Stanisława Łój od sąs.

 

Środa 16.02.2022

17.00 + Zdzisławę Podgórni od brata Józka z rodz.

18.00 + Janinę Strzelec od Zakładu Pogrzebowego „Wolny”

 

Czwartek 17.02.2022

17.00 + Edmunda Sosnowskiego od Anny i Janusza Błaszczyk

18.00 + Janinę Cielecką od sąs.

 

Piątek 18.02.2022

17.00 + Józefa Knapika od ucz. pog.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Czesława Miecznikowskiego od Rodz. Szczęśniaków

+ Kazimierę i Stanisława Szkutnik

+ Ryszarda Baryła od córki z mężem

+ Józefa Kłoczko od chrześniaka Sławomira z rodz. i Szwagierki Adeli z rodz.

+ Stanisława Sułkowicza od żony

+ Janinę Bącaj od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 10

+ Krystynę Kurek od sąs.

+ Alinę Balińską od córek z rodzinami

+ Ewę Komenda od brata Hieronima z rodz.

+ Władysława Sowa od najbliższej rodziny

+ Bogusławę i Ryszarda Bąk od córek z rodzinami

+ Irenę Pabiś od sąs. z ul. Szosowej 5a

+ Bogusławę Operacz od koleżanek córki Gosi

+ Tadeusza Nytko od żony i syna

+ Adama knieja od żony i dzieci

+ Bożenę i Marka Fijałkowskich od dzieci

+ Grażynę Chmiel od ucz. pog.

+ Ryszarda Kąkol od ucz. pog.

+ Zygmunta Wasilewskiego od ucz. pog.

+ Mariana Bubaka od ucz. pog.

+ Zofię Pławińską od ucz. pog.

+ Cecylię Nurkowską-Patoła od ucz. pog.

+ Halinę Bochenek-Mąka od ucz. pog.

+ Andrzeja Bochenek od ucz. pog.

+ Małgorzatę Sławnikowską od rodz. Smolarczyków z Jaworzna

 

Sobota 19.02.2022

17.00 + Janinę Szymaniak od pracowników obsługi i emerytów SP 12

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 20.02.2022

8.00 + Jana w 34 r. śm. i Władysławę Musialik od córki

10.30 + Eleonorę Tabak od dzieci i ich rodzin

12.00 Za Parafian

17.00 + Ryszarda Piotrowskiego od synów i ich rodzin

 

7-13 lutego 2022 r. 

Poniedziałek 7.02.2022

17.00 + Edmunda Sosnowskiego od ucz. pog.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 8.02.2022

17.00 + Małgorzatę Słomnicką od ucz. pog.

18.00 + Helenę Król od ucz. pog.

 

Środa 9.02.2022

17.00 + Janinę Strzelec od sąs. z klatki

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 10.02.2022

17.00 + Wacława Herbst

18.00 + Leszka Majcherczyka od ucz. pog.

 

Piątek 11.02.2022

17.00 + Jacka Dudę od przyjaciół

18.00 + Józefa Łój od żony

 

Sobota 12.02.2022

17.00 + Zdzisława Kurant

18.00 + Grażynę Bielak

 

Niedziela 13.02.2022

8.00 + Marię Tyka w 5 r. śm. od córki Marii

10.30 + Karolinę Stanisława Władysława Zywar

12.00

– dziękczynna w 1 r. ur. Wojciecha Lorens z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, od rodziców, siostry Zuzi i dziadków

– dziękczynna w 52 r. ur. Grażyny Ostrowskiej z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, od mamy z rodziną

17.00 + Alinę Klimiuk od rodz. Zapisków

 

31 stycznia – 6 lutego 2022 r. 

Poniedziałek 31.01.2022

17.00 + Lucjana Staszewskiego w 2 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

18.00 + Ewę Komenda od brata Hieronima z rodz.

 

Wtorek 1.02.2022

17.00 + Natalię Mieszczak w 1 r. sm. od córki z rodz.

18.00 + Jacka Milczarek od ucz. pog.

 

Środa 2.02.2022

Ofiarowanie Pańskie

9.00 + Helenę Król w 1 r. śm. od rodziny

17.00 + Janinę Cielecką od sąs.

 

Czwartek 3.02.2022

17.00 + Jacka Duda od rodz. Trzcionków

18.00 + Tadeusza Gawron od rodz. Bencal

 

Piątek 4.02.2022

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Zdzisławę Podgórni od bratowej z rodz. z Kępia

 

Sobota 5.02.2022

17.00 + Marię i Józefa Knapik od dzieci i ich rodzin

18.00 + Henrykę Bryksa od ucz. pog.

 

Niedziela 6.02.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Zofię i Rudolfa Hachuła w 14 r. śm.

12.00 Dziękczynna w 60 r. ur. Stanisława Kubińskiego z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, od rodziny

17.00 + Małgorzatę Słomnicką od przyjaciół i znajomych

 

24-30 stycznia 2022 r. 

Poniedziałek 24.01.2022

17.00 + Andrzeja Supernaka od ucz. pog.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 25.01.2022

17.00 + Janinę Szymaniak od ucz. pog.

18.00 + Jerzego w 3 r. śm. i Franciszkę Urbańskich, zm. z rodziny Słotów i Bubków

 

Środa 26.01.2022

17.00 + Leszka Kwaśniaka od żony, dzieci z rodzinami, siostry Haliny

18.00 + Leszka Kwaśniaka od sąs. z klatki a i b

 

Czwartek 27.01.2022

17.00 + Tadeusza Gawrona od ucz. pog.

18.00 + Zdzisławę Podgórni od ucz. pog.

 

Piątek 28.01.2022

17.00 + Mieczysława Jasińskiego od ucz. pog.

18.00 + Helenę Król od córek z rodzinami

 

Sobota 29.01.2022

17.00 + Janinę Strzelec od Żywego Różańca

18.00 + Marka Surowiec od ucz. pog.

 

Niedziela 30.01.2022

8.00 + Genowefę i Józefa Krzemińskich

10.30 + Ryszarda Samolewicza od wnuczki z rodz.

12.00 Dziękczynna w 30 r. ur. Dawida Ostrowskiego z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Św. od babci i mamy z rodziną

17.00 + Janinę Cielecką od rodziny Socha

 

17-23 stycznia 2022 r.

 

Poniedziałek 17.01.2022

17.00 + Wojciecha Trojanowskiego

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 18.01.2022

17.00 + Waldemara Zielińskiego od żony

18.00 + Edwarda Barana od Stanisława Swiderskiego z firmy Zaltech

 

Środa 19.01.2022

17.00 + Jacka Dudę od ucz. pog.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 20.01.2022

17.00

1) + Czesława Gwóźdź w 3 r. śm. od mamy i żony z rodziną oraz + Marka i Stanisława Gwóźdź

2) + Ryszarda Piotrowskiego od ucz. pog.

18.00 Spotkanie Ekumeniczne

 

Piątek 21.01.2022

17.00 Zbiorowa za żyjące i za zmarłe Babcie z racji Dnia Babci

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

+ Czesława Miecznikowskiego od Zofii Piątej

+ Jana Soja od całej rodziny

+ Barbarę Tarkowską-Storzek w 20 r. śm. od męża

+ Józefa Kłoczko od szwagra Mariana z rodz.

+ Ryszarda Baryła od żony

+ Janinę Bącaj od dzieci i ich rodzin

+ Józefa Orzoł od rodz. Krawczyk

+ Józefa Andura w 13 r. śm. od syna z rodz

+ Ryszarda Kąkol od Michała Ziołowicza z rodz.

+ Ewę Nawrot od ucz. pog.

+ Ilonę Dudzicz od ucz. pog.

+ Stanisława Sułkowicza od ucz. pog.

+ Wiesławę Kruk od ucz. pog.

+ Krystynę Kurek od ucz. pog.

+ Janusza Kubasika od ucz. pog.

+ Halinę Balińską od ucz. pog.

+ Ewę Komanda od ucz. pog.

+ Marka Piotrowskiego od ucz. pog.

+ Jacka Kubasika od ucz. pog.

+ Władysława Sowa od ucz. pog.

+ Bogusławę Bąk od ucz. pog.

+ Irenę Pabiś od ucz. pog.

 

Sobota 22.01.2022

17.00 Zbiorowa za żyjących i za zmarłych Dziadków z racji Dnia Dziadka

18.00 + Natalię Mieszczak od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 38

 

Niedziela 23.01.2022

8.00 + Jana Piotra Marię Pyryt

10.30 + Tadeusza Gawron od żony i syna z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00 + Stanisława Kwintala

 

10-16.01.2022 r.

 

Poniedziałek 10.01.2022

7.00 + Wacława Herbst

17.00 Msza Kolędowa

 

Wtorek 11.01.2022

7.00 + Alinę Klimiuk od ucz. pog.

17.00 Msza Kolędowa

 

Środa 12.01.2022

7.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

17.00 Msza Kolędowa

 

Czwartek 13.01.2022

7.00 + Janinę Cielecką od ucz. pog.

17.00 Msza Kolędowa

 

Piątek 14.01.2022

7.00 + Natalię Mieszczak od ucz. pog.

17.00 Msza Kolędowa

 

Sobota 15.01.2022

7.00 + Leokadię w 10 r. śm. i Stanisława Zatońskich od córki z rodz.

17.00 Msza Kolędowa

 

Niedziela 16.01.2022

8.00 + Helenę Dudała

10.30 + Mieczysława Musiał od żony i dzieci

12.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Dawida i Malwiny Pytka od uczestników ślubu

17.00 + Mariana w 30 r. śm. i Władysławę Gajda od syna Mirosława z rodziną

 

3-9 stycznia 2022 r.

 

Poniedziałek 3.01.2022

7.00 Za Parafian

 

Wtorek 4.01.2022

7.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Środa 5.01.2022

7.00 + Leszka Kwaśniaka od ucz. pog.

 

Czwartek 6.01.2022

Uroczystość Objawienia Pańskiego

8.00 + Natalię Mieszczak od córki Danuty z rodz.

10.30 + Zdzisława Kurat z racji ur. od żony i córek z rodzinami

12.00 + Czesława Błażusiaka w 4 r. śm. od żony i córki z mężem

17.00 + Jarosława Kantor w 1 r. śm. od mamy i siostry z rodz.

 

Piątek 7.01.2022

17.00 + Janinę Strzelec od ucz. pog.

 

Sobota 8.01.2022

7.00 + Daniela Podlejskiego od ucz. pog.

 

Niedziela 9.01.2022

8.00 + Krystynę Kopp od najbliższej przyjaciółki Elżbiety

10.30 + Danutę i Józefa Dróżdż w r. śm. od córek z rodzinami

12.00 Dziękczynna w 72 r. ur. z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Edwarda Glanerskiego

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

1-2 stycznia 2022 r.

  

Sobota 1.01.2022

Nowy Rok

8.00 + Małgorzatę Słomnicką od sąs.

10.30 + Marka Surowiec od żony, córki i wnuczki

12.00 + Zdzisławę Podgórni od dzieci z rodzinami

17.00 + Stanisława Barana w 1 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Niedziela 2.01.2022

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Ryszarda Samolewicza od syna i synowej

12.00 Za Parafian

17.00 + Daniela Surowiec od syna z rodz.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.