Intencje mszalne

21-27 czerwca 2021 r.

 

Poniedziałek 21.06.2021

17.00 + Janinę Nowak od ucz. pog.

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Wtorek 22.06.2021

17.00 + Janinę Samolewicz od męża i syna z rodz.

18.00 + Zbigniewa i Mariannę Nowak od córki Haliny z rodz.

 

Środa 23.06.2021

17.00 Zbiorowa za żyjących i zmarłych Ojców z racji Dnia Ojca

18.00 + Jana Brudek od żony i syna z rodz.

 

Czwartek 24.06.2021

17.00 + Jana Lechkun z racji imienin od rodz. Stelmach i Szczeszek

18.00 + Krystynę Rojek od rodz. Łanoszków

 

Piątek 25.06.2021

17.00 + Czesława Madej od Sławka z rodz.

18.00 + Sławomira Pietrzyk w r. śm. od żony

 

Sobota 26.06.2021

17.00 + Reginę Majcherską i zm. z rodz.

18.00 + Zm. z rodz. Raków

 

Niedziela 27.06.2021

8.00 + Czesława Tyka w 34 r. śm.

10.30 + Łucję i Mieczysława Żłobińskich w r. śm.

12.00

– dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego w intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli

– o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Marii i Henryka Mrówka w 50 r. ślubu

– o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Marianny i Jana Dąbrowskich w 55 r. ślubu

– o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Danuty Przywała w 80 r. urodzin

– o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Jakuba Frącek w 7 r. ur. od prababci Basi

 

14-20 czerwca 2021 r.

 

Poniedziałek 14.06.2021

17.00 + Janinę Krzemińską od wnuczki Magdaleny z rodz.

18.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Wtorek 15.06.2021

17.00 + Krystynę Rojek od sąs.

18.00 + Janinę Samolewicz od ucz. pog.

 

Środa 16.06.2021

17.00 + Janinę Nowak od Haliny z rodz.

18.00 + Grzegorza Stępień od ucz. pog.

 

Czwartek 17.06.2021

17.00 + Czesława Madej od syna

18.00 + Urszulę Pardo od sąs.

 

Piątek 18.06.2021

17.00 + Krzysztofa Pietrzyka w r. śm. od rodziców

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Jerzego Głowa w 1 r. śm. od żony i dzieci z rodz.

+ Jacka Dudę od cioci Grochowiny z rodz.

+ Andrzeja Supernaka od Bożeny i Stanisława Giemza

+ Zdzisławę Podgórni od Anity i Jurka Sopata z rodz.

+ ks. Józefa Oleksego w 50 r. ur.

+ Janinę Strzelec od sąs. z klatki

+ Mieczysława Jasińskiego od żony i dzieci z rodzinami

+ Jana Soja od mamy i sióstr Oli i Jagody z rodzinami

+ Jacka Milczarek od żony i sy6nów z rodzinami

+ Małgorzatę Słomnicką od sąs.

+ Stanisława Łój od sąs.

+ Józefa Knapika od sąs. z klatki

+ Urszulę Kawecką od koleżanek

+ Anielę i Józefa Siuda

+ Mieczysława Musiała od żony i dzieci

+ Grzegorza Stępień i Jerzego Głowa od rodz. Kosałka

+ Leszka Majcherczyka od ucz. pog.

+ Henrykę Bryska od ucz. pog.

+ Krystynę Królewicz od ucz. pog.

+ Wiesławę Pilecką od ucz. pog.

+ Jerzego Nowara od ucz. pog.

+ Adama Micał od ucz. pog.

+ Stanisława Ptak od ucz. pog.

+ Marię Ciepielak od ucz. pog.

+ Czesława Miecznikowskiego od ucz. pog.

+ Marka Jasik od ucz. pog.

+ Krystynę Kieliś od ucz. pog.

+ Henryka Wołodkiewicza od ucz. pog.

+ Kazimierza Piotrowskiego od ucz. pog.

 

Sobota 19.06.2021

17.00 + Zofię Franciszka Józefa Tadeusza Czernik

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 20.06.2021

8.00 + Jana Wicińskiego w 6 r. śm., Franciszkę Władysława Łazarz, Bogusławę Barzycką

10.30 + Stanisława Ptak od rodz. Bieleckich

12.00 Za Parafian

17.00 + Wacława Herbst

 

7-13 czerwca 2021 r.

 

Poniedziałek 7.06.2021

17.00 + Krystynę Rojek od ucz. pog.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 8.06.2021

17.00 + Annę Wawrzeń od Anny i Zbigniewa Świerczyńskich

18.00 + Czesława Madej od córki z rodz.

 

Środa 9.06.2021

17.00 + Jadwigę Kordecką od Iwony i Jerzego Nawrockich

18.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 10.06.2021

17.00 + Danielę Kopeczek

18.00 + Annę Karczewską w 7 r. śm.

 

Piątek 11.06.2021

17.00 + Grzegorza Stępień od żony, córki i wnuczków

18.00 + Janusza Czajka od ucz. pog.

 

Sobota 12.06.2021

17.00 + Zdzisława Kurant w 3 r. śm. od żony i córek z rodzinami

18.00 + Czesława Madej od brata Lucjana z rodz.

 

Niedziela 13.06.2021

8.00 + Otylię i Franciszka Guła, Stefana i Krystynę Rychter

10.30 + Józefa w 18 r. śm. Waldemara Annę Konrada Lubnau, Franciszkę Andrzeja Łój, Janinę Gajewską od żony i synów z rodzinami

12.00 Za Parafian

17.00 + Halinę Łopińską od rodz.

 

31 maja – 6 czerwca 2021 r.

 

Poniedziałek 31.05.2021

17.00 + Mariana Poterek w 14 r. śm. od żony z rodz.

18.00 + Janusza Karczewskiego w 7 r. śm.

 

Wtorek 1.06.2021

17.00 + Czesława Madej od żony

18.00 Za Parafian

 

Środa 2.06.2021

17.00 + Zdzisława Zienterskiego od sąs.

18.00 + Zofię i Piotra Starukiewicz od dzieci z rodzinami

 

Czwartek 3.06.2021

Boże Ciało

8.00 + Jana Karbownik w 1 r. śm. od córek z rodzinami

10.00 W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu

12.00 Za Parafian

 

Piątek 4.06.2021

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Czesława Madej od rodz. Kobińskich z Świeciechowic

 

Sobota 5.06.2021

17.00 + Jana Światłowskiego, Józefę Teofila Eugeniusza Kowalik

18.00 + Grzegorza Stępień od sąs. z klatki

 

Niedziela 6.06.2021

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Krzysztofa Wiewiórwa w 11 r. śm. od żony i córek z rodzinami

12.00 Dziękczynna w 90 r. ur Stanisława Wolnego z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od córek z rodzinami

17.00 + Zdzisława Zienterskiego od córki Iwony z rodz.

 

24-30 maja 2021 r. 

Poniedziałek 24.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 24 greg.

18.00 + Janinę Grzegolec od rodziny Waldon

 

Wtorek 25.05.2021

17.00 + Stanisława Kosałkę w 10 r. śm. od żony i dzieci

18.00 + Wacława Herbst – 25 greg

 

Środa 26.05.2021

17.00 Zbiorowa za żyjące i za zmarłe Matki

18.00 + Wacława Herbst – 26 greg.

 

Czwartek 27.05.2021

17.00 + Janinę Krzemińską od chrześnicy Eli z rodz. z Chicago

18.00 + Wacława Herbst – 27 greg.

 

Piątek 28.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 28 greg.

18.00 + Zbigniewa Kolbiarz w 13 r. śm. od siostry

 

Sobota 29.05.2021

17.00 + Zofię Starukiewicz od rodz.

18.00 + Wacława Herbst – 29 greg.

 

Niedziela 30.05.2021

8.00 + Jadwigę Walasek od córki z rodz.

10.30 + Wacława Herbst – 30 greg.

12.00 Za Parafian

17.00 + Antoninę Piotra Stanisława Pycia

 

17-23 maja 2021 r.

 

Poniedziałek 17.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 17 greg.

18.00 + Eleonorę Starosta w 4 r. śm. od córek z rodzinami

 

Wtorek 18.05.2021

17.00 + Henryka Lucynę i Marka Lepieszka od rodz.

18.00 + Wacława Herbst –18 greg

 

Środa 19.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 19 greg.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 20.05.2021

17.00 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

18.00 + Wacława Herbst – 20 greg.

 

Piątek 21.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 21 greg.

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Zygmunta Fiutek i Zygmunta Porębskiego

+ Daniela Surowiec od syna z rodz.

+ Jarosława Kontor od wujka Tadka z rodz.

+ Jacka Dudę od rodziców, żony i córki

+ Helenę Król od swatowej

+ Janinę Szymaniak od córki Krystyny z rodz.

+ Leszka Kwaśniaka od sąs. z klatki a i b

+ Daniela Podlejskiego od sąs.

+ Andrzeja Supernaka od żony i syna z rodz.

+ Alinę Klimiuk od rodz. Wojtkowskich

+ Mariannę i Tomasza Galińskich od znajomych

+ Michała Nowosada od córki Barbary z rodz.

+ Adama Knieja od żony, dzieci i teściowej

+ Marka i Bożenę Fijałkowskich od dzieci

+ Tadeusza Nytko od żony i syna

+ Adama Micał od sąs. z ul. Naftowej

+ Ryszarda Wójcickiego w 2 r. śm. od żony z dziećmi

+ Zdzisławę Podgórni od ucz. pog.

+ Janinę Cielecką od ucz. pog.

+ Marka Surowiec od ucz. pog.

+ Tadeusza Gawron od ucz. pog.

+ Janinę Strzelec od ucz. pog.

+ Mieczysława Jasińskiego od ucz. pog.

+ Jacka Milczarek od ucz. pog.

+ Małgorzatę Słomnicką od ucz. pog.

+ Stanisława Łój od ucz. pog.

+ Józefa Knapika od ucz. pog.

+ Edmunda Sosnowskiego od ucz. pog.

+ Urszulę Kawecką od ucz. pog.

+ Anielę i Józefa Siuda

 

Sobota 22.05.2021

17.00 + Pawła w 22 r. śm., Bolesława Socha i zm. z rodz.

18.00 + Wacława Herbst – 22 greg.

 

Niedziela 23.05.2021

8.00 + Wacława Herbst –23 greg

10.00 Rocznica I Komunia św.

12.00 Sakrament Bierzmowania

17.00 + Stanisława Kwintala

 

10-16 maja 2021 r.

 

Poniedziałek 10.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 10 greg.

18.00 + Danielę Kopeczek

 

Wtorek 11.05.2021

17.00 + Annę Wawrzeń od Krystyny i Andrzeja z Jaworzna

18.00 + Wacława Herbst –11 greg

 

Środa 12.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 12 greg.

18.00 + Stanisława Kieliś od żony

 

Czwartek 13.05.2021

17.00 + Wacława Herbst –13 greg

18.00 + Wiesławę Stanisława-męża, Stanisława-syna Musialik

 

Piątek 14.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 14 greg.

18.00 + Józefa Nowaka i zm. z rodz. Wolnych

 

Sobota 15.05.2021

17.00 + Marka Gwóźdź w 4 r. śm. od mamy i bratowej z dziećmi

18.00 + Wacława Herbst – 15 greg.

 

Niedziela 16.05.2021

8.00 + Wacława Herbst –16 greg

10.00 I Komunia św. – I grupa

12.00 I Komunia św. – II grupa

17.00 + Annę i Kazimierza Hećko

 

3-9 maja 2021 r.

 

Poniedziałek 3.05.2021

8.00 + Wacława Herbst – 3 greg.

10.30 + Jana Helenę Kozłowskich, Zofię Stanisława Grabowskich

12.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

17.00 + Stanisława Helenę Rusieckich i Jadwigę Kwiecień

 

Wtorek 4.05.2021

17.00 + Wacława Herbst –4 greg.

18.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Środa 5.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 5 greg.

18.00 + Stanisława Kaletę od Heleny i Edwarda Łakomskich z rodz.

 

Czwartek 6.05.2021

17.00 + Stanisławę Aleksandrę i Stefana Kwintal

18.00 + Wacława Herbst – 6 greg.

 

Piątek 7.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 7 greg.

18.00 + Stanisława Kukułkę od żony

 

Sobota 8.05.2021

17.00 + Józefę Jana Mariana Benesiewicz, Magdalenę Antoniego Cieleckich, Jana Światłowskiego

18.00 + Wacława Herbst – 8 greg.

 

Niedziela 9.05.2021

8.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 + Wacława Herbst – 9 greg.

12.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Zuzi w 3 r. ur. i Lenki w 1 r. ur. od dziadków

17.00 + Stanisława Kardas w 2 r. śm. od syna Andrzeja z rodz.

 

26 kwietnia – 2 maja 2021 r.

 

Poniedziałek 26.04.2021

17.00 + Bożenę w 9 r. śm. i Jana Smolińskich

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 27.04.2021

17.00 + Roberta Nowaka od sąs.

18.00 + Zdzisława Zienterskiego od sąs.

 

Środa 28.04.2021

17.00 + Jadwigę Kordecką od działkowców „Jordan” z Czeladzi

18.00 + Czesława Madej od ucz. pog.

 

Czwartek 29.04.2021

17.00 + Janinę Krzemińską od brata Stefana

18.00 + Piotra Starukiewicza w 13 r. śm. od rodz.

 

Piątek 30.04.2021

17.00 + Adama Zadęckiego od żony i córek

18.00 + Stanisława Kaletę od ucz. pog.

 

Sobota 1.05.2021

17.00 + Wacława Herbst – 1 greg.

18.00 Za Parafian

 

Niedziela 2.05.2021

8.00 W int. Żywego Różańca i za zm. +ks. Zygmunta Szmigla

10.30 + Wacława Herbst – 2 greg.

12.00 Za Parafian

17.00 + Przemysława Kamińskiego w 17 r. śm. od żony i córki z rodz.

 

19-25 kwiecień 2021 r.

 

Poniedziałek 19.04.2021

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 20.04.2021

17.00 + Jadwigę Kordecką od Gabrysi

18.00 + Romana Pietrzyka od ucz. pog.

 

Środa 21.04.2021

17.00 + Tomasza Guła

18.00 + Zdzisława Zienterskiego od ucz. pog.

 

Czwartek 22.04.2021

17.00 + Tadeusza Zasadę w r. śm. od żony i rodz.

18.00 + Ryszarda Śmiglewicza w r. śm.

 

Piątek 23.04.2021

17.00 + Katarzynę Franciszka Bronisława Skrzypczyków

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Sobota 24.04.2021

17.00 + Zofię Józefa Władysława i Stanisława Kosałka

18.00 + Andrzeja Górskiego w 6 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

 

Niedziela 25.04.2021

8.00 + Piotra Łątka w 8 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

10.30 W int. ks. Marka z racji imienin od Żywego Różańca

12.00

– O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla ks. Marka z racji imienin od Parafianki

– O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Rozalii i Kazimierza Lipowicz z racji 50 r. ślubu

– O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Iwony z racji urodzin

17.00 + Jerzego Urbańskiego i zm. z rodzin Słotów i Bubków

 

12-18 kwietnia 2021 r. 

 

Poniedziałek 12.04.2021

17.00 +Grażynę Bielak w 3 r. śm. od męża i córki z rodz.

18.00 + Józefa Ziółkowskiego w 1 r. śm. od żony z rodz.

 

Wtorek 13.04.2021

17.00 + Henryka Czaplę od żony i rodziny

18.00 + Roberta Nowaka od ucz. pog.

 

Środa 14.04.2021

17.00 + Zdzisława Zientarskiego od Pracowników i Emerytów Przedszkola Miejskiego nr 11 w Sosnowcu

18.00 + Janinę Krzemińską od brata Zdzisława z rodz.

 

Czwartek 15.04.2021

17.00 + Jadwigę Kordecką od rodziny Płowiec z dziećmi

18.00 + Tomasza Kowalskiego od ucz. pog.

 

Piątek 16.04.2021

17.00 + Stanisława Kaletę od żony i córek z rodzinami

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia

+ Zygmunta Fiutek w 15 r. śm. od żony i synów z rodzinami

+ Tadeusza Pietrzyka z racji ur. od żony i rodziny

+ Stanisława Kolonko od córki z rodz.

+ Anielę i Władysława Mucha

+ Stanisławę Retman-Toboła od córki z rodz.

+ Tadeusza Nytko od żony

+ Marka i Bożenę Fijałkowskich

+ Adama Knieja

+ Jacka Dudę od ucz. pog.

+ Helenę Król od ucz. pog.

+ Janinę Szymaniak od ucz. pog.

+ Leszka Kwaśniaka od ucz. pog.

+ Daniela Podlejskiego od ucz. pog.

+ Andrzeja Supernaka od ucz. pog.

+ Alinę Klimiuk od ucz. pog.

 

Sobota 17.04.2021

17.00 + Mariannę Wolną w 17 r. śm. od męża i córek z rodzinami

18.00 + Mariana Dendura w 10 r. śm. od żony i dzieci

 

Niedziela 18.04.2021

8.00 + Waldemara Lubnau w 5 r. śm. od rodziców, siostry z mężem i babci

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Andrzeja Dereja w 30 r. śm. od brata Zdzisława z rodz.

 

5-11 kwietnia 2021 r.

 

Poniedziałek Wielkanocny 5.04.2021

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Henrykę i Stefana Szymańskich

12.00 + Mariannę Pęciak od wnuczki Karoliny z mężem i prawnukiem Leonem

17.00 + Ryszarda Stępnia z racji imienin od żony, dzieci, wnuków, prawnuków

 

Wtorek 6.04.2021

17.00 + Janinę Śmiech-Grzyb od sąs.

18.00 Za Parafian

 

Środa 7.04.2021

17.00 + Wiesławę Wojciechowską od córki Wandy z rodz.

18.00 + Lucjana Staszewskiego od brata Józefa z rodz.

 

Czwartek 8.04.2021

17.00 + Jerzego Głowa od sąs.

18.00 + Zofię Kierkowską od sąs.

 

Piątek 9.04.2021

17.00 + Jadwigę Kordecką od sąs.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota 10.04.2021

17.00 + Annę Wawrzeń od rodz. Michałowskich z Mysłowic

18.00 + Danielę Kopeczek

 

Niedziela 11.04.2021

8.00 + Wacława Herbst

10.30 + Stanisława w r. śm. i Leokadię Zatońskich

12.00 Dziękczynna w 70 r. ur. Stanisława Kurzei z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej od siostry z rodz.

17.00 + Halinę Stępień w 4 r. śm. od córki z rodz. i męża

 

29 marca – 4 kwietnia 2021 r.

 

Poniedziałek 29.03.2021

17.00 + Mariana Jarosa od ucz. pog.

18.00 + Janinę Szymaniak od córki Krystyny z rodz.

 

Wtorek 30.03.2021

17.00 + Jerzego Głowa od teściów

18.00 + Janinę Krzemińską od Bożeny i Zbigniewa Kargul z dziećmi

 

Środa 31.03.2021

17.00 + Mariannę Jakubiak od córki z rodz.

18.00 + Zofię Kierkowską od ucz. pog.

 

Wielki Czwartek 1.04.2021

18.00

1) W int. zm. Proboszczów tej Parafii od Żywego Różańca

2) W int. Kapłanów kiedyś i obecnie pracujących w tej Parafii od  Żywego Różańca

 

Wielki Piątek 2.04.2021

18.00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

Wielka Sobota 3.04.2021

18.00

1) + ks. Izydora Harazin od parafianki

2) + Kazimierza Sztelma od żony

 

Niedziela – Zmartwychwstanie Pańskie 4.04.2021

6.00 Rezurekcja - Za Parafian

10.30 + Franciszkę i Kazimierza Kaleta

12.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami

17.00 + Wiolettę Guła

 

22-28 marca 2021 r.

 

Poniedziałek 22.03.2021

9.00 + Wacława Herbst

17.00 + Janinę Krzemińską od córki i wnuczek z rodzinami

 

Wtorek 23.03.2021

9.00 + Stanisława Kwintala

17.00 + Krzysztofa Gos od żony

 

Środa 24.03.2021

17.00 + Andrzeja Grzywna w 5 r. śm. od siostry Haliny

18.00 + Wiesławę Wojciechowską od ucz. pog.

 

Czwartek 25.03.2021

17.00 + Jerzego Głowa od rodziny Piekarczyków

18.00 + Jadwigę Kordecką od Krystyny i Bogusława Kiełkowskich

 

Piątek 26.03.2021

17.00 + Wiesławę Wojciechowską od syna Henryka z rodziną

18.00 + Mariannę Zalewską od ucz. pog.

 

Sobota 27.03.2021

17.00 + Roberta Nowaka od żony i córki

18.00 + Henryka Czapla od ucz. pog.

 

Niedziela 28.03.2021

8.00 + Florentynę Franciszka Kurpik, Mariannę Sroga od wnuczków

10.30 + Stefana Mazurczaka w 12 r. śm. od żony i córki z rodziną

12.00 Za Parafian

17.00 + Tomasza Kowalskiego od żony

 

15-21 marca 2021 r.

 

Poniedziałek 15.03.2021

17.00 + Józefa i Edytę Bryndzlał

18.00 + Grażynę Bielak

 

Wtorek 16.03.2021

17.00 + Lucjana Staszewskiego od rodziny Tarnas i Zuber

18.00 + Janinę Krzemińską od ucz. pog.

 

Środa 17.03.2021

17.00 + Kazimierę Bąk od wnuczek

18.00 + Jadwigę Kordecką od ucz. pog.

 

Czwartek 18.03.2021

17.00 + Eugeniusza Barańskiego od Zbyszka i Doroty z rodz.

18.00 + Jana Lechkun w 1 r. śm. od żony, dzieci i ich rodzin

 

Piątek 19.03.2021

17.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

+ Jana Soja od całej rodziny

+ Włodzimierza Mandat od rodz. Rojek

+ Helenę Ścigał

+ Stefana Gorzałek od żony w r. śm.

+ Natalię Mieszczak od ucz. pog.

+ Ryszarda Piotrowskiego od ucz. pog.

+ Ryszarda Samolewicza od ucz. pog.

 

Sobota 20.03.2021

17.00 + Józefa Zofię Józefa Pietrzyk, Józefę Leona Bugajniak

18.00 + Mariannę Zalewską od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 21.03.2021

8.00 + Józefa w 25 r. śm. i z racji imienin i Genowefę Krzemińskich

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Józefa Ziółkowskiego od sąs. z klatki

 

8-14 marca 2021 r.

 

Poniedziałek 8.03.2021

17.00 + Jerzego Głowa od chrzestnej z mężem

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 9.03.2021

17.00 + Jadwigę Walasek od siostry z rodz.

18.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 10.03.2021

17.00 + Danielę Kopeczek

18.00 + Józefa Ziółkowskiego od Ewy Radwan z rodz.

 

Czwartek 11.03.2021

17.00 + Mariannę Pietrzyk w 41 r. śm. od córki

18.00 + Damiana Wirażkę od koleżanek i kolegów z pracy

 

Piątek 12.03.2021

17.00 + Bożenę i Mieczysława Biernat

18.00 + Jerzego Głowa od rodziców

 

Sobota 13.03.2021

17.00 + Jadwigę Kowalską od sąs. Joanny Trzcionka z córkami

18.00 + Jadwigę Kordecką od córki z rodz.

 

Niedziela 14.03.2021

8.00 + Włodzimierza Warzyńskiego Leokadię Świat Marię Wierzbicką Cecylię Szczur

10.30 + Helenę Stanisława Kardas od syna Andrzeja z rodz.

12.00 Za Parafian

17.00+ Ryszarda Kaletę od żony, córki i wnuczki

 

1-7 marca 2021 r.

 

Poniedziałek 1.03.2021

17.00 + Jerzego Głowa od ucz. pog.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 2.03.2021

17.00 + Danielę Kopeczek od sąs. z bloku nr 33

18.00 + Eugeniusza Barańskiego od Wiesława Kolasy

 

Środa 3.03.2021

17.00 + Jadwigę Kowalską od sąs.

18.00 + Janinę Śmiech-Grzyb od sąs.

 

Czwartek 4.03.2021

17.00 + Kazimierza Sztelma od żony

18.00 + Annę Wawrzeń od swatów Marianny i Jerzego

 

Piątek 5.03.2021

17.00 + Edwarda Kramarczyka od Haliny z rodz.

18.00 + Lucjana Staszewskiego od siostrzeńca Witolda Bogusława  i Sławomira z rodziną Sobolewskich

 

Sobota 6.03.2021

17.00 + Eugeniusza Barańskiego od żony

18.00 + Zofię i Franciszka Kurzeja od córki

 

Niedziela 7.03.2021

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Reginę Mieczysława Tadeusza Bogusława Dobrzańskich

12.00 Dziękczynna z racji imienin i ur. Kazimierza Lipowicza z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od żony i dzieci

17.00 + Izydora Katarzynę Celary, Antoniego Mariannę Wacława Błaszkiewicz

 

22-28 lutego 2021 r.

 

Poniedziałek 22.02.2021

17.00 + Mieczysława Zająca od sąs. z ul. Szosowej nr 5a

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 23.02.2021

17.00 + Jadwigę Kowalską od ucz. pog.

18.00 + Stanisława Kwintala

 

Środa 24.02.2021

17.00 + Zofię Jana Staniszewskich, Michalinę Władysława Kupis

18.00 + Jadwigę Walasek od sąs. z ul. Krakowskiej z Piasków

 

Czwartek 25.02.2021

17.00 + Kazimierę Bąk od syna z żoną

18.00 + Jerzy Głowa od brata Adama z rodz.

 

Piątek 26.02.2021

17.00 + Ryszarda Kaletę od żony, córki i wnuczki

18.00 + Damiana Wirażkę od ucz. pog.

 

Sobota 27.02.2021

17.00 + Mariannę Kolbiarz w 14 r. sm. od córki

18.00 + Jadwigę Kordecką od syna z rodz.

 

Niedziela 28.02.2021

8.00 + Helenę Dudała z racji imienin

10.30 + Kazimierę w 20 r. śm. i Stanisława Szkutnik

12.00 Dziękczynna w 1 r. ur. Szymona Nowaczyk z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od Dziadków i Rodziców

17.00 + Karolinę Władysława Stanisława Zywar

 

15-21 lutego 2021 r.

 

Poniedziałek 15.02.2021

17.00 + Janinę Śmiech-Grzyb od sąs.

18.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.

 

Wtorek 16.02.2021

17.00 + Wiesława Luboń od brata Romana i żony Teresy

18.00 + Kazimierę Bąk od ucz. pog.

 

Środa 17.02.2021

Popielec

9.00 + Rozalię Franciszka Kowalskich, Marię Leszczyńską

17.00 + Józefa Ziółkowskiego od sąs. z klatki

18.00 + Jerzego Głowa od Pauliny z Puław z mężem

 

Czwartek 18.02.2021

17.00 + Lucjana Staszewskiego od siostry Sabiny z mężem i siostrzenicy Iwony z mężem

18.00 + Eugeniusza Barańskiego od rodz. Makuchów

 

Piątek 19.02.2021

17.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

+ Wacława Herbst

+ Henrykę Górniak od wnuka Szymona z rodz.

+ Krzysztofa Gos od sąs. z bloku nr 68

+ Małgorzatę Dybała od sąs. z klatki

+ Mariana Janusza od rodz.

+ Jana Soja od całej rodziny

+ Jerzego Tęcza od cioci z rodz.

+ Tadeusza Nytko od żony

+ Marka i Bożenę Fijałkowskich

+ Adama Knieja

+ Stanisława Barana od ucz. pog.

+ Jarosława Kontor od ucz. pog.

+ Daniela Surowiec od ucz. pog.

+ Waldemara Zielińskiego od ucz. pog.

+ Leokadię Magoska od ucz. pog.

 

Sobota 20.02.2021

17.00 + Łucję i Józefa Żelezik

18.00 + Danielę Kopeczek od sąs. z bloku z ul. Baczyńskiego nr 33

 

Niedziela 21.02.2021

8.00 + Krystynę i Leszka Będkowskich od córki i syna

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Ryszarda Kraczewskiego w 13 r. śm. od żony i córek z rodzinami

 

8-14 lutego 2021 r.

 

Poniedziałek 8.02.2021

17.00 + Eugeniusza Barańskiego od ucz. pog.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 9.02.2021

17.00 + Marię Stefańską od kuzynek

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 10.02.2021

17.00 + Danielę Kopeczek

18.00 + Eugeniusza Barańskiego od rodziny Sztuki i Janeczek

 

Czwartek 11.02.2021

17.00 + Jadwigę Walasek od ucz. pog.

18.00 + Halinę Rejdych od ucz. pog.

 

Piątek 12.02.2021

17.00 + Czesławę Wrzesień w 1 r. śm. od wnuczek Marty i Oli z rodz.

18.00 + Edwarda Kramarczyka od chrześnicy Ewy z rodz.

 

Sobota 13.02.2021

17.00 + Jerzego Głowa od żony i dzieci

18.00 + Bogusławę Barzycką Jana Wicińskiego Franciszkę i Władysława Łazarz

 

Niedziela 14.02.2021

8.00 + Marię Tyka w 4 r. śm.

10.30 + Stanisława Jarząbka w 15 r. śm. od żony i córki z rodz. oraz +ks. Władysława Szczepanika

12.00

– dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Wiesławy Kućmierczyk z racji 70 r. ur. od męża i całej rodziny

– dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Danuty Smolińskiej z racji 85 r. ur.

17.00 + Ewę i Henryka Świder

 

1-7 lutego 2021 r.

 

Poniedziałek 1.02.2021

17.00 + Wiesława Luboń w 1 r. śm. od żony i córki z rodz.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 2.02.2021

Ofiarowanie Pańskie

9.00 + Jana i Władysławę Musialik

17.00 + Mieczysława Zająca od żony i najbliższej rodziny

 

Środa 3.02.2021

17.00 + Józefa Ziółkowskiego od żony i córki z rodz.

18.00 + Mariannę Jakubiak od ucz. pog.

 

Czwartek 4.02.2021

17.00 + Annę Wawrzeń od Kazimierza i Marii Haberskich

18.00 + Kazimierza Sztelma od żony

 

Piątek 5.02.2021

17.00 + Danielę Kopeczek od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 37c

18.00 + Lucjana Staszewskiego od rodz. Miętków z rodz.

 

Sobota 6.02.2021

17.00 + Feliksa Kucek w 1 r. śm. od żony i syna

18.00 + Jadwigę kowalską od męża i synów z rodzinami

 

Niedziela 7.02.2021

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Tadeusza Brzeskiego od syna z rodz.

12.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Grażyny z racji ur. od mamy z rodziną

17.00 + Weronikę Andrzejewską od córki, syna i ich rodzin

 

25-31 stycznia 2021 r. 

Poniedziałek 25.01.2021

17.00 + Jerzego Urbańskiego w 2 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami i + Franciszkę Urbańską w 75 r. śm.

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 26.01.2021

17.00 + Feliksa Kucek od sąs.

18.00 + Czesławę Wrzesień od ucz. pog.

 

Środa 27.01.2021

17.00 + Czesławę Wrzesień od Żywego Różańca

18.00 + Waldemara Słabego od brata Rocha z rodz.

 

Czwartek 28.01.2021

17.00 + Lucjana Staszewskiego od rodz. Bilów z Baranowa

18.00 + Marię Stefańską od ucz. pog.

 

Piątek 29.01.2021

17.00 + Annę Wawrzeń od Ewy i Adama Jaskólak

18.00 + Weronikę Andrzejewską od ucz. pog.

 

Sobota 30.01.2021

17.00 + Tadeusza Brzeskiego od córki z rodz.

18.00 + Wiesława Luboń od wnuków z rodzinami

 

Niedziela 31.01.2021

8.00 + Ryszarda Kaletę od żony, córki i wnuczki

10.30 + Lucjana Staszewskiego w 1 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

12.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Dawida Ostrowskiego w r. ur. od babci z całą rodziną

17.00 + Danielę Kopeczek od córek i ich rodzin

 

18-24 stycznia 2021 r.

Poniedziałek 18.01.2021

17.00 + Władysława Kowalskiego od sąs. z klatki 35 „a” i „b”

18.00 Za Parafian

 

Wtorek 19.01.2021

17.00 + Helenę Edmunda Wacława Krystynę Smolińskich

18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 20.01.2021

17.00 + Martę i Stanisława Grzywna od córki Haliny

18.00 + Lucjana Staszewskiego od ucz. pog.

 

Czwartek 21.01.2021

17.00 Zbiorowa za Babcie

18.00 + Czesława Gwóźdź w 2 r. śm. od mamy i żony z rodziną

 

Piątek 22.01.2021

17.00 Zbiorowa za Dziadków

18.00 Zbiorowa za zmarłych do Miłosierdzia Bożego

+ Wacława Herbst

+ Tadeusza Pietrzyka od sąs. z klatki

+ Piotra Uzarowicza od żony i córki Oli

+ Mariana i Stanisławę Michalak w r. śm. od dzieci

+ Władysława Nowaka w 7 r. śm. od żony i syna z rodz.

+ Mariana Kidawa od sąs. z bloku

+ Stanisława Nowaka

+ Genowefę Franciszka Jana Wróbel

+ Stanisława Barana od szwagra Kazimierza z rodz.

+ Barbarę Bolesława Adelę Eugeniusza Rafała Kubasik, Józefę Pietras

+ Jacka Rzeźniczaka od ucz. pog.

+ Krzysztofa Gos od ucz. pog.

+ Małgorzatę Dybała od ucz. pog.

+ Mariannę Lisiecką od ucz. pog.

+ Mariana Janusza od ucz. pog.

+ Jana Soja od ucz. pog.

 

Sobota 23.01.2021

17.00 + Stanisława Kwintala

18.00 + Lucjana Staszewskiego od rodz. Grądków z Bolowa

 

Niedziela 24.01.2021

8.00 + Jana Piotra Marię Pyryt

10.30 + Zofię i Rudolfa Hachuła

12.00 Za Parafian

17.00 + Annę i Ryszarda Wrażeń od córki z mężem i wnuków

 

11-17 stycznia 2021 r. 

Poniedziałek 11.01.2021

7.00 Za Parafian

 

Wtorek 12.01.2021

7.00 + Waldemara Słabego od ucz. pog.

 

Środa 13.01.20021

7.00 + Mieczysława Zająca od ucz. pog.

 

Czwartek 14.01.2021

7.00 + Tadeusza Brzeskiego od ucz. pog.

 

Piątek 15.01.2021

7.00 + Wiesława Luboń od ucz. pog.

 

Sobota 16.01.2021

7.00 + Salomeę Nowaczyk w r. śm. od synów z rodzinami

 

Niedziela 17.01.2021

8.00 + Helenę Dudała z racji urodzin

10.30 + Mieczysława Musiała od żony i dzieci

12.00 Za Parafian

17.00 + Wojciecha Trojanowskiego w 2 r. śm. od mamy

 

4-10 stycznia 2021 r.

 

Poniedziałek 4.01.2021

7.00 + Kazimierza Sztelma od żony

17.00 Msza św. kolędowa za Rodziny z ul. Baczyńskiego

 

Wtorek 5.01.2021

7.00 + Feliksa Kucek od ucz. pog.

17.00 Msza św. kolędowa za Rodziny z ulic: Studzienna, Słoneczna, Złota, Kapliczna, Bryniczna, Kolonia Pekin

 

Środa 6.01.2021

Objawienie Pańskie

8.00 + Zdzisława Kurant racji ur. od żony i córek z rodzinami

10.30 + Marię Opuchlik od wnuczek z rodzinami i synowej

12.00 + Marię Stefańską od siostry, męża, syna i całej rodziny

17.00 + Wiesława Luboń od córki

 

Czwartek 7.01.2021

7.00 Za Parafian

17.00 Msza św. kolędowa za Rodziny z ulic: Obrońców Poczty Gdańskiej, Powstańców Śląskich, Przygraniczna

 

Piątek 8.01.2021

7.00 + Annę Wawrzeń od ucz. pog.

17.00 Msza św. kolędowa za Rodziny z ul. Szosowa

 

Sobota 9.01.2021

7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 Msza św. kolędowa za Rodziny z ulic: Katowicka, Szybikowa, Saturnowska, Nowe domy z Osiedla poniżej cmentarza

 

Niedziela 10.01.2021

8.00 + Mariana Gajdę w 29 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami

10.30 + Genowefę z racji imienin, Józefa z racji urodzin Krzemińskich

12.00 Dziękczynna z racji 72 r. ur. dla Edwarda Glanerskiego z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

17.00 + Danutę i Józefa Drożdż w r. śm.

 

1-3 stycznia 2021 r. 

 

Piątek 01.01.2021

Nowy Rok

8.00 + Eugeniusza Barańskiego od córki z rodz.

10.30 + Czesława Błażusiaka w 3 r. śm. od zony i córki z rodz.

12.00 + Czesława Wrzesień od córki i syna z rodzinami

17.00 + Wiesława Luboń od żony

 

Sobota 02.01.2021

7.00 + Stanisława Uzarowicza od ucz. pog.

 

Niedziela 03.01.2021

8.00 W int. Żywego Różańca

10.30 + Leokadię w r. śm. i Stanisława Zatońskich

12.00

– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Władysławy Musiał w 80 r.ur. od syna z rodz.

– dziękczynna z racji 90 r. ur. dla Krystyny Soja z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od dzieci z rodzinami

17.00 + Euzebiusza Andrysek w 1 r. śm. od żony i syna z rodz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia M.B. Szkaplerznej w Sosnowcu-Milowicach, siedziba: Sosnowiec, Baczyńskiego 27.