Intencje mszalne
10-16 czerwca 2024 r.
Poniedziałek 10.06.2024
17.00 + Katarzynę Franciszka i Bronisława Skrzypczyków, Helenę i Edmunda Smolińskich
18.00 + Annę Karczewską w 10 r. śm.
Wtorek 11.06.2024
17.00 + Józefa w 21 r. śm. Waldemara Annę Konrada Lubnau Franciszkę Andrzeja Łój Janinę Gajewską od żony i synów z rodzinami
18.00 + Klaudię Farat od sąs. z klatki nr 32
Środa 12.06.2024
17.00 + Grażynę i Zdzisława Bielak od córki z rodz.
18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
Czwartek 13.06.2024
17.00 + Kazimierza Borowicz od Zakładu Pog. Wolny z Czeladzi
18.00 + Włodzimierza Górskiego w 1 r. śm. od żony i córek z rodz.
Piątek 14.06.2024
17.00 + Trauguttę Kapel od ucz. pog.
18.00 + Halinę Szewczyk od ucz. pog.
Sobota 15.06.2024
17.00 + Barbarę Hyla w 2 r. śm. od męża i córki z rodz.
18.00 Za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w int. Ojczyzny i o łaski potrzebne dla Parafii
Niedziela 16.06.2024
8.00 + Bogdana Sobczak w r. śm. od żony, dzieci i brata z rodz.
10.30 + Henryka Grot od rodz. Szparagów
12.00 W intencji nowożeńców Patrycji i Adama Jagoda z prośba o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej od ucz. ślubu
17.00 + Klaudię Farat od chrzestnego z rodz.
3-9 czerwca 2024 r.
Poniedziałek 3.06.2024
17.00 + Kazimierza Borowicz od sąs. z klatki A i B
18.00 + Jana Wicińskiego w 10 r. śm., Franciszkę i Władysława Łazarz, Bogusławę Barzycką
Wtorek 4.06.2024
17.00 + Janinę i Kazimierza Sztelma od syna Mateusza z rodziną
18.00 + Halinę Szewczyk od męża i córki
Środa 5.06.2024
17.00 + Barbarę Krakowska - Fiś
18.00 + Annę Nurzyńską od Gieni i Kazimierza Hrabia
Czwartek 6.06.2024
17.00 + Franciszka Gorzałek od Zakładu Pog. Wolny z Czeladzi
18.00 + Elżbietę Sułkowską w 10 r. śm. od wnuczki z rodz.
Piątek 7.06.2024
17.00 + Danutę Lipiec od zakładu Pog. Eden z Sosnowca
18.00 + Cecylię Małczęć od ucz. pog.
Sobota 8.06.2024
17.00 + Czesława Miecznikowskiego z racji ur. od żony i córek z rodzinami
18.00 + Jana Szulc od ucz. pog.
Niedziela 9.06.2024
8.00 + Wacława Herbst od żony i dzieci
10.30+ Jana i Helenę Kozłowskich, Zofię i Stanisława Grabowskich od rodziny
12.00
– dziękczynna w 85 r. ur. Teodory Waldon z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od córki Małgorzaty z Wojtkiem
– dziękczynna w 93 r. ur. Stanisława Wolnego z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od córek z rodzinami
– dziękczynna w 85 r. ur. Teodory z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od syna Marcina z rodziną
17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
27 maja – 2 czerwca 2024 r.
Poniedziałek 27.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 27 greg.
18.00 + Stanisława Zofię i Franciszka Kurzeja
Wtorek 28.05.2024
17.00 + Czesława Miecznikowskiego w 3 r. śm. od żony i córek z rodzinami
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 28 greg.
Środa 29.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 29 greg.
18.00 + Czesława Olejarza od sąs.
Czwartek 30.05.2024
Boże Ciało
8.00 + Klaudię Farat od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 12 w Sosnowcu-Milowicach
10.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 30 greg.
12.00 Za Parafian
Piątek 31.05.2024
17.00 + Janusza Karczewskiego w 10 r. śm.
18.00 + Piotra i Zofię Starukiewicz oraz zm. z rodziny
Sobota 1.06.2024
17.00 + Henrykę Kowal od koleżanek z Przedszkola Miejskiego nr 40 w Sosnowcu
18.00 + Kazimierza Borowicz od ucz. pog.
Niedziela 2.06.2024
8.00 W int. Żywego Różańca
10.30 + Bogdana Sobczak od córki Janiny Kin
12.00 Za Parafian
17.00
+ Janusza Kubasik od żony, synowej i wnuczek oraz
+ Jacka Kubasik od żony, mamy i córek z rodzinami
20-26 maja 2024 r.
Poniedziałek 20.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 20 greg.
18.00
+ Władysława Pluta w 1 r. śm. od żony i córek oraz
+ Dawida Pluta od mamy i sióstr
Wtorek 21.05.2024
17.00 + Za zmarłych z rodziny Kasprzyków
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 21 greg.
Środa 22.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 22 greg.
18.00 + Pawła Socha w 25 r. śm. i Bolesława Socha
Czwartek 23.05.2024
17.00 + Stanisława Kwintal
18.00
1) + Ryszarda Wójcickiego w 5 r. śm. od żony i córki z rodz.
2) + Annę i Alojzego Lipowicz – 23 greg.
Piątek 24.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 24 greg.
18.00 + Henryka Grot od Heleny, Dariusza i Przemysława
Sobota 25.05.2024
17.00 + Stanisława Kosałka w 12 r. śm. od żony i dzieci
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 25 greg.
Niedziela 26.05.2024
8.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 26 greg.
10.30 Rocznica I Komunii św.
12.00 Zbiorowa za żyjące i zmarłe Matki z racji Dnia Matki
17.00 + Annę i Kazimierza Hećko
13-19 maja 2024 r.
Poniedziałek 13.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 13 greg.
18.00 + Janinę Sito w 31 r. śm.
Wtorek 14.05.2024
17.00 + Za zmarłych z rodziny Wolnych
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 14 greg.
Środa 15.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 15 greg.
18.00
+ Marka Gwóźdź od mamy i bratowej z rodz. oraz
+ Czesława i Stanisława Gwóźdź
Czwartek 16.05.2024
17.00 + Bogdana Sobczak od kuzynki Mirusi z rodz.
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 16 greg.
Piątek 17.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 17 greg.
18.00 + Zbiorowa za Zmarłych do Bożego Miłosierdzia
+ Józefę Nowak od Zakładu Pogrzebowego „Lilia” Kamil-Pełka
+ Klaudię Farat od koleżanek z pracy z megafonu
+ Genowefę Jagieło od siostry Oli, siostrzenicy Małgorzaty i Piotra Włodarczyków, Krystyny Gawron
+ Reginę Andura w 22 r. śm. od syna z rodz.
+ Czesławę Rapacz od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 10
+ Wandę Szczerba od sąs. z ul. Szosowa nr 5 „c”
+ Bogumiłę Pandel od Moniki Płatek z rodz.
+ Janinę Piwowarczyk od córki Teresy i wnuka z rodz.
+ Józefę Ziętara od dzieci i ich rodzin w 1 r. śm.
+ Ryszarda Niedzielę w 1 r. śm. od rodzin: Pajdak i Boczar
+ Mariannę Bobak od ucz. pog.
+ Marię Bysiec od ucz. pog.
+ Bogusława Andrzejewskiego od ucz. pog.
+ Cezarego Janeckiego od ucz. pog.
+ Elżbietę Karbowiak od ucz. pog.
+ Ryszardę Hacaś od Heleny Kamińskiej z ul. Baczyńskiego nr 10
+ Czesława Kaszyckiego od żony i dzieci w 1 r. śm.
+ Jadwigę Łącką od ucz. pog.
+ Wiesławę Malasiewicz od ucz. pog.
+ Magdalenę Kleszcz od mamy z rodz.
+ Irenę Lesler od siostry Danuty
+ Sławomira Pietrzyk od żony w r. śm.
+ Danutę Bucką w 1 r. śm. od męża i dzieci z rodzinami
+ Jadwigę Bożek
Sobota 18.05.2024
17.00 + Władysława i Karolinę Włodarczyk od córki Eli z rodz.
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 18 greg.
Niedziela 19.05.2024
8.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 Uroczystość I Komunii św.
12.00 Za Parafian
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 19 greg.
6-12 maja 2024 r.
Poniedziałek 6.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 6 greg.
18.00 + Eleonorę Starosta w r. śm. od córki z rodz.
Wtorek 7.05.2024
17.00 + Stanisława z racji im. i w r. śm. i Bronisławę Ptak od dzieci z rodz.
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 7 greg.
Środa 8.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 8 greg.
18.00 + Stanisława Mróz od rodzin: Bieniek, Kwiatkowskich i Siedleckich
Czwartek 9.05.2024
17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 9 greg.
Piątek 10.05.2024
17.00 + Bogdana Faryna w 1 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 10 greg.
Sobota 11.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 11 greg.
18.00 + Wiesławę Stanisława i Stanisława-syna Musialik od rodz.
Niedziela 12.05.2024
8.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 12 greg.
10.30 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
12.00 Dziękczynna w 7 r. ur. Natalii Nowaczyk z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., opiekę Matki Bożej od Rodziców i Dziadków
17.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.
29 kwietnia – 5 maja 2024 r.
Poniedziałek 29.04.2024
17.00 + Franciszka Gorzałek od ucz. pog.
18.00 + Bogusława Wardyniec od żony i rodziców
Wtorek 30.04.2024
17.00 + Tadeusza Kłoczko w 1 r. śm. od żony i syna
18.00 + Zygmunta Fiutek i Zygmunta Porębskiego z racji imienin
Środa 1.05.2024
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 1 greg.
18.00 + Zygmunta w r. śm. i im. i Gabrielę Wicińskich od syna z rodz.
Czwartek 2.05.2024
17.00 + Przemysława Kamińskiego w 19 r. śm. od żony i córki z rodz.
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 2 greg.
Piątek 3.05.2024
NMP Królowej Polski
8.00 + Stanisława Kardas z racji imienin i w 5 r. śm. od syna Andrzeja z rodz.
10.30 + Wiesławę w 4 r. śm. i Lesława w 22 r. śm. Pileckich od córki z rodz.
12.00 + Stanisławę Aleksandrę i Stefana Kwintal
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 3 greg.
Sobota 4.05.2024
17.00 + Janinę i Kazimierza Sztelma od syna Mateusza z rodz.
18.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 4 greg.
Niedziela 5.05.2024
8.00 W int Żywego Różańca i za + ks. Zygmunta Szmigla z racji im.
10.30 + Barbarę Krakowską-Fiś
12.00 Za Parafian
17.00 + Annę i Alojzego Lipowicz – 5 greg.
22-28 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 22.04.2024
17.00 + Ryszarda Śmiglewicza w r. śm.
18.00 + Jerzego Kucypera z racji imienin od żony i córek z rodzinami
Wtorek 23.04.2024
17.00 + Stanisława Kwintal
18.00 + Stanisława Mróz od mieszkańców Małachowa
Środa 24.04.2024
17.00 + Piotra Łątka w 11 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
18.00 + Jerzego Herod od syna z żoną i dziećmi
Czwartek 25.04.2024
17.00 + Franciszka Gorzałek od bratowej i chrześniaka
18.00 + Henryka Grot od Domu Pogrzebowego Hades w Będzinie
Piątek 26.04.2024
17.00 + Stanisława Zofię i Franciszka Kurzeja
18.00 + Eugenię Dobrosz od ucz. pog.
Sobota 27.04.2024
17.00 + Stanisława Łój w 3 r. śm. od żony i dzieci
18.00 + Annę Nużyńską od bratowej Peli z rodz.
Niedziela 28.04.2024
8.00 Do Matki Najświętszej o zdrowie, miłość i zgodę w życiu dla mojej rodziny prosi Mama
10.30 W int. ks. Marka z racji imienin o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od Żywego Różańca
12.00 Za Parafian
17.00 + Andrzeja Górskiego w 9 r. śm. od żony i synów z rodzinami
15-21 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 15.04.2024
17.00 + Czesława Olejarz od ucz. pog.
18.00 + Ireneusza Ramosa w 2 r. śm. od mamy i braci
Wtorek 16.04.2024
17.00 + Franciszka Gorzałek od córki i wnuka
18.00 + Henryka Grot od sąs. z klatki
Środa 17.04.2024
17.00 + Tadeusza Pietrzyka z racji ur. od żony z rodz.
18.00 + Eugenię Dobrosz od córek z rodzinami
Czwartek 18.04.2024
17.00 + Bogdana Sobczak od szwagierki Gosi z rodz.
18.00 + Kazimierza Borowicz od żony, córki i wnuków
Piątek 19.04.2024
17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Zbiorowa za Zmarłych do Bożego Miłosierdzia
+ Józefę Nowak od bratowej Marysi z rodz.
+ Klaudię Farat od Ewy z rodz., Asi z rodz., i Denisa z rodz.
+ Genowefę Jagieło od siostry Oli, siostrzenicy Małgorzaty i Piotra Włodarczyków i Krystyny Gawron
+ Kazimierza Michalak od znajomych syna: Plutka, Brewka, Cyran, Brewka, Tyrała
+ Czesławę Rapacz od Ireny i Ryszarda Powązka
+ Wandę Szczerba od rodz. Leszczyńskich
+ Bogumiłę Pandel od rodz. Janik z Oświęcimia
+ Janinę Piwowarczyk od Janiny Kruz z córką i zięciem
+ Ewę Żurawską od sąs. z bloku
+ Stanisława Kolonko w 13 r. śm. od córki z rodz. i syna
+ Wandę Senk od ucz. pog.
+ Sebastiana Pięta od ucz. pog.
+ Ryszardę Hacaś od ucz. pog.
+ Edwarda Krzystek od ucz. pog.
+ Danielę Kopeczek od rodz.
+ Mariannę Bobak od bratanicy Beaty z córkami
+ Bogusława Andrzejewskiego od żony i synów z rodzinami
+ Marię Bysiec od sąs.
+ Lidię Bochenek od siostry z rodz.
+ Elżbietę Karbowiak od sąs. z klatki A i B
Sobota 20.04.2024
17.00
+ Waldemara Lubnau w 8 r. śm. od rodziców, siostry z mężem i babci
+ Józefa Lubnau, Antoninę i Franciszka Pierzchała od córki z mężem i z rodziną
18.00 + Tadeusza Kłoczko od rodz. Trzasków z Wolbromia
Niedziela 21.04.2024
8.00 + Tomasza Guła od rodziców
10.30 + Jacka Milczarek w 3 r. śm. od żony i dzieci
12.00 W intencji Nowożeńców Anny i Roberta Richter z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od uczestników ślubu
17.00 + Jerzego Urbańskiego
8-14 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 8.04.2024
17.00 + Klaudię Farat od rodziców i brata
18.00 + Zygmunta Fiutek w 18 r. śm. od żony i synów z rodzinami
Wtorek 9.04.2024
17.00 + Danutę Wojtusik od sąs.
18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
Środa 10.04.2024
17.00 + Wandę Senk od męża, dzieci i ich rodzin
18.00 + Annę i Józefa Nurzyńskich od córki Bożeny z rodz.
Czwartek 11.04.2024
17.00 + Stanisława Pluta od ucz. pog.
18.00 + Zbigniewa Mariannę i Janinę Nowak od córki Haliny z rodz.
Piątek 12.04.2024
17.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
18.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.
Sobota 13.04.2024
17.00 + Stanisława w 19 r. śm. i Leokadię Zatońskich od córki z rodz.
18.00 + Wiesławę Moneta od syna z rodz.
Niedziela 14.04.2024
8.00 + Bogdana Sobczak z racji ur. od żony i dzieci
10.30
+ Janusza Kubasik od żony, synowej i wnuczek z rodzinami
+ Jacka Kubasik od żony, mamy i córek
12.00 Dziękczynna w 50 r. ur. Wojciecha Skotnickiego z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od całej rodziny
17.00 + Mariannę Wolną w 20 r. śm. od męża i córek z rodzinami
1-7 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek Wielkanocny 1.04.2024
8.00 + Franciszkę i Kazimierza Kaleta
10.30 + Jerzego Kucypera w 1 r. śm. od żony i córek z rodzinami
12.00 Za Parafian
17.00 + Henryka Grot od syna z rodz.
Wtorek 2.04.2024
17.00 + Franciszka Gorzałek od córki Kamili z rodz.
18.00 + Bożenę Urbańską od ucz. pog.
Środa 3.04.2024
17.00 + Ryszarda Niedziela od żony i syna z rodz.
18.00 + Stanisława Mróz od rodz. Nemś
Czwartek 4.04.2024
17.00 + Janinę i Kazimierza Sztelma od syna Mateusza z rodz.
18.00 + Wiesławę Moneta od Zakładu Pog. Wolny z Czeladzi
Piątek 5.04.2024
17.00 + Barbarę Krakowską-Fiś
18.00 + Henrykę Kowal od ucz. pog.
Sobota 6.04.2024
17.00 + Włodzimierza Górskiego od Zakładu Pog. Wolny z Czeladzi
18.00 + Bogdana Sobczak od szwagierki Lucyny
Niedziela 7.04.2024
8.00 W int. Żywego Różańca
10.30 Za Parafian
12.00 Dziękczynna w 85 r. ur. Danieli Pietrzyk z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od syna Leszka z całą rodziną
17.00 + Czesława Olejarz od swatów – rodz. Kisiel
25-31.03.2024 r.
Poniedziałek 25.03.2024
17.00 + Teresę Maciąg od ucz. pog.
18.00 + Klaudię Farat od ucz. pog.
Wtorek 26.03.2024
17.00 + Stanisława Zofię i Franciszka Kurzeja
18.00 + Henryka Kańtoch od ucz. pog.
Środa 27.03.2024
17.00 + Stanisława Pluta od wnuków
18.00 + Wiesławę Moneta od ucz. pog.
Wielki Czwartek 28.03.2024
18.00
1) W int. żyjących i zmarłych Kapłanów pracujących kiedyś i obecnie w naszej Parafii od Żywego Różańca
2) + Annę Nurzyńską od ucz. pog.
Wielki Piątek 29.03.2024
18.00 Liturgia Wielkiego Piątku
Wielka Sobota 30.03.2024
18.00
1) + Janusza i Jacka Kubasik od rodz. Pustółków i Tokarczyków
2) + Andrzeja Grzywna w 9 r. śm. od siostry Haliny
Niedziela 31.03.2024
Zmartwychwstanie Pańskie
6.00 Rezurekcja – za Parafian
10.30 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
12.00 Dziękczynna w 9 r. ur. Tobiasza Waldon z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od rodziców i siostry
17.00 + Annę Nurzyńską od Stefanii Stasiak z rodz.
18-24 marca 2024 r.
Poniedziałek 18.03.2024
8.00 + Czesławę Rapacz od syna Arkadiusza z rodz.
17.00 + Janinę Skowrońską od rodz. Fiutek
Wtorek 19.03.2024
8.00 + Włodzimierza Warzyńskiego, Leokadię Świat, Marię Wierzbicką i Cecylię Szczur
17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
Środa 20.03.2024
17.00 + Bogdana Sobczak od ucz. pog.
18.00 + Henryka Grot od ucz. pog.
Czwartek 21.03.2024
17.00 + Danutę Wojtusik od ucz. pog.
18.00 + Stanisława Mróz od rodz. Popczyków z synem Bartłomiejem i rodziną
Piątek 22.03.2024
17.00 + Helenę Ziołowicz od córki z rodz.
18.00 + Marka Nieużyła od ucz. pog.
Sobota 23.03.2024
17.00 + Stanisława Kwintal
18.00 + Zofię Bilnik od Joanny i Radosława Kijak ze Skały
Niedziela 24.03.2024
8.00 + Stanisława Kosałka od żony i dzieci
10.30 + Wacława Herbst w r. ur. od żony i dzieci
12.00 Za Parafian
17.00 + Franciszka Gorzałek od żony
11-17 marca 2024 r.
Poniedziałek 11.03.2024
17.00 + Bogdana Faryna od mamy, siostry z mężem i dziećmi
18.00 Za Parafian
Wtorek 12.03.2024
17.00 + Grażynę Bielek od męża i córki z rodz.
18.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
Środa 13.03.2024
17.00 + Cecylię i Jana Pierug, Jadwigę i Mariana Markowskich
18.00 + Stanisława Pluta od swatowej Marii
Czwartek 14.03.2024
17.00 + Zbigniewa Wojtala od rodziny Gryta
18.00 + Włodzimierza Górskiego od ucz. pog.
Piątek 15.03.2024
17.00 + Ryszarda Niedziela od Zakładu Pog. Eden w Sosnowcu
18.00 Zbiorowa za zmarłych do Bożego Miłosierdzia
+ Zofię i Tadeusza Gawron od rodz. Kosików
+ Bożennę Bigaj od Lidii i Marii Jasik
+ Józefę Nowak od rodz. Hanyszów
+ Klaudię Farat od kolegów i koleżanek z PKP Intercity – Zakład Południowy
+ Genowefę Jagieło od siostry Oli, siostrzenicy Małgorzaty i Piotra Włodarczyków i Krystyny
+ Kazimierza Michalaka od Zuzanny Janus
+ Czesławę Rapacz od Elżbiety Kalamat z rodz.
+ Wandę Szczerba od Żywego Różańca
+ Mariana Suliga od ucz. pog.
+ Bogumiłę Pandel od ucz. pog.
+ Janinę Piwowarczyk od ucz. pog.
+ Helenę Ziołowicz od ucz. pog.
+ Mariana Słaboszewskiego od ucz. pog.
+ Józefa Kleszcz od ucz. pog.
+ Ewę Żurawską od ucz. pog.
+ Wandę Senk od Zakładu Pogrzebowego „Lilia – Pełka”
Sobota 16.03.2024
17.00 + Stanisława Pluta od chrześniaka Zdzisława z rodz.
18.00 + Pelagię Stochel od brata i bratowej z rodz.
Niedziela 17.03.2024
8.00 + Antoniego Wacława Mariannę Błaszkiewicz, Izydora Katarzynę Celary od córki
10.30 + Mariannę Bronisława Wydmańskich, Janinę Stanisława Czesława Miecznikowskich
12.00 Za Parafian
17.00 + Jana Lechkun w 4 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
4-10 marca 2024 r.
Poniedziałek 4.03.2024
17.00 + Janinę i Kazimierza Sztelma od syna z rodz.
18.00 + ks. Jana Szkoca od wdzięcznych Parafian Bożeny, Klaudii i Łukasza
Wtorek 5.03.2024
17.00 + Bogumiłę Owczarek w 1 r. śm. od mamy, dzieci i ich rodzin
18.00 + Barbarę Krakowską - Fiś
Środa 6.03.2024
17.00 + Zofię Kała w 3 r. sm. od siostry Haliny
18.00 + Zofię Franciszka i Stanisława Kurzeja od córki i siostry
Czwartek 7.03.2024
17.00 + Lucję Głowacz od sąs. z ul. Studziennej z nr 16/I
18.00 + Zbigniewa Wojtala od ucz. pog.
Piątek 8.03.2024
17.00 + Ryszarda Niedziela od sąs. z klatki nr 19
18.00 + Stanisława Mróz od chrześnicy Małgorzaty Jędrzejek
Sobota 9.03.2024
17.00 + Bożenę Urbańską od męża i dzieci
18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
Niedziela 10.03.2024
8.00 + Stefana Gorzałek od żony i syna
10.30 Dziękczynna za przeżyte 86 lat Weroniki Miecznikowskiej z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od córek z rodzinami
12.00 Za Parafian
17.00 + Marka Nieużyła od Zakładu Pogrzebowego Eden w Sosnowcu
26 lutego – 3 marca 2024 r.
Poniedziałek 26.02.2024
17.00 + Stanisława Kurzeja w 1 r. śm. od siostry
18.00 + Bogumiłę Pandel od męża
Wtorek 27.02.2024
17.00 + Bogdana Faryna od ucz. pog.
18.00 + Ryszarda Niedziela od ucz. pog.
Środa 28.02.2024
17.00 + Władysława Pluta od ucz. pog.
18.00 + Annę Piotrowską od ucz. pog.
Czwartek 29.02.2024
17.00 + Władysławę Domagała od Zakładu Pog. Wolny z Czeladzi
18.00 + Zbigniewa Wojtala od Zak. Pog. Arka z Dąbrowy Górniczej
Piątek 1.03.2024
17.00 + Danutę Bucką od swatów Latosów
18.00 + Grzegorza Miśkiewicza od kuzynki Ani z rodz.
Sobota 2.03.2024
17.00 + Pelagię Stochel od siostry i szwagra z rodz.
18.00 + Józefę Ziętara od sąs.
Niedziela 3.03.2024
8.00 W int. Żywego Różańca
10.30 + Stanisława Piwowarczyka od żony, dzieci i ich rodzin
12.00
– o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Kazimierza Lipowicza z racji imienin i urodzin od żony i dzieci z rodzinami
– o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej, szczęśliwy przebieg operacji dla Parafianki
17.00 + Elżbietę Mendrys, Ewę i Henryka Świder od rodziny
19-25 lutego 2024 r.
Poniedziałek 19.02.2024
17.00 + Danutę Bucką od ucz. pog.
18.00 + Za Dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 20.02.2024
17.00 + Zofię Bilnik od Grażyny i Tomasza Kijak ze Skały
18.00 + Lucję Głowacz od sąs. z ul. Studziennej z nr 18/I
Środa 21.02.2024
17.00 + Barbarę Poterek od Zakładu Pogrzebowego Wolny z Czeladzi
18.00 + Stanisława Mróz od Bogumiły Jędrzejek
Czwartek 22.02.2024
17.00 + Zofię Jana Staniszewskich, Michalinę Marię Władysława Kupis
18.00 + Bogdana Faryna od rodz. Szczerbów
Piątek 23.02.2024
17.00 + Stanisława Kwintal
18.00 + Tadeusza Krawczyka w r. śm. i zm. z rodz. Krawczyków od córki z rodz.
Sobota 24.02.2024
17.00 + Pelagię Stochel od Zakładu Pogrzebowego Wolny z Czeladzi
18.00 + Tadeusza Kłoczko od rodz. Kąkol
Niedziela 25.02.2024
8.00 + Bogdana Sobczak od Basi Bączyńskiej z rodz.
10.30 + Kazimierę i Stanisława Szkutnik
12.00 Za Parafian
17.00 + Józefa Dobosz w 2 r. śm. od żony i córki z rodz.
12-18 lutego 2024 r.
Poniedziałek 12.02.2024
17.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
18.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.
Wtorek 13.02.2024
17.00 + Ryszarda Władysława Apolonię Mariana Wronieckich; Barbarę Tadeusza Katarzynę Tomasza Gajos
18.00 + Wiesławę Bilnik od rodz. Potępów
Środa Popielcowa14.02.2024
9.00 + Eleonorę Dysy w 2 r. śm. i Zofię Kała w 3 r. śm. od siostry Haliny
17.00 + Helenę i Stanisława Kardas od syna Andrzeja z rodz.
18.00 + Stanisławę Grzelak od Zakładu Pog. Wolny z Czeladzi
Czwartek 15.02.2024
17.00 + Stanisławę Grzelak od ucz. pog.
18.00 + Stanisława Mróz od Katarzyny Jędrzejek i Tomasza Lebiedowicz
Piątek 16.02.2024
17.00 + Władysława Juliannę Wincentego Bocheńskich
18.00 + Zbiorowa za Zmarłych do Bożego Miłosierdzia
+ Józefę Nowak od chrześnicy Urszuli z rodz.
+ Bożennę Bigaj od VIII Wydziału do Spraw Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Krakowie
+ Genowefę Zajchowską od siostrzenicy Kazimiery z rodz.
+ Klaudię Farat od ucz. pog.
+ Łukasza Głowa od rodz. Piekarczyków
+ Lucjana Sobieraj od Zakładu Pogrzebowego Lilia - Pełka
+ Genowefę Jagieło od Anny Rolka z rodz.
+ Czesławę Rapacz od ucz. pog.
+ Kazimierza Michalaka od szefostwa i pracowników Lewiatan
+ Izabellę Dudzicz od ucz. pog.
+ Wandę Szczerbaod ucz. pog.
+ Alicję Pietras od ucz. pog.
+ Romana Plewińskiego od ucz. pog.
+ Michała w 3 r. śm. i Genowefę w 1 r. śm. Nowosada
+ Bogumiłę Pandel od rodz. Janików i Wdowików z Kwaśniowa
Sobota 17.02.2024
17.00 + Mariana Suliga od sąs.
18.00 + Pelagię Stochel od córki z rodz.
Niedziela 18.02.2024
8.00 + Jana w 37 r. śm. i Władysławę w 30 r. śm. Musialik od córki
10.30 + Władysława Karolinę Stanisława Zywar
12.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Anny Pierug w 80 r. ur. od męża i dzieci
17.00 + Danutę Bucką od syna z rodz.
5-11 lutego 2024 r.
Poniedziałek 5.02.2024
17.00 + Barbarę Krakowską-Fiś
18.00 + Romana Plewińskiego od Moniki i najbliższej rodziny
Wtorek 6.02.2024
17.00 + Prezesa Jerzego Kucypera od Działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych w Woźnikach z ul. Dworcowej
18.00 + Stanisława Mróz od Andrzeja i Marka - rodziny Mrozów
Środa 7.02.2024
17.00 + Zofię w 1 r. śm. i Ryszarda Bilnik od córki z rodz.
18.00 + Małgorzatę Sławnikowską w 2 r. śm. od syna z rodz.
Czwartek 8.02.2024
17.00 + Bogumiłę Owczarek od Zakładu Pogrz. Wolny z Czeladzi
18.00 + Zofię Zientara od ucz. pog.
Piątek 9.02.2024
17.00 + Czesława Szarek od działkowiczów
18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota 10.02.2024
17.00 + Genowefę w 1 r. śm. i Michała w 3 r. śm. Nowosada
18.00 + Marię Jurek w 1 r. śm. od córek z rodzinami
Niedziela 11.02.2024
8.00 + Stanisławę i Mariana Operacz
10.30 + Jerzego Kucypera od sąs. z bloku
12.00 Za Parafian
17.00 + Wiesławę Bilnik od syna Tomasza i synowej Izabeli
29 stycznia – 4 lutego 2024 r.
Poniedziałek 29.01.2024
17.00 + Martę i Stanisława Grzywna od córki Haliny
18.00 + Eleonorę Tabak w 2 r. śm. od synów z rodzinami i wnuczków Adriana i Patrycji z rodziną
Wtorek 30.01.2024
17.00 + Czesława Szarek od rodz. Nowaków
18.00 + Adama Bańka od Mariana Wójcika z rodz.
Środa 31.01.2024
17.00 + Lucjana Staszewskiego w 4 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
18.00 + Jerzego Niewiadomskiego od ucz. pog.
Czwartek 1.02.2024
17.00 + Tadeusza Kłoczko od ucz. pog.
18.00 + Grzegorza Miśkiewicza od chrzestnej Gieni
Piątek 2.02.2024
Matki Bożej Gromnicznej
9.00 + Włodzimierza Górskiego od sąs.
17.00 + Danutę Bucką od sąs. z bloku nr 18
Sobota 3.02.2024
17.00 + Pelagię Stochel od ucz. pog.
18.00 + Barbarę Gębala od syna z rodz.
Niedziela 4.02.2024
8.00 W int. Żywego Różańca
10.30 + Zofię i Rudolfa Hachuła w 16 r. śm.
12.00 Za Parafian
17.00 + Janinę i Kazimierza Sztelma od syna z rodz.
22-28 stycznia 2024 r.
Poniedziałek 22.01.2024
17.00 Zbiorowa za żyjących zmarłych Dziadków z racji Dnia Dziadka
18.00 + Alicję Pietras od syna Dariusza z rodz.
Wtorek 23.01.2024
17.00 + Stanisława Kwintala
18.00 + Czesława Gwóźdź od mamy i żony z rodz.
Środa 24.01.2024
17.00 + Czesława Szarek od sąs.
18.00 + Grzegorza Miśkiewicza od ucz. pog.
Czwartek 25.01.2024
17.00 + Zenona Kulczyńskiego od sąs. z bloku z ul. Studzienna nr 16/I
18.00 + Jerzego Urbańskiego w 5 r. śm.
Piątek 26.01.2024
17.00 + Zofię Bilnik od Dionizego Jastrzębskiego ze Skały
18.00 + Stanisława Zofię i Franciszka Kurzeja
Sobota 27.01.2024
17.00 + Władysławę Domagała od ucz. pog.
18.00 + Wiesławę Bilnik od ucz. pog.
Niedziela 28.01.2024
8.00 + Natalię Mieszczak w 3 r. śm. od córki z rodz.
10.30 + Jana Piotra i Marię Pyryt
12.00 Dziękczynna z racji imienin i urodzin Zdzisława Dereja z prośbą o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej od żony i dzieci z rodzinami
17.00 + Barbarę Poterek od syna z rodz.
15-21 stycznia 2024 r.
Poniedziałek 15.01.2024
17.00 + Lecha Pierzchalskiego od ucz. pog.
18.00 + Barbarę Hyla od męża z rodz.
Wtorek 16.01.2024
17.00 + Czesława Błażusiaka w 6 r. śm. od żony i córki
18.00 + Marię Jurek od ucz. pog.
Środa 17.01.2024
17.00 + Wojciecha Trojanowskiego w 5 r. śm. od mamy i brata
18.00 + Hanię Wojtaszewską od Rodziny Rzeźniczaków
Czwartek 18.01.2024
17.00 + Prezesa Jerzego Kucypera od Działkowców Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Woźnikach z ul. Młyńskiej
18.00 + Bogumiłę Owczarek od ucz. pog.
Piątek 19.01.2024
17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Zbiorowa za Zmarłych do Bożego Miłosierdzia
+ Władysława Bocheńskiego od chrześnicy Teresy
+ Bożennę i Zbigniewa Bigaj od znajomych Sarno z Trzcińca
+ Irenę Bartosińską od sąs.
+ Józefę Nowak od syna z rodz.
+ Genowefę Zajchowską od sąs. z ul. Baczyńskiego z nr 30
+ Genowefę Zajchowską od Roberta z rodz. z Chrząstówki
+ Zdzisława Sadkowskiego od sąs. ze Wspólnoty Mieszkaniowej z ul. Baczyńskiego nr 10
+ Klaudię Farat od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 10
+ Łukasza Głowę od sąs. z klatki nr 40
+ Stanisława Wower od ucz. pog.
+ Piotra Pietrzyka w 60 r. ur. od żony
+ Lucjana Sobieraj od ucz. pog.
+ Genowefę Jagieło ucz. pog.
+ Czesławę Rapacz od sąs. z ul. Baczyńskiego nr 10
+ Kazimierza Michalaka od ucz. pog
+ Józefa Andura w 15 r. śm. od syna z rodz.
Sobota 20.01.2024
17.00 + Jerzego Kucypera od ucz. pog.
18.00 + Stanisława Piwowarczyka od ucz. pog.
Niedziela 21.01.2024
8.00 + Irenę Bartosińską od córek z rodzinami
10.30 + Zbiorowa za żyjące i zmarłe Babcie z racji Dnia Babci
12.00 O Zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zosi
17.00 + Danutę Bucką od kolezanki Haliny z rodz.
8-14 stycznia 2024 r.
Poniedziałek 8.01.2024
7.00 Za Parafian
Wtorek 9.01.2024
7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
Środa 10.01.2024
7.00 + Wacława Herbst
Czwartek 11.01.2024
7.00 + Barbara Gębala od ucz. pog.
Piątek 12.01.2024
7.00 + Grażynę Bielak od męża i córki z rodz.
Sobota 13.01.2024
7.00 + Zdzisława Kurant od żony i córek z rodzinami
Niedziela 14.01.2024
8.00 + Helenę Dudała
10.30 + Bogdana Faryna od żony i synów z rodzinami
12.00 Dziękczynna w 1 r. ur. Marcela Wilk z prośbą o zdrowie, dalsze Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej od rodziców
17.00 + Leokadię w 12 r. śm. i Stanisława Zatońskich od córki z rodz.
1-7 stycznia 2024 r.
Poniedziałek 1.01.2024
8.00 + Czesława Szarek – od zakładu Pogrzebowego Wolny z Czeladzi.
10.30 + Jerzego Kucypera – od córki Moniki z rodziną.
12.00 + Władysławę Domagała – od rodzin: Nowaków i Dymarskich.
17.00 + Adama Bańka – od najbliższej rodziny.
Wtorek 2.01.2024
7.00 Za parafian.
Środa 3.01.2024
7.00 + Barbarę Poterek – od uczestników pogrzebu.
Czwartek 4.01.2024
7.00 + Kazimierza i Janinę Sztelma – syna Mateusza.
Piątek 5.01.2024
17.00 + Barbarę Krakowską-Fiś – z racji urodzin.
Sobota 6.01.2024
8.00 + Wacława Herbst – od żony i dzieci.
10.30 + Zdzisława Kurant w rocz. ur. – od żony i córek z rodzinami.
12.00 + Wiesławę Bilnik – od Zakładu Pogrzebowego Eden.
17.00 + Mariana Bubak w rocz. śmierci – od żony i synów z rodzinami.
Niedziela 7.01.2024
8.00 O Boże Błog,. potrzebne łaski dla członkiń Żywego Różańca.
10.30 + Stanisława Piwowarczyka – od żony, córki i Syna z rodziną i wnuczka z rodziną.
12.00 Za Parafian.
17.00 + Zenona Kulczyńskiego – od żony i syna.